Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz zapytam kolegi Terenowca grinser006.gif - czy takich wypowiedzi spodziewał się w tym wątku?

 

Radwan chyba przyjadę na urodziny Rysiaczka żeby się z Tobą spotkać - odnoszę nieodparte wrażenie że strasznie przeszkadza Ci to że są ludzie z wyższą ranga na forum niż Ty, a ja przecież zwykły chłopak jestem. A może to nie o rangę chodzi (przecież my tu tylko sprzątamy) może masz jakiś inny problem hmm.gif ... zlosnik.gif.

 

Radwan faktycznie pojechał po bandzie, a to przecież nie o to chodzi aby kogoś obrażać i krytykować (jak zwał tak zwał) Adminom i moderatorom wielkie dzięki za prowadzenie forum i sprzątanie, układanie, porządkowanie i takie tam :dzieki::dzieki::dzieki:

A że w tym konkretnym temacie mamy odmienne zdanie to już inna para kaloszy, ale bez uszczypliwości. To ma być konkretna dyskusja :policja:

 

Tomii wszystkie te sytuacje, które wyżej opisałeś, mogą się zawsze zdażyć zarówno na małym spocie, jak i na dużym zlocie. Wszystko zależy od naszej kultury i odrobiny rozsądku. A co do kradzieży to od 10 lat bawię się w wyjazdy z cepką i jeszcze nic mi nie zginęło. Panika na kempingu? To właściciel kempingu ma zadbać o bezpieczeństwo gości :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii wyluzuj i skupmy się na wątku. Jako administora widzę Cię w innej roli niż odpowiadanie na zaczepki :klotnia:

 

 

Widzisz ktoś mnie zaczepił, ja kulturalnie odpowiadam że mam ochotę się z nim spotkać ok.gif. Tylko o to mi chodziło zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od naszej kultury i odrobiny rozsądku. A co do kradzieży to od 10 lat bawię się w wyjazdy z cepką i jeszcze nic mi nie zginęło. Panika na kempingu? To właściciel kempingu ma zadbać o bezpieczeństwo gości :niewiem:

Bałtów - kobitka spodziewała się krzyków, pijaństwa i etc... a co było - spokojnie kulturalnie psy na smyczy, śmieci w woreczkach posegregowane :skromny:

i jakoś poszło.

Jadą ludzie którzy mają za grosz.... pomidor..

PS. Tomii - ja nawet nie zamierzałem zaczepiać.. propozycja była..

Jacy wszyscy niedotykalscy dzisiaj.. :(

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak kogoś za bramę trzeba będzie wystawić to się powie - "to Tomii zlot organizował. Pretensje miejcie do niego"... hehe%281%29.gifgrinser006.gif

 

claps.gifclaps.gifclaps.gif za takie podejście do tematu z chęciami na mega zlot smirk%281%29.gif

 

Tomii wiadomo że ufolz żartował - wiec nie podkręcaj - bo potem się denerwujesz a nie o to chodzi :)

 

miałem troszkę wytrwać w nieudzielaniu się ale , :niewiem: czemu piszę

myślę że skoro w Pajęcznie na boisku piłkarskim :) max 10800 m2 było 150 zestawów to na wielu kempingach się zmieścimy :) może nie będzie tak luźno jak w Sławie czy Warce ale damy radę ( aż miło przypomnieć sobie Nieborów ) budka na budce :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - ja tylko żartowałem.. - ups. widzę że swój humor muszę na wodzy trzymać.. :oslabiony:

 

Sorry ufol pifo.gif - tu ostra wymiana poglądów jest, walka prawie na noże hehe(1).gif . Szkoda tylko że padają propozycje które na starcie są spalone sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ufol :piwo: - tu ostra wymiana poglądów jest, walka prawie na noże hehe%281%29.gif . Szkoda tylko że padają propozycje które na starcie są spalone sick.gif

 

Spoko Tomii ja mam w domu co minutę wymianę poglądów między moimi synami. wiec staram się patrzeć na wszystko pozytywnie z humorem. czasami trochę ostrym. :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze jak centrum to może naprawdę pomyślimy o Kaputach - ośrodek super , właściciele rewelka, można dla chętnych wypad do Warszawy zorganizować ( mamy czas na Kopernika ) prąd jest , łazienki są , dojazd wszyscy mają super , myślę ze jak na wypad piątek - niedziela jest ok .

SPABLO1 + NOEMI_S - Powidz

LUSUSOWA-BUDA - KAPUTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zes klina zadał w Kaputach byłem i bardzo mi sie podobało pole fajne sanitariaty tez do kopernika bym chetnie zawitał a i do muzeum techniki tez

w powidzu nie byłem i chetnie bym sie przejechał

 

ale na zlot pojade tam gdzie wybiezecie

Edytowane przez piotr05 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii wiadomo że ufolz żartował - wiec nie podkręcaj - bo potem się denerwujesz a nie o to chodzi :)

 

 

 

Ja niespotykanie spokojnym człowiekiem jestem grinser006.gif - emotki w tamtej wypowiedzi też o czymś świadczą waytogo.gif - a i sam mi pisałeś o wylewaniu smutków na forum na pw hmm.gif. Więc co wszyscy by mogli a admin już nie może powiedzieć co mu na wątrobie leży cfaniaczek.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo - przecież napisałem promień 50km. Ja się o 10 km sprzeczać nie będę, więc z tym rynkiem to bez przesady.:niewiem:

 

Jawor-ki - w moim kierunku to może być i 150km :jump:.

A poważnie, to strzelać z tego się zaraz ze środka zboczy o 100-150 km - to wracamy do punktu wyjścia.:niewiem:

 

I nic nie mam ani do userów, ani do administracji, ani dla moderacji (nawet juniorskiej) ;-)

 

Chciałbym się spotkać. A miejsce powinno być kompromisem. A kompromis to mniej więcej środek.:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.