Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów.

Mam pytanko: Czy ktoś może wie gdzie mozna dostać części do Sprit Alpine 91r.?Jeśli to oczywiście możliwe :-)

Chodzi mi konkretnie o "gniazdo" w które przykręca się pompkę wody (niestety jeszcze mam baniak na wodę na zewnątrz :-( ) ,który jest zamontowany na boku cycepki ,a od środka podłącza się zasilanko 12V i wąż co by woda dochodziła do łazienki i kraniku w kuchni- ogólnie pekło mi to plastikowe "gniazdo" i woda się leje jak włączę :-(((

Nie mam fotek może uda mi się wrzucić to wtedy coś się więcej wyjaśni...:niewiem:

 

Pozdrowienia

kb2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów.

Mam pytanko: Czy ktoś może wie gdzie mozna dostać części do Sprit Alpine 91r.?Jeśli to oczywiście możliwe :-)

Chodzi mi konkretnie o "gniazdo" w które przykręca się pompkę wody (niestety jeszcze mam baniak na wodę na zewnątrz :-( ) ,który jest zamontowany na boku cycepki ,a od środka podłącza się zasilanko 12V i wąż co by woda dochodziła do łazienki i kraniku w kuchni- ogólnie pekło mi to plastikowe "gniazdo" i woda się leje jak włączę :-(((

Nie mam fotek może uda mi się wrzucić to wtedy coś się więcej wyjaśni...:niewiem:

 

Pozdrowienia

kb2009

 

hmmm. nie wiem o jakie gniazdo chodzi? możesz zrobić fotkę o co chodzi? to coś wymłodzimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie problemu kolegi Kb 2009

 

 

jak napisał Ufolz .... fotka by wiele wyjaśniła.

Jednak bez fotki powiem , że wszystkie plastiki jeśli się da , najlepiej sklejać.

Oczywiście zależy co pękło i jak.

Rozglądanie się za nowym w starym roczniku jest czasochłonne i często bezowocne.

 

Ja ostatnio sklejałem słuchawkę prysznica ....efekt rewelacyjny . zero wydatków i czasu na szukanie.

 

Tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy , że nadaje się do tego cyjanopan zwany kropelką , albo inne cuda z marketów do niby klejenia niby wszystkiego.

 

W razie decyzji o sklejaniu służę radą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem :skromny: Czy ktoś ma już jakis pomysł na logo? Prosiłbym o jakieś wskazówki jak mogę mniej więcej określić rok produkcji mojej angielki :blagac:

 

spróbuj zerknąć na kilka postów wcześniej w tym temacie

pozdr

 

PS: podczas Majówki Angielka spisała się znakomicie rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem malutką awarię boilera (na polskich drogach obruszał się o poluzował oring w zbiorniku. Ale dzisiaj już sytuacja opanowana zabezpieczony podkładką sprężystą i podparty bardziej stabilnie... Polskie drogi nie powinny mieć statusu dróg. Reszta cepki jak najlepiej i cieplutko w majowy weekend było . Jak w puchu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Polskie drogi nie powinny mieć statusu dróg...

 

niohahaha.gif

mnie się nawet lodówka potrafiła otworzyć (pomimo wciśniętego skobla), ale przyznaje się, że troszkę na dziurach przesadziłem mlot.gif (niechcący)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do propozycji klubu posiadaczy anglielek, a do Swifto pochodnych należy też oczywiście podmarka SPRITE i STERLING

 

Zajrzyj kolego na allegro i szukaj tam gościu ogłaszał się swego czasu również i nie dawno że ma części do Sprita, myśle że go namierzysz, pozdrawiam

Witam wszystkich Forumowiczów.

Mam pytanko: Czy ktoś może wie gdzie mozna dostać części do Sprit Alpine 91r.?Jeśli to oczywiście możliwe :-)

Chodzi mi konkretnie o "gniazdo" w które przykręca się pompkę wody (niestety jeszcze mam baniak na wodę na zewnątrz :-( ) ,który jest zamontowany na boku cycepki ,a od środka podłącza się zasilanko 12V i wąż co by woda dochodziła do łazienki i kraniku w kuchni- ogólnie pekło mi to plastikowe "gniazdo" i woda się leje jak włączę :-(((

Nie mam fotek może uda mi się wrzucić to wtedy coś się więcej wyjaśni...:niewiem:

 

Pozdrowienia

kb2009

Edytowane przez robsonxxx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te drogi. Tobie ufoloz boiler nawalił a mnie mikrofala spadła a też była przymocowana. A wracając do loga to myślę, że powinno być bez nazwy marki bo są przecież różne angielki. Trzeba by coś tajiego żeby kojarzyło się z angielką. Coś w stylu sławetnego przełamanego dachu. Ufoloz Ty ponoć masz taki dar to spróbuj coś wyprodukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcij jest podany w numerze VIN u mnie jest na ramie przyczepy i tabliczce znamionowej sam o tym nie wiedziałem dopuki nie robiłem pierwszego przeglądu na stacij diagnostycznej ,diagnosta powiedział że któraś litera oznacza rok ale która to niepamiętam (sądzę że na necie wszystko można doczytać)

 

Tutaj info jak odczytać rocznik:

 

http://www.caravanfacts.com/cris_check.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wstecz pochwaliłem się posiadaniem podpór elektrycznie opuszczanych a teraz znalazłem odrobinę czasu na prezentację.Na zdjęciach są elementy przypominające silniczki od wycieraczek np. od ,,stara" połączone ze śrubą podpory za pomocą przegubu (sprężyny w tulei plastikowej). Na następnych fotkach znajduje się stacyjka uruchamiająca cały patent i centralka elektroniczna sterująca załączaniem się poszczególnych silniczków. Centralka wykonuje również poziomowanie przyczepy. Nie posiadam dokumentacji do w.w urządzenia dlatego rozszyfrowanie niezrozumiałych zachowań centralki zajęło mi sporo czasu ale teraz wszystko działa w miarę poprawnie . W katalogu NACHTMAN znalazłem inne rozwiązania o podobnym działaniu (dwie ostatnie fotki). :thank:

post-2554-0-25779400-1305054172_thumb.jpg

post-2554-0-15759200-1305054295_thumb.jpg

post-2554-0-13810100-1305054965_thumb.jpg

post-2554-0-29867000-1305055000_thumb.jpg

post-2554-0-83832400-1305055097_thumb.jpg

post-2554-0-21953500-1305055141_thumb.jpg

post-2554-0-18123600-1305055176_thumb.jpg

post-2554-0-78408500-1305055206_thumb.jpg

post-2554-0-59974600-1305055229_thumb.jpg

post-2554-0-43108800-1305055282_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie uzyskałem wpis do dowodu rejestracyjnego o zamontowaniu HAKA. Hak firmy BOSAL 13 PIN . Teraz mogę wyjechać na drogę ,aby wymienić opony na HANCOCK R 08 155 /80 R13 C 88/90R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.