Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co! Nie mam ochoty czytać tych siedmiu stron.

Powiem Wam tak:

po tym co przeżyliśmy na ostatnim spotkaniu w Sławie (to było nasze drugie, ale pierwsze takie z integrowaniem), to wali mnie czy będę miał 100, 200, 300, czy 400 km. Dla spotkania ludzi takich jak 100py, Spable, Balthury, Bluesmeny, Radwany, Wirki, Fingery, Filipy i wielu, wielu innych, uzbieram do września te dodatkowe dwie stówy na paliwo i jeśli Bozia da zdrówko to przyjadę.Choćbym miał jechać cały dzień, i cały wracać, to wiem po co jadę, i wiem że warto. A czytając co niektórych brękotów, to zaczynam się zastanawiać czy faceci tez mają "te dni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Sandomierz, Sława, Danowskie były w środku Polski??? :niewiem: to ja moge jechac do tego Przechlewa na rekonesans :drive: zreszta jak by decyzja zapadła to by chłopaki z okolic napewno podjechali pogadać :-] a teraz będą dwa miesiące propozycji i kłótni bo zawsze komus cos pasować nie będzie :bzik:

 

super że zrobiłeś edycje bo juz miałem zapytać CZY byłeś w Danowskich a jeśli nie to czy nie z powodu odległości ????

 

ale dla zainteresowanych http://www.dworekwkaputach.pl/ dworek w Kaputach gdzie jest kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co! Nie mam ochoty czytać tych siedmiu stron.

Powiem Wam tak:

po tym co przeżyliśmy na ostatnim spotkaniu w Sławie (to było nasze drugie, ale pierwsze takie z integrowaniem), to wali mnie czy będę miał 100, 200, 300, czy 400 km. Dla spotkania ludzi takich jak 100py, Spable, Balthury, Bluesmeny, Radwany, Wirki, Fingery, Filipy i wielu, wielu innych, uzbieram do września te dodatkowe dwie stówy na paliwo i jeśli Bozia da zdrówko to przyjadę.Choćbym miał jechać cały dzień, i cały wracać, to wiem po co jadę, i wiem że warto. A czytając co niektórych brękotów, to zaczynam się zastanawiać czy faceci tez mają "te dni".

 

To się nazywa andropauza czyli kryzys wieku średniego.

Poznać to też można po autach jakie panowie w tym wieku kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay, - faceci jak faceci. Ja naprawdę do Przechlewa mam ponad 600km. Trudno zabrać się w piątek wieczorem, z 4 dzieci (również małych i bardzooo małych) i wrócić w niedzielę.

Kit - sorry, ale miejsce nie będzie pasowało większości (przynajmniej tak mi się wydaje). A raczej będzie pasowało mniejszości. U mnie odpada, a chętnie bym Cię i innych poznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co! Nie mam ochoty czytać tych siedmiu stron.

Powiem Wam tak:

po tym co przeżyliśmy na ostatnim spotkaniu w Sławie (to było nasze drugie, ale pierwsze takie z integrowaniem), to wali mnie czy będę miał 100, 200, 300, czy 400 km. Dla spotkania ludzi takich jak 100py, Spable, Balthury, Bluesmeny, Radwany, Wirki, Fingery, Filipy i wielu, wielu innych, uzbieram do września te dodatkowe dwie stówy na paliwo i jeśli Bozia da zdrówko to przyjadę.Choćbym miał jechać cały dzień, i cały wracać, to wiem po co jadę, i wiem że warto. A czytając co niektórych brękotów, to zaczynam się zastanawiać czy faceci tez mają "te dni".

 

właśnie, dlaczego nie byłeś na IX zlocie w Danowskich tylko w Sławie ? O tym jest ta dyskusja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie X zlot bedzie tam gdzie będzie administracja. To administracja jest tutaj decyzyjna i ja to rozumiem. Moim zdaniem Karawaning.pl to własność Założyciela a to że ludzie, którzy pojechali do Sławy zmówili się za pośrednictwem Karawaning.pl nie oznacza że to był zlot forumowy. To było spotkanie chętnych zalogowanych na forum. Nie ZLOT!!

 

Rozumiecie to?

 

Zlot jest tam gdzie jego Założyciel i ludzie współtworzący, a nie tam gdzie jest wiecej ludzi !! :czerwona:

 

Pozdrawiam

Adam1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super że zrobiłeś edycje bo juz miałem zapytać CZY byłeś w Danowskich a jeśli nie to czy nie z powodu odległości ????

 

 

nie z powodu odległości lecz pewnych spraw zawodowych :oslabiony: jeśli one by na przeszkodzie nie stały to napewno skoczył bym te 570km na zlot

:-] zreszta mam nienajgorszą frekfencje zlotowa więc powód mnoijej nieobecności raczej nie mógł być błachy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa andropauza czyli kryzys wieku średniego.

Poznać to też można po autach jakie panowie w tym wieku kupują.

 

mozesz to troszke sprecyzowac bo zaczynam sie bac :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji - sugeruję przy ustalaniu miejsca myśleć o innych, nie tylko o sobie. Wydaje mi się, że propozycja środka Polski mogła być złotym środkiem. :niewiem:

To tak ogólnie - do nikogo konkretnie.

Pozostawiam decyzję decydentom. :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.