Jump to content
JINX_Sanok

Swift i inne Angielki

Recommended Posts

mirekm3

Logo fajne ,a zlot angielek jeszcze lepszy :blagac:

JINX_Sanok

Logo się dopracuje ale może kiedyś zrobimy zlot angielek (tak tylko głośno myślę)

zlot, to chyba taki jednak będzie najlepszy: http://forum.karawan...-miejsca-zlotu/

proszę, nie róbmy secesji oslabiony.gif

pozdr

ufolz

tylko błagam jak będzie ciepło :ok: jestem za można wtedy swoje rozwiązania pooglądać.. ja już kombinuje jak tu zbiornik na czysta wodę zamontować. jak radyjko umocować na stałe itd. :ok:

tylko jak będziecie ogłaszać to nie zapomnijcie o ufolz'u i rodzince :blagac:

PS. pawarotti zapodaj jak twoja cepka wygląda bo w necie coś mi nie wychodzą :ok:

pawarotti

UFOLZ zobacz zwykła angielka tylko żeby mnie staff nie opier.. bo to nie to jest ten temat

post-5154-085152200 1294437169_thumb.jpg

post-5154-078361200 1294437190_thumb.jpg

ufolz

ooo pikna jak wszystkie angielki. - nie wiem dlaczego google mi nic nie wysypało.

Co do opierdzielania to liczmy na adminów dobre serce. :blagac:

W końcu nowy rok mamy

pawarotti

Patrzę na twoją i taką chciała moja żona tzn z trzema oknami z przodu ale zabrakło pandów (funtów) no i jest taka ale cieszymy się jak dzieci kiedy wyjeżdzamy z podwórka na wojaże

ufolz

nie wiem dlaczego w angielkach bardzo rzadko montowane klapy serwisowe taką jak Ace pawarottiego - brakuje mi tego będąc w przedsionku coś sięgnąć z schowka zmusza mnie do przewalenia pościeli. :piwo: lub danie nurka pod stelaż. tego jak ja kupowałem to nie było w żadnej. Dzisiaj się przymierzałem do zamontowania zestawu audio (radio + głośniki) bo czasami się przydaje. i chyba będzie na górnej półce nad zestawem przełączników lub nad mikrofalą bo tam zaślepiłem kawałem klocka dębowego tylko nie będę mógł obsługiwać z przedsionka pilotem. :)

pawarotti

Czekaj,czekaj ja nie mam nic takiego co napisałeś muszę zrobić to samo co ty z pościelą takie rzeczy to ma mój sąsiad w SCANI znaczy w tirze gdzie to zobaczyłeś?

ufolz

Czekaj,czekaj ja nie mam nic takiego co napisałeś muszę zrobić to samo co ty z pościelą takie rzeczy to ma mój sąsiad w SCANI znaczy w tirze gdzie to zobaczyłeś?

pierwsze twoje zdjęcie na przodzie. czy dobrze widzę?

pawarotti

To jest klapa do akumulatora a obok jest cascada do ciepłej wody ?(jak masz wątpliwości to pisz no problem)

ufolz

:piwo: a widzisz u mnie akumulator montuje się od środka (też obok kaskady ale pomiędzy kaskada a szafą) a już zazdrościłem Ci dostępu z zewnątrz :)

Pozdrowionka

gfizyk

ja jeszcze nie głosowałem. Jestem ZA ;-))

JINX_Sanok

się temat powoli do przodu posuwaIThankYou.gif

pozdr

ufolz

Ja jestem w trakcie delikatnego usprawniania przyczepki.. Tak jak wszyscy muszą dostosować do swoich potrzeb i wymagań. Przerabiam boczki, łóżko piętrowe odrabinkuje i zrobię żeby było piękne... podszybie z przodu też przerobiłem i będzie o wiele piękniej. system audio już wpasowany, dwa gniazda zapalniczkowe, wyjście na głośnik zewnętrzny i Bluethoot w radio, jak w przyszłym tygodniu skończę to puszczę zdjęcia :-] chyba można i admini mnie nie zbanują.. :yay::niewiem: aaa i wymieniam podłogę w schowku z przodu bo coś mi się wydaje że jest za cienka. ;)

PS. Lato gotuj wodę w morzu na przyjazd nasz..

Edited by ufolz (see edit history)