Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tak dużo nas jest (dobrze to czy źle ?) to zróbmy ściepkę na kawałek ładnej łąki (w środku Polski) i otwórzmy własny kemping na Zloty.

Tomii na Prezesa kempingu oczywiście.

 

coś mi tu pachnie moją łąką... :) ale nie mam prądu ani sanitariatów hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze jak centrum to może naprawdę pomyślimy o Kaputach - ośrodek super , właściciele rewelka, można dla chętnych wypad do Warszawy zorganizować ( mamy czas na Kopernika ) prąd jest , łazienki są , dojazd wszyscy mają super , myślę ze jak na wypad piątek - niedziela jest ok .

SPABLO1 + NOEMI_S - Powidz

LUSUSOWA-BUDA - KAPUTY

 

Również jestem za Kaputami - ośrodek klasa !!!:ok:

 

Jery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak dużo nas jest (dobrze to czy źle ?) to zróbmy ściepkę na kawałek ładnej łąki (w środku Polski) i otwórzmy własny kemping na Zloty.

Tomii na Prezesa kempingu oczywiście.

 

 

Ja się nie nadaję skromny.gif - stary łapówkarz i kombinator ze mnie zlosnik.gif. W karty bym ośrodek pewnie przegrał hahaha.gif, tak samo jak swoją przyczepę pub2.gifzlosnik.gif.

 

Ale za zgłoszenie mojje skromnej osoby masz u mnie "plusikowe" - w kajecie zanotowałem czerwonym długopisem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPABLO1 + NOEMI_S - Powidz

Niechciałbym być źle zrozumiany - ja nie głosowałem za Przybrodzinem (Powidzem). Ja tylko rzuciłem propozycję jakiegoś kempingu z większą ilością miejsc..

Dla mnie może być Przechlewo jak i Czaplinek czy Łeba. :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wytłumaczy mio ktoś w końcu dlaczego to Przechlewo być nie może??? :niewiem:

 

tylko kombinacje niepotrzebne :hmm: dla mnie fajne i ciekawe miejsce i bedzie co porobić :-] a nastepny zlot mozna na południowym-wschodzie zrobić dla równowagi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie nadaję skromny.gif - stary łapówkarz i kombinator ze mnie zlosnik.gif. W karty bym ośrodek pewnie przegrał hahaha.gif, tak samo jak swoją przyczepę pub2.gifzlosnik.gif.

 

 

 

ale może ktoś by Cię prosiakiem kupił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaputy - i TopMirex na piechotę przyjdzie..- tak bliziutko ma..

ale ja tak Piotr05 gdzie zrobicie tam pojadę promień 200km

 

Ufolz nie w temacie :):) jest prawie środek i nie mówimy o łodziakach warszawiakach i wszystkich w promieniu 150 km .

 

Tomii ja nie bronie tylko się martwię :glasce: bo wiesz czasy takie że tylko :piwo: można się leczyć ale trzeba wiedzieć gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit - oczywiście, ze może być. Tylko wtedy wracamy do początku wątku. Zwróć uwagę, że mimo beznadziejnej mapy - jest baaaardzo daleko od założonego środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Sandomierz, Sława, Danowskie były w środku Polski??? :niewiem: to ja moge jechac do tego Przechlewa na rekonesans :drive: zreszta jak by decyzja zapadła to by chłopaki z okolic napewno podjechali pogadać :-] a teraz będą dwa miesiące propozycji i kłótni bo zawsze komus cos pasować nie będzie :bzik:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.