Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie umieściłeś butle 11kg?

z boku czy w szafie??

bo jestem ciekawy.

 

i z boku, i w szafie grinser006.gif

 

komorę mam z boku, nad kołem, ale była ok 10cm za niska, więc musiałem rozbić blaszaną skrzynkę i podnieść podłogę w szafie

podłoga jest wyjmowana, żeby był dostęp ze środka przyczepy,

i jeszcze lekka korekta framugi klapy , żeby był dostęp od zewnątrz

i korekta uchwytów trzymających butle od dołu (inny obwód)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z boku, i w szafie grinser006.gif

 

komorę mam z boku, nad kołem, ale była ok 10cm za niska, więc musiałem rozbić blaszaną skrzynkę i podnieść podłogę w szafie

podłoga jest wyjmowana, żeby był dostęp ze środka przyczepy,

i jeszcze lekka korekta framugi klapy , żeby był dostęp od zewnątrz

i korekta uchwytów trzymających butle od dołu (inny obwód)

 

pozdr

 

no to fajnie. ja muszę coś pogłówkować. na razie mam na zewnątrz wyjmowaną 11kg i 3x2kg w luku przymocowane (pozostałość po niewiadce) . w ciepłe dni wystarcza ale jak byliśmy w Warce to obawiam się że mogło by braknąć dlatego wziąłem 11kg.

muszę coś pogłówkować. (może jakiś podest nizej zrobie i wtedy 11kg się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam moją AVONDALE PERLE CUSTOM .:przyczepa: Długość budki- 480cm , szerokość- 210cm .Masa własna- 850kg ,DMC- 950kg.Rok prod. 1994. Koła 13calowe, opony 155/80 R13 C. W luku bagażowym butla na gaz 11kg , koło zapasowe , akumulator 12V ,45 Ah ,oraz urządzenia elektryczne. W luku są dwa kosze na duże butle gazowe. W przyczepie trzy miejsca do spania dla dorosłych oraz jedno na pięterku dla dziecka . (wymontowałem je bo będzie użytkowana przez dwie osoby).Pozostałe urządzenia standardowe ; kuchenka z grillem,lodówka Elektroluks,piekarnik,czujnik ppoż,oraz skromna łazieneczka (bez prysznica) tylko umywalka i WC. Zasłony i tapicerka w bardzo dobrym stanie i bardzo gustowne. Na zdjęciach pokażę w późniejszych postach.Pozdrawiam Lucek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam moją AVONDALE PERLE CUSTOM .:przyczepa:W luku bagażowym butla na gaz 11kg ,

 

gratulujemy i witamy w świecie luxusu.. :) niezapomnij zdjęcia z umiejscowienia butli 11kg. bo to mi sen z powiek spędza.. :(

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pozdrowienia dla Lucek26 i też jak Ufolz mam prośbę byś wrzucił fotkę gdzie ty tę butlę 11 kg mieścisz?

Ja też kombinuję,ale tak by otwór z przodu w luku wyciąć od dołu na ten kołnierzyk co ma 11kg butla i tak ją wcisnąć :-)

Co wyjdzie to zobaczymy.Jak się uda to wrzucę foteczki.

Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających na Majówkę i życzę bardzo miłego wypoczynku oraz szerokich dróg!:drive:

Ja niestety w tym roku na majówkę może na sobotę i niedzielę gdzieś wyskoczę (kierownictwo mnie w pracy po prostu rozpieszcza!!! ):boks:

,ale cóż nie wygram z nimi .

 

Ps.A jak wygląda sytuacja z logo angielek w końcu?Wybraliśmy już coś czy może po powrocie z majówki więcej pomysłów będzie i jakieś głosowanie zrobimy?

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz u mnie w przyczepie luk bagażowy jest z przodu i jest na całą szerokość budki . Jest bardzo pojemny , wymiary 200cm#60cm#40cm (około).Ps.:przyczepa:Zdjęcia postaram się zrobić ,tylko mam kłopot z ich dołączeniem do postu. Lucek

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz u mnie w przyczepie luk bagażowy jest z przodu i jest na całą szerokość budki . Jest bardzo pojemny , wymiary 200cm#60cm#40cm (około).

 

ale u mnie też jest na całą szerokość z tym że wejście do luku jest 28.5cm a butla ma średnice 29cm :(

wiec zonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam!!!!!!! Jak to się stało, że ja tego tematu wcześniej nie znalazłem to nie wiem :krzykacz: . Oczywiście jestem za takim klubem!!!!!!!:winner: Angielka to jest to. Myślmy coś w temacie :swieca: . Wyjeżdżam na majówkę ale jeszcze tu wrócę:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......i jest kolejna osoba w przyszłym klubie angielek . Od roku posiadam Avondale Vien i jestem za wymiana doświadczeń w użytkowaniu i napraw przyczep angielskich. Chętnie podzielę się wlasnymi spostrzeżeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem :skromny: Czy ktoś ma już jakis pomysł na logo? Prosiłbym o jakieś wskazówki jak mogę mniej więcej określić rok produkcji mojej angielki :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcij jest podany w numerze VIN u mnie jest na ramie przyczepy i tabliczce znamionowej sam o tym nie wiedziałem dopuki nie robiłem pierwszego przeglądu na stacij diagnostycznej ,diagnosta powiedział że któraś litera oznacza rok ale która to niepamiętam (sądzę że na necie wszystko można doczytać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.