Jump to content
JINX_Sanok

Swift i inne Angielki

Recommended Posts

jankes

JINX_Sanok'

"Panowie

zgodnie z zasadą NDdZP (Najkrótszej Drogi do Zimnego Piwa) drzwi w Angielkach są po WŁAŚCIWEJ stronie !"

Przekonałeś mnie. Następną przyczepę chyba kupię angielkę. :niewiem:

janbas

Panowie

drzwi w Angielkach są po WŁAŚCIWEJ stronie !

pozdr

Nie ciesz się kolego , na najbliższym możliwym zlocie , przeniesiemy Ci drzwi na drugą stronę .:niewiem::hehe:hehe%281%29.gifhehe%281%29.gif:hehe:.

ufolz

a kiedy zlot - tylko proszę nie w zimę.. :niewiem: aby można było z rodzinka nad jeziorka lub morze podskoczyć.

GAJOWY

Co prawda nie jestem zwolennikiem podziałów na naszych i tamtych,

ale niech tam,lepiej trzymać ze swoimi, niż z tamtymi.

Albo zupełnie odwrotnie,nie wiem.

Całkowicie popieram montowanie drzwi po lewej stronie

(z oczywistych względów-piwo).

KLUB SWIFT-to brzmi dumnie.

pawarotti

Panowie racja po waszej stronie schemat piwa powala wszystko zgadzam ok

Tomii

Witam

Dla równowagi i różnorodności, chciałbym zaproponować założenie drugiego Klubu Sympatyków Marki np. SWIFT.

Kilku użytkowników Swiftów widziałem. Do grupy Swift, możemy zaliczyć również: Abbey, Sprite, Bessacarr, Ace. Albo można też rozszerzyć na Klub Sympatyków Angielek. Angielskich przyczep jest coraz więcej na rynku, a mają one bardzo specyficzne rozwiązania. Wielu z nas poszukuje instrukcji obsługi lub części zamiennych.

Na początek sprawdźmy jakie będzie zainteresowanie, a później zobaczymy co z tym zrobić.

pozdr

Witam!

Kąciki klubowe nie służą do dyskusji na tematy techniczne i bardzo proszę o tym pamiętać. Chodzi tylko i wyłącznie o porządek na forum.

Pozdrawiam!

Maras

Może i Wam te drzwi pasują aby były po lewej stronie :niewiem: Patrząc na ten schemat drogi jaką musicie pokonać aby napić się piwa jest dla nas nieporozumieniem. My mamy drzwi po prawej stronie czyli po europejsku.Nasze żony ,dziewczyny może i kochanki też mamy europejskie. Dlaczego nieporozumieniem ? ano dlatego ,że dla nas to własnie nasze Panie przynoszą nam piwo i dlatego przyczepa z drzwiami po prawej stronie jest bardziej praktyczna :hehe::hehe::hehe:

ufolz

gadu gadu a ja mam chłodzony schowek po prawej stronie i mi żona podaje piwo z schowka :hehe: :hehe: :hehe:. więc proponuje rozważyć taką możliwość podawania piwa. a usytuowania drzwi to dla mnie jest rzecz względna. :ok: ważne aby gdzie było spać i ciepło było i frajdy z wyprawy. pozdrawiam Europejczyków i Anglików... należymy do jednego klubu jakim jest www.karawaning.pl i wydaje mi się że kącik angielek może być ale oddzielny klub?? qrcze to wiecie nikt by się nie znalazł na wczasach. :niewiem: Wiem że jestem nowy na forum i w klubie ale w jedności siła. a nie podziały jak u nas w rządzie. Pozdrowionka

Trafko

należymy do jednego klubu jakim jest www.karawaning.pl

Karawaning nie jest żadnym klubem , związkiem itp.

To tylko ogólnodostępne forum dla każdego.

ufolz

Karawaning nie jest żadnym klubem , związkiem itp.

To tylko ogólnodostępne forum dla każdego.

oki. może się zagalopowałem. fakt jest forum ale nie dla wszystkich tylko dla zarejestrowanych.. :niewiem:

najważniejsze że mi pomogło w wielu sprawach dla mnie najważniejszych.

Pozdrawiam.

tadijos

jestem za :niewiem::hehe:

pawarotti

Panowie i panie no chyba o rozmowach w temacie angielek nie zakończymy tematu jak szybciej napić się piwa jest mnóstwo opowieści o wyposażeniu wewnątrz ,kształcie przyczepy oraz zastosowanych rozwiązaniach technicznych wiem z doświadczenia na campingach zawsze jest pytanie jak sprawuje się przyczepa itd

Jawor_ki

jesteśmy za :niewiem:

ufolz

do dzieła bo gdybać możemy :niewiem::)

JINX_Sanok

do dzieła bo gdybać możemy :niewiem::)

dobra, koniec żartów, wink.gif

no to ja proponuję zacząć od początku (przodu przyczepy),

1. druga wtyczka na haku, ma ktoś jakieś schematy, albo pomysły na nietypowe wykorzystanie (np. A/V z kamery cofania, albo TV do auta z anteny przyczepy)

2. nie mam schowka na haku, butle na gaz są z boku (taka przypadłość)

3. mnie się bardzo podobają 3 oddzielne okna (oczywiście otwierane) zamiast jednej dużej szyby z przodu,

to chyba są patenty angielek

pozdr