Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki UFOLZ. :przyczepa: Ja też się cieszę ,że wreszcie mogę wyjechać na drogę , i to bardzooo.

 

nie ma za co jeszcze nie raz cię "angielka" zaskoczy. swoim zachowaniem.. oczywiście na plus.

wczoraj znajomi przyjechali "niemieckim wynalazkiem" i rozbili się za ogrodzeniem (byli przejazdem) to jak porównałem temperaturę w moim Swift a ichniejszym "______" wypałzowałem aby nie robić kiszki, to różnica wynosiła 13st C. Więc dużo za dużo było u nich w cepce przy 24 stoponiwym upale.

Angielki mają coś w sobie że zimą jest ciepło a latem chłodno.. (jedyny minus jaki mnie nurtuje to jak staniemy w grupie z Niemcami to nasze cepki takie jakieś beżowe są :(

jak by nie domyte. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt...:oslabiony: Na mojej to plastiki jak są mokre (pada deszcz) robią się bardziej beżowe. Jak schną to wygląda jakby były beżowe zacieki. Nie wiem o co chodzi. Też tak macie? A znajomi tydzień temu kupili cepkę i nie brali pod uwagę innej niż angielkę:brawo: . Zresztą to Ci którzy oglądali Twoją UFOL w Bełtowie :smirk: . Szybciutko się nakręcili. Zresztą nawet kupili ją tam gdzie Ty. I kilka Twoich podpowiedzi się przydało :blagac: . Tak więc mam nadzieję się kiedyś gdzieś spotkamy :drive::przyczepa::biwak::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono :) no to pogratulować.. to niech się zapisują na forum.. :) ja dzisiaj odbieram naklejkę żebym był rozpoznawany na ścieżce.

PS. AASP - ja też się nakręciłem co do Sat Findera i w czwartek kupiłem (zaraz po Bałtowie) i już wiem co i jak ustawiać nawet stojak już mam zrobiony..

Ale przyznasz że dziwne łapanie sygnału kiedy cepka zastawia satelitkę..

 

A tak z ciekawości dużo dali? i jaką kupili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufol zapodaj fotkę tego stojaka bo też o tym myślałem więc może coś podpatrzę. I jakbyś mógł to przyślij mi na PW albo maila (aasp@interia.pl) plik o remontach cepek. A Ci znajomi kupili SPRITE chyba CHELENGER ale nie jestem pewien. Kosztowała prawie 12000. Ale są dumni i zadowoleni. Oczywiście na forum zapisali się następnego dnia i naklejki chyba też już zamówili. Ale co z naklejkami miłośników angielek??? Może ktoś ma jakąś inwencję twórczą.

 

A póki co wybieramy się http://forum.karawaning.pl/topic/6909-majowka-z-elcampem-21-22-maj/. Oni dziewiczy wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę w kwestii koloru przyczepek angielek my nazywamy KREMOWY DOMEK i wszyscy wiedzą o co chodzihehe%281%29.gif

 

Pawarotti - a ty się ni wybierasz nad jeziorsko jako z członek ziemi łódzkiej ? zapraszamy :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufol zapodaj fotkę tego stojaka bo też o tym myślałem więc może coś podpatrzę

Ale to chyba nie w temacie angielek.. wiec chyba przeniose temat:

do instalacji anten w przyczepach.

 

Ufol zapodaj fotkę tego stojaka bo też o tym myślałem więc może coś podpatrzę.

aasp - tutaj zamieściłem co by nie robić bałaganu.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/2711-sprzet-rtv-w-przyczepie/page__st__120__gopid__186511#entry186511

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kilka słów o pierwszym wyjeździe moją Avondale na razie po mieście. Po długim oczekiwaniu na hak i jego zamontowaniu w Misiu nadszedł czas na wyjazd przyczepą do zmiany opon na nowe dostawcze. Mimo Iż był to mój pierwszy wyjazd z kempingiem to dzięki informacjom z forum odbył się bez problemów od wyjazdu z domu do powrotu. Trochę obawiałem się zachowania przyczepy w jeździe miejskiej, ale okazało się ,że jedzie za autem jak po "sznurku ". Praktycznie żadnych problemów. Próby zwalniania i przyspieszania oraz spokojnego hamowania jakby nie było budki. Muszę się przyzwyczaić do widoku :przyczepa: w środkowym lusterku oraz dodatkowych lusterek w aucie. W warsztacie oponiarskim opony zostały napompowane do 3,5 bara (155/R13 C 88/90R ), zastanawiam się czy to nie za duże ciśnienie .Powoli szykuję się do wyjazdu ok.50 do 100km. od domu ,żeby poćwiczyć zachowanie zestawu poza miastem ,a potem tradycyjny daleki wyjazd na południe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie integracji, to ja mam pomysł na weekend Boże Ciało taki;

jezioro (kąpielisko dla małych dzieci), las, woj. lubelskie, najbliżej coś takiego:http://www.okuninka.pl/perkozeu.html

jakby ktoś miał podobne chęci to zapraszam

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crategus wybieram się w lipcu na Węgry - baseny termalne w planie Jaszapati , Bogacs , Berekfurdo . Trasa przez Cieszyn ,Zylina, Martin, Turcianskie Teplice, Zwolen ,Lucenec, Samoujfalu i już WEGRY: Pozdrawiam Lucek.:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . A tak wracając do tematu , choć wstyd o to pytać , to Sprite Alpine to właściwie , anglik czy holender ? Moja ma drzwi po prawej , ale jest chyba wyjątkiem , bo większość które widziałem miały drzwi , ze strony lewej . I stąd mój dylemat niewiem.gif

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.