Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

od poczatku pisze że demokracja się tu nie sprawdza :-] Admin podał konkretne miejsce a i trermin jest znany więc na cholere ta dyskusja :hmm: jak komuś nie pasuje to nie jedzie a jak pasuje to się zjawia i miło bedzie :ok: no i chyba finał co :niewiem:

 

X zlot karawaning.pl Przechlewo 2-4.IX.2011r

 

sorka Tomek ale co ty za zioła jarasz ........... bo normalnie my o jednym a ty o o drugim :niewiem: , masz ochotę to jedź do Przechlewa , a jeśli chodzi o X Zlot to pokaż mi gdzie jest podana informacja że on się tam odbędzie . Kurcze nie wiem co się wydarzyło po Sławie 2009 gdzie się tak udzielałeś a teraz taki anty do wszystkiego, i ciekawe czy tez taki będziesz za pierwszym weekendem września jak mały będzie szedł do pierwszej klasy a potem do czwartej i do gimnazjum ......ciekawe ????

 

:zly: :zly: podniosło mi się ciśnieni

 

sorka za zioła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit już pisałem Przechlewo 1 głos

 

Kurde ludzie chyba za bardzo się pali grinser006.gif.

Zaraz ktoś poda trzecią propozycję i połowa tych co zagłosowała będzie zmieniać zdanie.

 

Zresztą tak jak pisałem głosowania się nie sprawdzają i to niestety nie jest metoda.

 

Pamiętajmy rok temu była Wiśniowa Polana i Sława. Dla równowagi były Danowskie a teraz jak się patrzy na mapę to aż się prosi o ukłon w stronę chłopaków z zachodnio-pomorskiego.

 

Może czasem warto spojrzeć na to co było i na tej podstawie wybrać kolejne miejsce hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wywołał beskidników do tablicy więc wypowiem sie myślę żę w ich imieniu jako jeden z nich,

w zeszłym roku byłem na zlocie w sławie i powiem szczerze że zlot był super pod każdym względem ale następnym razem takiej trasy już nie wybiorę ok 600km

cały dzień jazdy jeden dzień zabawy i dalej jeden dzień jazdy, mimo najszczerszych chęci taka forma karawaningu nie ma nic wspólnego z wypoczynkiem. dlatego chętnie się wybiorę na spotkanie rocznicowe ale w centrum polski do 300 km, jeśli miałby to być wyjazd weekendowy jeśli natomiast połączyć takie spotkanie z jakimś dniem wolnym to już inna sprawa można się wypuścić dalej.

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Przechlewo - umawia kit

2. Kaputy -umawia Luksusowa

3. inna propozycja- konkret z deklaracją pomocy w organizacji

 

 

Przechlewo 3 głosy

Kaputy 3 głosy

Inne konkrety 0

 

Ogłaszam dogrywkę grinser006.gif - będą rzuty karne yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin bo jak widye to wszystko to jakos taki anty sie robie :hehe: za duzo kombinacji gadania a za mało podrózowania zwiedzania przygód :smirk:

 

Tomek zawsze zapraszamy wszystkich na nasze spoty i nawet RAZ nie odwiedziliście nas ( nie licząc Torunia ) :) , a powiem więcej : więcej możemy zyskać turystycznie np Kaputami niż Przechlewem .....

takie Przechlewo zostawmy sobie na maj - jeziorko, kilka dni więcej ..... ma to sens :) chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.