Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Nr ramy masz jak najbardziej prawidłowy. SW 00 3(oznacza rok - końcówka) 8807dalszy ciąg.

Moja ma SW 09 3(też z 93roku)

Co bardzo mnie jeszcze dziwi jakieś inne bite liczby na ramie.. :( przyjrzyj się

u mnie widać jedne cyfry oczywiście z standardowym przesunięciem cyfry drugiej. u Ciebie jest to zero a u mnie 9. ale to jest norma i nawet prawidłowe.

 

Tylko ciekawi mnie oznaczenie na szybach. moja każda ma wygrawerowany nr ramy wieczorkiem puszczę fotki..

 

aaa...

i jeszcze zerknąłem na Dowód Rejestracyjny i przed SW 03 mam schowane 91

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników angielek. Popieram zawiązanie klubu jednak skłonny byłbym poprzeć bardziej ogólną nazwę klubu np.: klub użytkowników lub miłośników angielek. Ja swoją AVONDALE PERLE kupiłem w kraju od handlarza. Nie była to idealna transakcja (zaniżenie rocznika i niemiły kontakt) jednak po czasie i sprawdzeniu wszystkich zakamarków dochodzę do wniosku że nie była to zła decyzja.Wszystkie urządzenia działają (niektóre musiałem poczyścić).Najbardziej zaskoczony byłem obecnością elektrycznie opuszczanych podpór. Jak ktoś coś takiego posiada, chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i skorzystam z wiadomości , których nie posiadam. Uruchomienie podpór zajęło mi trochę czasu (pozrywane zabezpieczenia) jednak do dziś nie do końca łapię zasadę działania układów sterujących.

 

Nie zgadzam się z tym że sprawy techniczne nie powinny być w tym temacie powielane. W końcu ANGIELKI pod tym względem są specyficzne i szukanie inf. tech. w zawężonej grupie jest moim zdaniem łatwiejsze.

Edytowane przez zbyszek 65 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zdjęcia porobione

 

nr ramy

post-5201-0-86128200-1303027047_thumb.jpg

Szczerze? Bardzo nie podoba mi się ten nr.

Leci amatorszczyzną z dziupli i nie pisałbym tego, gdybym nie widział tłoczenia w mojej byłej Swift.

Był idealnie równiutki , głęboki i nie wzbudzający najmniejszych podejrzeń.

Tu mi coś nie gra, ale nie ruszam tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po powrocie :-)

Wyjazd był w udany ,ale niestety mam problemik... z lodówka !!!

Niestety nie chodzi tzn ani na prąd,ani na gaz ...

Nie jestem specem od takich rzeczy ,ale nawet agregat nie "mruczy" więc boję się ,że to coś grubszego :-(

Na pewno to lodówka Elektrolux -Made in England jutro podrzucę foty i więcej danych.

 

Gdyby ktoś coś przy podobnych rzeczach "grzebał" niech da znać : co sprawdzić i w jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówka NIE ma mruczeć tylko grzać z tyłu ... poczytaj dużo tego było na forum ... w lodówce są najczęściej 1 grzałka na 12 v jedna na 220 V i jedna gazowa ... będzie działać nie martw się ... poczytaj wątki lodówkowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po powrocie :-)

Wyjazd był w udany ,ale niestety mam problemik... z lodówka !!!

Niestety nie chodzi tzn ani na prąd,ani na gaz ...

Nie jestem specem od takich rzeczy ,ale nawet agregat nie "mruczy" więc boję się ,że to coś grubszego :-(

Na pewno to lodówka Elektrolux -Made in England jutro podrzucę foty i więcej danych.

 

Gdyby ktoś coś przy podobnych rzeczach "grzebał" niech da znać : co sprawdzić i w jaki sposób?

 

 

Jeżeli przyczepka stała przynajmniej z miesiąc - to pokołysaj ją przynajmniej z 5-10min. albo przejedź po dziurach aby czynnik się wymieszał.

U mnie zadziałało po zimowej sjeście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jinx nie przejmuj się... tak bo wrzodów dostaniesz.. Jeździ??? Sucha??? spełnia Twoje oczekiwania?? to najważniejsze. Reszta to pan pikuś..

Ja dzisiaj w swojej zakombinowałem i zrobiłem aby wykorzystać stolik o jednej nodze był w przedsionku.. :) i udało mi się wykorzystałem rurkę i uchwyty fartucha na koło i pięknie poziom trzyma. na czajnik lub inne drobiazgi jak znalazł.

I powalczyłem nad zbiornikiem wewnętrznym i już mam patent.. :) jutro dorobienie rurki, klej, wlewki i bez dziurawienia budki się obędzie (zbiornik mały bo 20l ale w luk bagażowy obok cascady wejdzie w miejsce akumulatora, a akumulator wędruje z drugiej strony do luku bagażowego szafy) ale raz dziennie nalewać to nie problem.

Jak ktoś będzie zainteresowany relacją to zamieszczę fotki po robocie :)

 

Uwielbiam Angielki. Wszystko jest przemyślane... :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: luzik, nie jest źle

 

dziś oficjalnie zakończyłem roboty podstawowe, tj.

1. gaz: montaż butli 11kg, reduktor 30mbar połączenia na gwinty, sprawdzanie sprzętu

2. prąd: instalacja drugiego gniazda w samochodzie, sprawdzenie jakości kabli, przejściówki na gniazdka, wymiana żarówek i bezpieczników

3. woda: zbiorniki na wodę (biały, szary), przepłukanie wszystkiego, uszczelnianie w razie konieczności, testowanie wc laugh.gif, ciepła woda waytogo.gif

4. bezpieczeństwo: kłódka na hak, zamek na drzwi, tablice ostrzegawcze, lusterka do samochodu

5. zakupy: różne pierdoły

6. przedsionek rozłożony, mebelki jakieś znalezione

tak że jestem gotowy do sezonu i ruszam drive.gif(na początek Majówka w Sandomierzu)

 

a potem przyjdzie pora na patenty i innowacje...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jinx masz jakieś konkretne miejsce w Sandomierzu gdzie się zatrzymasz?

 

 

celuję na Camping Browarny : http://camping.majsak.pl/

mam stosunkowo blisko, miasteczko urokliwe, a i jakieś atrakcje dla dzieciaków się znajdą,

na pierwszy raz w sam raz zlosnik.gif

a i miejscówka znana na forum http://forum.karawan...t-karawaningpl/

 

pozdr

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: luzik, nie jest źle

 

dziś oficjalnie zakończyłem roboty podstawowe, tj.

1. gaz: montaż butli 11kg, reduktor 30mbar połączenia na gwinty, sprawdzanie sprzętu

pozdr

 

A gdzie umieściłeś butle 11kg?

z boku czy w szafie??

bo jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.