Skocz do zawartości

Zaczep ze stabilizatorem jazdy


cosin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Wydaje mi się, że jak już "brniemy" to większą ilość osób zainteresują takie dane.

 

Pozdrawiam

 

Dokładnie tak jak Tomek pisze, a przy okazji dowiemy się na co zwrócić uwagę przy zmianie. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Kiszonku, ale jak już zaczęliśmy to już nie kombinujmy. Skoro "zabrnęliśmy" to przynajmniej dowiedźmy się o parę szczegółów, tym bardziej, że Adminom to nie przeszkadza. Skoro od jakiegoś czasu są już inne firmy na forum, to proponuje już nie "rozlewać kąpieli", tym bardziej że były toczone już dyskusje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tomkkiem,

Kiszon po prostu chyba nie przeczytał tego wątku od początku, jak zresztą i paru innych, ale trudno.

W tym akurat koledzy wyrażnie prosili o rozwinięcie tematu a autor mowił, że nie bardzo chce tu o tym pisać.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie to i wyrazilem opinie... czytac czytalem ... i oczywiscie niech kolega zachwala dany typ.. ale zasady wydawaly mi sie inne ... ale coz nie ja jestem opem... i jak pozwalacie koledze i nastepnemu to dlaczego nie pozwolicie wszystkim???? gdzie rownouprawnienie??? nie mozna traktowac rowno i rowniej... ale jak juz kiedys pisam jest to tylko IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Kiszonku przeczytaj :

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=593&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

po prostu, było minęło, teraz jest tak jak jest. Dlatego jest prośba o prześledzenie całej historii zmian na forum i dopiero później wyrażanie Swojej opinii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk, zadalem sobie trud kiedys i przeczytalem forum od dechy do dechy .... jesli chodzi o kasliwe uwagi co do tresci to pragne przypomniec ci twoja wypowiedz... oto cycat:

 

wysłany: Wto 05 Gru, 2006 22:15

Witam !

 

Proponuje wprowadzenie zakazu reklamy dla firm, gdyż zostaniemy zawaleni ofertami. Nie neguje ofert firm i proponuje, aby umawiać się na e-mail. Ewentualne linki, namiary itp dawane przez Userów w postaci pomocy powinny byc dopuszczane. To są niuanse, ale da sie wyczuć różnice.

 

i kolejny post

 

pierwsze sądziłem do tej pory (zresztą takie były zapewnienia), że Wortal, oraz dział : Linki jest miejscem na reklamę i adres sklepów. Skoro to się zmieniło, to wyszedłem chyba na "pieniacza".

Według mnie można prowadzić firme / sklep a jednocześnie uczestniczyć w życiu Forum, jako zwykły użytkownik. Co innego proponować towary z półki, a co innego dzielić się własnym doświadczeniem z zakresu - co udoskonaliłem, co naprawiłem itd.

Nie mam nic przeciwko żadnej z Firm dotychczas przewijających się na Forum, chodzi mi o zasady (przynajmniej moje).

Sądzę, że jest to mój ostatni post podtytułem INNE ZDANIE. Macie rację - machnę ręką i ju

koniec cycata....

 

dziwi wiec mnie twoje obecne zdanie... ale coz tylko krowa nie zmienia zdania... idac za toba tez machne reka... zobaczymy jak to sie rozwinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.