Skocz do zawartości

Ile przejeżdzacie dziennie km. z przyczepką


fish

Rekomendowane odpowiedzi

w weekend majowy planuje zrobic objazdówke Łódz-Kłodawa-Skalne Miasto-Mlada Bolesław-Praga-Łódz 1000km bez odpinania :( wyjazd 29.04 na noc powrót 3.05 wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czarnogóra to piękny kraj ale zbyt daleko od Nas żeby planować podróż na powiedzmy 2 dni... To zdecydowanie bez sensu gonić tam na łeb na szyję i nic po drodze nie zobaczyć. Nie wiem czy zwiedzaliście już Chorwację ale nie sposób pominąć Cro podczas dojazdu do Czarnogóry. Jest po drodze kilka fajnych miejsc. Ja bym proponował pierwsze zwiedzanie w Plitvicach, później Zadar, i dojazd wybrzeżem do Czarnogóry. Przetestowane w realu i powiem Wam.... rewelacyjna trasa.

My raczej nastawiamy się na zwiedzanie Serbii i Czarnogóry ewentualnie jak starczy czasu to jeszcze zaliczymy Albanię. Ma być bez pospiechu, więc odpuszczamy Chorwację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc do Serbi i Czarnogóry z Polski chyba nie ominiesz Chorwacji. Z Białegostoku to chyba najlepsza droga wiedzie przez: Słowację, Węgry, Chorwację, Bośnię. Ta trasa jest moim zdaniem najciekawsza. Możesz zrobić pierwszą pauze nad Balatonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My raczej nastawiamy się na zwiedzanie Serbii i Czarnogóry ewentualnie jak starczy czasu to jeszcze zaliczymy Albanię. Ma być bez pospiechu, więc odpuszczamy Chorwację

 

Masz jakieś polecane miejsca w Serbii ? Szukałem w zeszłym roku trochę w internecie i jakoś baza campingowa u nich kuleje chyba ? Będę jechał po raz kolejny w tym roku i nie chciałbym tak poprostu przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku wracaliśmy z wakacji. Osławione niemieckie autostrady, to .... przejechaliśmy w jeden dzień ok. 230 km. Akurat wszystkie drogi były zakorkowane, remontowane, poblokowane itp. Tak się nieszczęśliwie złożyło i nocowaliśmy nadplanowo po drodze. Z takimi niespodziankami też trzeba się liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zależy to od ilości kierowców na pokładzie. Jak miałem drugiego kierowcę to jechaliśmy do CRO ok 1100km na raz w mniej więcej 14-16h.

Natomiast samemu jak jeździmy to zawsze zatrzymujemy się na Węgrzech po drodze, akurat połowa drogi tak mniej więcej, wieczorkiem jakieś baseny i następnego dnia zrelaksowani ruszamy dalej żeby już dojechać na miejsce w Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zależy to od ilości kierowców na pokładzie. Jak miałem drugiego kierowcę to jechaliśmy do CRO ok 1100km na raz w mniej więcej 14-16h.

Natomiast samemu jak jeździmy to zawsze zatrzymujemy się na Węgrzech po drodze, akurat połowa drogi tak mniej więcej, wieczorkiem jakieś baseny i następnego dnia zrelaksowani ruszamy dalej żeby już dojechać na miejsce w Chorwacji.

Niestety ja mam do przejechania całą Polskę:( i chyba na Węgry nie dojadę za dzień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja mam do przejechania całą Polskę:( i chyba na Węgry nie dojadę za dzień :(

 

Jak Węgry za daleko to zawsze pozostaje Tatrlandia :) zaraz za Polską granicą.:yay:

Podobno jest super.

tatralandia.jpg

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówimy o pokonywaniu odległości jeżeli ktoś jedzie z daleka to można tam sobie odpoczynek zrobić. Ja od siebie mam 388km wiec 6-7 godzin drogi wiec po pracy jak znalazł pyknąć taki odcineczek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś pisałem. Ze względu na dzieci dzielę dojazd. Ostatnie wyjazdy to 2xBałtyk (650km), Kraków, Częstochowa.

Dwa lata temu wyjechałem po 19-tej. Około północy dojechaliśmy za Włocławek (miałem 30min przerwy - szukałem powodu braku kierunkowskazu w budce). Nocleg przy Orlenie (pierwszy i ostatni raz). Potem zwiedzanie Torunia, następnie Solec Kujawski (Park Jurajski). Jeszcze jeden nocleg gdzieś po drodze i następnego dnia dojechałem do Mrzeżyna.

 

W ubiegłe wakacje wyjazd był wcześniej. Nocleg za Toruniem. Potem wizyta w Muzeum Indian w Wymysłowie, Bory Tucholskie, Tuchola i dojazd do Ustki.

 

Wolę jazdę bez szaleństw z/ uwzględnieniem ciekawych miejsc, w których dzieciaki mogą odpocząć od jazdy, wybiegać się lub zobaczyć coś ciekawego.

 

wyjazd do Krakowa tez podzieliłem, ponieważ wyjeżdżaliśmy późno (okolo 19-20 w piątek). Postój i nocleg na parkingu 40km od Krakowa. Rano dojazd do miasta. Powrót w niedzielę z przerwą na kolację.

 

Wyjazd do Częstochowy w sobotę rano z przerwą na Bałtów, potem Chęciny. Nocleg na zajezdni przed Częstochową. Niedziela na Jasnej Górze. Powrót po 17-tej. Też z krótkim postojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocleg przy Orlenie (pierwszy i ostatni raz). Potem zwiedzanie Torunia, następnie Solec Kujawski (Park Jurajski). Jeszcze jeden nocleg gdzieś po drodze i następnego dnia dojechałem do Mrzeżyna.

 

 

A no właśnie, jak to jest z noclegiem przy stacjach benzynowych. Czy awaryjnie można tam przenocować i co było w twoim przypadku nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, jak to jest z noclegiem przy stacjach benzynowych. Czy awaryjnie można tam przenocować i co było w twoim przypadku nie tak?

 

Pewnie, że można ... przy autostradach są stacje benzynowe i monitorowane MOP'sy gdzie można bezpiecznie nocować. Pamiętać trzeba tylko, żeby unikać tirów chłodni których agregaty włączają się non stop :slina: ... raczej przytulić się trzeba do kamperów i przyczep ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.