Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

A co w Kaputach można zobaczyć? :niewiem:

 

w samych Kaputach nic ale 12 km jest WAwa i wiem że jest tam wiele miejsc których nawet warszawiacy nie mają czasu zobaczyć > oczywiście Kaputy to była moja propozycja jak będą inne to tylko super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy !! Będę kopał...:tuptup: w tej dogrywce.

Przechlewo!!

 

 

 

To jest życzenie, czy chęć zorganizowania?? Propozycji było sporo , może teraz propozycje organizacji??

 

Adaś sorry, że akurat w Twoim poście to umieściłem , bo nadal trwa bicie piany i koncert życzeń , a żadnych konkretów.

Skoro zgłasza się jakąś miejscowości nikt nie bierze pod uwagę , kto to poprowadzi..

Proszę zgłaszać miejscowości, a zarazem , chęć zorganizowania, wtedy jest to konkret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też. Przechlewo!

 

Kurde ludzie chyba za bardzo się pali grinser006.gif.

Zaraz ktoś poda trzecią propozycję i połowa tych co zagłosowała będzie zmieniać zdanie.

 

Zresztą tak jak pisałem głosowania się nie sprawdzają i to niestety nie jest metoda.

 

Pamiętajmy rok temu była Wiśniowa Polana i Sława. Dla równowagi były Danowskie a teraz jak się patrzy na mapę to aż się prosi o ukłon w stronę chłopaków z zachodnio-pomorskiego.

 

Może czasem warto spojrzeć na to co było i na tej podstawie wybrać kolejne miejsce hmm.gif

 

Mogę dołączyć do Kit- ka i pomóc. Jak ktoś wcześniej zauważył, założenia były takie, że zlot = zwiedzanie kraju i tego się trzymajmy - takie jest moje zdanie (żeby uprzedzić pytania - w Miłkowie byliśmy, było super - thx Artur jeszcze raz, do Danowskich nie dojechaliśmy - sprawy zawodowe) Ci co mają daleko i nie mają czasu - nie dojadą - takie życie. Ale regiony w których zlot jest organizowany ... ożyją. I o to chodzi :) Ale każdy może mieć swoje zdanie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest życzenie, czy chęć zorganizowania?? Propozycji było sporo , może teraz propozycje organizacji??

 

Adaś sorry, że akurat w Twoim poście to umieściłem , bo nadal trwa bicie piany i koncert życzeń , a żadnych konkretów.

Skoro zgłasza się jakąś miejscowości nikt nie bierze pod uwagę , kto to poprowadzi..

Proszę zgłaszać miejscowości, a zarazem , chęć zorganizowania, wtedy jest to konkret.

Rysiu, negocjacje i rozmowy na ten temat trwają na PW :)

Jestem dobrej myśli :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest życzenie, czy chęć zorganizowania?? Propozycji było sporo , może teraz propozycje organizacji??

 

Adaś sorry, że akurat w Twoim poście to umieściłem , bo nadal trwa bicie piany i koncert życzeń , a żadnych konkretów.

Skoro zgłasza się jakąś miejscowości nikt nie bierze pod uwagę , kto to poprowadzi..

Proszę zgłaszać miejscowości, a zarazem , chęć zorganizowania, wtedy jest to konkret.

 

Chęć pomocy... nie organizowania :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.