Skocz do zawartości

Kompozytowe butle gazowe


eeik

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, jacek00 napisał:

Tak, przykleja się i działa. DomLight to za butle stalowe przecież.

Co do kompozytów to można oczywiście je woleć, tylko co z tego jak ich nie ma na rynku?

A czy ktoś używał tego:

https://sklep.kampi.pl/pl/p/Waga-do-butli-gazowej-Senso4s/6295

Do Domlihta lub Nano? Bo słyszałem że nie mieszczą się butle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, w79 napisał:

A czy ktoś używał tego:

https://sklep.kampi.pl/pl/p/Waga-do-butli-gazowej-Senso4s/6295

Do Domlihta lub Nano? Bo słyszałem że nie mieszczą się butle

Tak ja mam, dziadostwo jakich mało, ktoś tu z forum mi sprzedał ach i och miało być, teraz mam duocontrol i jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie.

Chcesz to ci za 100zł mogę opchnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, w79 napisał:

A dlaczego dziadostwo, ja nie używam zbyt często, więc może się skusze;)

Może na zewnątrz będzie ok, ja chciałem by było w Bakkiście na stałe żeby nie wyciągać butli, nie zdawało w takim przypadku egzaminu, ciągle był inny pomiar. Chcesz daj adres to ci wyślę, zda egzamin to git nie to odeślesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

Fajne to, tylko trzeba pamiętać o odklejeniu jak się butlę wymienia ?

Dokładnie. Przyczepia się to od spodu, więc można zapomnieć ?

2 godziny temu, filipert napisał:

Zakładam, że apka działa w tle i alarmuje po osiągnięciu zadanego minimum? 

Jeszcze nie wiem czy działa w tle, ale chyba jest opcja że Cię informuje.

2 godziny temu, filipert napisał:

Chyba że Gasbank. 

Teraz są dwa gasbanki

2 godziny temu, filipert napisał:

O to ten drugi, sprzedawany jest też w komplecie razem z tym czujnikiem ultrasonicznym. Nawet zastanawiam się nad tą butlą, bo nie wychodzi wcale jakoś specjalnie drogo

Godzinę temu, w79 napisał:

A dlaczego dziadostwo, ja nie używam zbyt często, więc może się skusze;)

Zapomnij, że w bakiście w Knausie to zmieścisz. Ja miałem Brunnera https://sklep.klaja.pl/pl/p/Waga-elektro-Brunner-Gascontrol-W8/11226 i nie pasował do otworu na butlę, więc go sprzedałem. 

44 minuty temu, w79 napisał:

Dzieki, ja też chciałem w bakiscie. Jeśli jest tak jak piszesz, to chyba wejdę w coś innego, tylko do Mamo ciężko cos wybrac

Dlatego rozważ to: https://carbonzorro.com/pl/products/mopeka-ultrasoniczny-wskaznik-poziomu-gazu-179.html 

Butla z przyczepionym czymś tym mieści się w miejscu w bakiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał:

Dlatego rozważ to: https://carbonzorro.com/pl/products/mopeka-ultrasoniczny-wskaznik-poziomu-gazu-179.html 

Butla z przyczepionym czymś tym mieści się w miejscu w bakiście. 

Wiem, wiem, czytałem wcześniej, ale czy to pójdzie na Nano? Chyba tylko na light domie ...Zapomniałem ze w bakiscie są podłużne pasy gumowe pod butla, co też utrudnia ważenie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, w79 napisał:

Wiem, wiem, czytałem wcześniej, ale czy to pójdzie na Nano? Chyba tylko na light domie ...Zapomniałem ze w bakiscie są podłużne pasy gumowe pod butla, co też utrudnia ważenie.. 

A nano jaką ma obudowę od spodu? Bo DomLight jest cały stalowy. Tylko ten kołnierz ma z jakiegoś plastiku. Jeśli chcesz sprawdzić czy się przyczepi od spodu to weź jakikolwiek magnes i spróbuj przyczepić. Jeśli się przyczepi od spodu to i ten miernik też się przyczepi i będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jacek00 napisał:

aką ma obudowę od spodu? Bo DomLight jest cały stalowy. Tylko ten kołnierz ma z jakiegoś plastiku. Jeśli chcesz sprawdzić czy się przyczepi od spodu to weź jakikolwiek magnes i spróbuj przyczepić. Jeśli się przyczepi od spodu to i ten miernik też się przyczepi i będzie działać

Wydaje mi się że cała jest z tworzywa. Nie m w domu, bo oddałem. Została mi DL. Może ktoś ma na podorędziu Nano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że cała jest z tworzywa. Nie m w domu, bo oddałem. Została mi DL. Może ktoś ma na podorędziu Nano?
Ale jaki jest sens w ogóle używania Nano skoro DL waży niemal tyle samo a ma większą pojemność?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np u mnie Nano łatwiej przewozi mi się bo jest mniejsza...trudniej się szroni i np nie zostawia rdzawego śladu na wykładzinie w schowku...

Kompozyty - dostępność zależnie od regionów...tam gdzie mieszkam i tam gdzie jeżdżę występuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np u mnie Nano łatwiej przewozi mi się bo jest mniejsza...trudniej się szroni i np nie zostawia rdzawego śladu na wykładzinie w schowku...
Kompozyty - dostępność zależnie od regionów...tam gdzie mieszkam i tam gdzie jeżdżę występuje...
Ok, faktycznie są to jakieś argumenty za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego, przy problemach z kręgosłupem, te kilka kg daje roznice:) 
To są tylko 2 kg różnicy. Ja sam mam problemy z kręgosłupem ale wolę ciut większą butle jednak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.