Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie potrzebne kilka fotek wnętrza jak i zewnątrz. Może jakieś dokumenty, Certyfikat? Dawaj na PW

 

 

zróbmy na forum, może się jakiś mini-poradnik zrobi smile.gif

dokumentów żadnych nie mam, a co do zdjęć to co dokładnie? łóżka, wykładzina, lodówka? czy tym podobne ?

jest coś co można powiedzieć np. wprowadzono w roku jakimśtam ? albo nie spotyka się po roku ...

na zewnątrz np. nie mam luku bagażowego z przodu na dyszlu

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy na forum, może się jakiś mini-poradnik zrobi smile.gif

 

na zewnątrz np. nie mam luku bagażowego z przodu na dyszlu

 

pozdr

 

to że nie masz luku bagażowego z przodu to urok Rapide. qrcze wprowadziłem w błąd w roku 1995 widziałem z lukiem..

http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/swift-rapide-490-model-1995/76412018

Ale po którymś roku wprowadzono szklaną przykrywkę pieca nad palnikami ale kiedy to nie wiem. bo spotykałem po 1996r i 1997r takie coś.

później widziałem różnice w obiciach ścian.

no ale najważniejszy jest nr na dyszlu.. zrób zdjęcie dyszla a rozszyfruje roczek.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy na forum, może się jakiś mini-poradnik zrobi smile.gif

dokumentów żadnych nie mam, a co do zdjęć to co dokładnie? łóżka, wykładzina, lodówka? czy tym podobne ?

jest coś co można powiedzieć np. wprowadzono w roku jakimśtam ? albo nie spotyka się po roku ...

na zewnątrz np. nie mam luku bagażowego z przodu na dyszlu

 

pozdr

 

Na forum to tylko te oczywiste sprawy , własnie jak nr ramy. Inne drobiazgi tylko na PW, bowiem handlarzyny zaraz podłapią temat i będą się maskować do dalszych oszustw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam angielkę - NDdZP nie jest najkrótszą, ale to naprawdę jedyny i nie mający znaczenia (szczególnie w drodze) drobiazg.

 

chcesz pocztą? czy zasilisz sobie chomika??

masz ten plik to prześlij go na PW z góry dzięki - mam jużtyle różnych kont, że nie chcę zakładać jeszcze jednego

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich. Szykuję właśnie moją przyczepkę do pierwszego wyjazdu i szperam trochę po internecie szukając różnych informacji. Tu ciekawy link do artukułu o kołach i ogumieniu: http://www.canberracaravanclub.org.au/visitors/safe/images/tyresandwheels.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zdjęcia porobione

 

nr ramy

post-5201-0-86128200-1303027047_thumb.jpg

 

pozdr

 

Nr ramy masz jak najbardziej prawidłowy. SW 00 3(oznacza rok - końcówka) 8807dalszy ciąg.

Moja ma SW 09 3(też z 93roku)

Co bardzo mnie jeszcze dziwi jakieś inne bite liczby na ramie.. :( przyjrzyj się

u mnie widać jedne cyfry oczywiście z standardowym przesunięciem cyfry drugiej. u Ciebie jest to zero a u mnie 9. ale to jest norma i nawet prawidłowe.

 

Tylko ciekawi mnie oznaczenie na szybach. moja każda ma wygrawerowany nr ramy wieczorkiem puszczę fotki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrawiam wszystkich angielczyków

Tak jak wszyscy mam zapytanie w sprawie drugiej wtyczki przy dyszlu,czy aby to użyć muszę wybudować drugie gniazdo w holowniku?

Czy ktoś z kolegów przerabial ten temat ?

Pozdrawiam Stefan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrawiam wszystkich angielczyków

Tak jak wszyscy mam zapytanie w sprawie drugiej wtyczki przy dyszlu,czy aby to użyć muszę wybudować drugie gniazdo w holowniku?

Czy ktoś z kolegów przerabial ten temat ?

Pozdrawiam Stefan.

 

Ja już mam to za zobą.

Banalnie proste . Gniazdo 12S cena 6 zł

rozrysowane piny są gdzieś w innym poście ale dla przypomnienia.

Poczytaj w dziale elektrycznym.

Gratulujemy dobrego wyboru jakim było kupno angielki.. :)

Bym zrobił zdjęcia ale dzisiaj bab mi wjechała w rufę i pokiereszowała gniazda.

post-5064-0-09728500-1303239441_thumb.gif

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrawiam wszystkich angielczyków

Tak jak wszyscy mam zapytanie w sprawie drugiej wtyczki przy dyszlu,czy aby to użyć muszę wybudować drugie gniazdo w holowniku?

Czy ktoś z kolegów przerabial ten temat ?

Pozdrawiam Stefan.

 

witamy

ja to przerabiałem w ostatnią sobotę wg tego schemaciku uproszczonego

post-5201-0-79017400-1303239718_thumb.jpg

 

 

po kolei:

- kabel 4mm prosto z akumulatora, zasilanie po włączeniu zapłonu, bezpiecznik 30A (na razie działa)

- 12V na piny nr 2, 4, 6

- cofanie, z lampy tylnej samochodu do pinu nr 1

- masa na pin 3

- pin 5 idzie do wskaźnika poziomu akumulatora, którego nie mam - to pominąłem

 

noi najważniejsze na koniec - zmieniłem wtyczkę nr 2 na polską, bo nigdzie nie mogłem kupić gniazda pasującego do angielskiej

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi najważniejsze na koniec - zmieniłem wtyczkę nr 2 na polską, bo nigdzie nie mogłem kupić gniazda pasującego do angielskiej

 

pozdr

 

jinks trzeba było napisać to bym Ci kupił - całe 6zł.

a co się stanie jak pomylisz gniazda po piwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jinks trzeba było napisać to bym Ci kupił - całe 6zł.

a co się stanie jak pomylisz gniazda po piwie?

 

"nie uważałeś kiedy robiłeś, to teraz rób jak uważasz"waytogo.gif

 

trzeba uważać i tyle niewiem.gif

 

pozdr

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy

Dzięki za porady będe próbował, mam obawy bo mój holownik jest bardzo czuły na wszelkie ingerencje w elektrykę.

Może być jak u P.Twardowskiej złamiesz jeden warunek i cala umowa na nic.

Pozdrawiam Stefan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.