Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

i ostania sprawa wiem że zaczynają się już rozmowy o spotkaniach alternatywnych do X organizowanego przez adminów - ale proszę osoby wszystkie ( a nie kilka ) o wypowiedzenie się w temacie bo jak ja bym dziś wszedł na ten temat to tylko " sekcja łódzko-mazowiecka " dymi plus kilka osób - a po drugiej stronie stoi administracja i też kilka osób .

 

Dziwi mnie fakt że w Danowskich tylko kolega Jaworki przyszedł do mnie z konkretną propozycją - reszta "sekcji" siedziała cicho. Widać w Internecie niektórzy czują się pewniej niewiem.gif.

 

Dla mnie sprawa jest prosta. Szukam organizatora z konkretną propozycją. Chętnych zapraszam na PW. Ja niestety nie podejmę ryzyka umówienia się na zlot po zapewnieniach Pani w recepcji. Będzie dobra propozycja to będzie i decyzja.

 

Jeśli chodzi o termin - to znów bawimy się w to samo. Kiedyś był ostatni weekend września, pogoda nie pod pasowała to zostało ustalone - robimy zawsze w pierwszy weekend września ze względu na pogodę oraz fakt iż zajęcia w szkołach w tym czasie wyglądają tak że spokojnie można zwolnić dziecko z zajęć.

 

Nie jest i nigdy nie było idei takiej na tym forum aby zloty były jak największe. Każdy kto ma odrobinę rozumu wie że duże imprezy niosą za sobą większe zagrożenia (kradzież, wybuch paniki ect.) . Ja niestety mam cienki naskórek i nie odpowiada mi:

- młodzież sikająca pod oknami mojej przyczepy

- wycieczki miejscowych po kempingu niczym po zoo

- zarzygane toalety, oraz niespuszczona woda po dwójce

- zwierzęta obsikujące mój przedsionek, czy rozgrzebujące śmieci w moim przedsionku

- ludzie drący się pod oknem mojej przyczepy o 24 w nocy nawołujący po sporej dawce % swoich znajomych, kiedy to środku śpi moja żona która się w tej chwili nie najlepiej czułą

- itd. itp.

 

Niestety takie zachowania z autopsji wymieniam jako towarzyszące dużym imprezą, i jest wiele osób które zgłaszały mi podobne problemy.

 

Chciałbym też sprostować iż ADMINISTRACJA nie organizuje X zlotu. ADMINISTRACJA również nie organizowała zlotu IX, VIII, VII itd. - to forumowicze organizowali spotkania. Administracja podejmowała decyzję o miejscu spotkania - tylko i wyłącznie dlatego iż problem był aby wspólnym głosem wybrać takie miejsce na forum. Proszę zapytać Wirka czy Artura (AKISSJG) czy z jakimkolwiek oporem przyjmowałem propozycję zorganizowania zlotu w zaproponowanych przez nich miejscach. Tyle ode mnie w temacie.

 

Podsumowując czekam na propozycję na PW! Od razu też powiem że na Warkę niestety się nie zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów odchodzimy od tematu głównego, ale tak to bywa wieczorami.:krzykacz:

Wracając do sedna to może skoro jest chętny do pomocy w organizacji (Luksusowa) i są już pierwsi chętni to skupmy się na dyskusji o miejscu. Przechlewo-chyba zbyt daleko od środka kraju,padła jeszcze propozycja Warki to ja kompromisowo proponuję zlot na południowym zachodzie, ale bliżej centrum np. Powidz , Skorzęcin lub Slesin koło Konina.:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów odchodzimy od tematu głównego, ale tak to bywa wieczorami.:krzykacz:

Wracając do sedna to może skoro jest chętny do pomocy w organizacji (Luksusowa) i są już pierwsi chętni to skupmy się na dyskusji o miejscu. Przechlewo-chyba zbyt daleko od środka kraju,padła jeszcze propozycja Warki to ja kompromisowo proponuję zlot na południowym zachodzie, ale bliżej centrum np. Powidz , Skorzęcin lub Slesin koło Konina.:gitara:

 

Ślesin... :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w slesinie nie bardzo jest miejsce na duzy zlot

 

to przedsionków nie będziemy rozkładać...

a jak będzię potrzeba to się kosiarkę weźmie i skosi trawę u sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemping dosc fajnie wyglada w lipcu bede w wilczynie to podjade na ten kemping i zobacze jakie sa warunki chyba ze ktos ma blisko i moze podjechac

Edytowane przez piotr05 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jako "poczatkujacego forumowicza " pragne Cie poinformowac i wyprowadzic z bledu na temat miejsca 9 Zlotu - odbyl sie on w Danowskich - bo byla tam smietanka forum , w Slawie byl jak to okreslono spęd bo przyjechaly nic nie znaczace zalogi z forum, ktore z roznych powodow nie pojechaly na 9 Zlot .Co do spelnienia Twoich marzen to watpie zeby sie spelnily - z wypowiedzi naszych Adminow i Moderatorow mozesz wywnioskowac ze wola Oni kameralne spotkania we wlasnym gronie ,ktore nazywaja Zlotami ,reszta spotkan w ktorych bedzie uczestniczyc kilkadziesiat zalog nazywajmy spotkaniami ,spotami itp.

 

pozdrawiam

 

To teraz zapytam kolegi Terenowca grinser006.gif - czy takich wypowiedzi spodziewał się w tym wątku?

 

Radwan chyba przyjadę na urodziny Rysiaczka żeby się z Tobą spotkać - odnoszę nieodparte wrażenie że strasznie przeszkadza Ci to że są ludzie z wyższą ranga na forum niż Ty, a ja przecież zwykły chłopak jestem. A może to nie o rangę chodzi (przecież my tu tylko sprzątamy) może masz jakiś inny problem hmm.gif ... zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bryzacamp.ovh.org/

 

Zaznaczam, że kempingu nie znam i nie widziałem. Wiem jedynie, że jest to miejscówka nad jez. powidzkim znaleziona kiedyś w necie.

 

Spablo1 - o tym samym kempingu piszemy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przedsionków nie będziemy rozkładać...

a jak będzię potrzeba to się kosiarkę weźmie i skosi trawę u sąsiada.

 

 

No i jak kogoś za bramę trzeba będzie wystawić to się powie - "to Tomii zlot organizował. Pretensje miejcie do niego"... hehe(1).gifgrinser006.gif

 

claps.gifclaps.gifclaps.gif za takie podejście do tematu z chęciami na mega zlot smirk(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.