Skocz do zawartości

Polski Caravaning


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

no bo co ma pokazywać jak nie ma polskich produktów w dobrej cenie no chin nie będzie propagował a każda firma robiąca sprzęt kempingowy sie ceni
Chdzi mi o używany sprzęt, porady, fotorelacje z napraw. Pokaż mi choć jednego z polskiej braci karawaningowej który zaczynał od zakupu nowej przyczepy i Ty to nazywasz propagowaniem karawaningu?????????????
A Ty chciałbyś mieć wszystko na tacy... właśnie przez takich "negusów" gospodarka wygląda jak wygląda
Szary tobie się chyba marzy powrót do poprzedniej epoki tam trzeba było trzymać gębę na kłódkę i tylko chwalić jedynie słuszną drogę socjalizmu.
bo jeśli tylko ktoś wychodzi z jakimś przedsięwzięciem to trzeba go porówać do wiodących profesjonalistów i zbesztać za brak fachowości i niski poziom.
No cóż o taką wolność słowa i kapitalizm wiele osób życie oddało.
Taki niestety jest przeciętny Polak i za to wstydze sie za Nasz Naród! Gówno ma a gadać umie
No to Szary zostaje ci emigracja na Kubę albo do komunistycznej Korei tam jeszcze trzeba tylko chwalić. Dlaczego każesz mi pisać pochwały o czymś co mi i jak widać innym się nie podoba, lizanie d.... niewiele pomoże w tym by PC się zmieniło a przecież na tym nam wszystkim zależy.
Wnosze wniosek o więcej wyrozumiałości.
Wyrozumiałością z kaszanki szynki nie zrobisz.

Moim zdaniem to właśnie dzięki kostruktywnej krytyce a nie klepaniu po plecach i zachwalaniu bubla tylko dlatego że jest jedyny na rynku osiągniemy poprawę jakości tego czasopisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chdzi mi o uzywany sprzet, porady, fotorelacje z napraw

A kto ma pisac takie artykuly jak nie uzytkownicy tych przyczep?

Bylo by to co najmniej dziwne aby jakis teoretyk napisal artykul o przyczepie szarego co nie?

Mrsulki, Ty tez mozesz sie podzielic z czytelnikami swoja wiedza, na tym m. in. bazuje to czasopismo :piwko:

Nie myslales aby napisac o swoim LMC?, to naprawde zaden wyczyn a juz cos sie bedzie ruszalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin T, to niech sie redaktorki do roboty wezma a nie przyjechal pan na zlot gazetki rozdal i tyle... jak ich praca powinna wygladac to chyba sami najlepiej wiedza... a jak nie umią to wypowiedzi kolegow z forum na lamach PC byly nie? i uwazam ze nie byly najgorsze... moze nawet lepsze od tych redakcyjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chętnie dam coś od siebie tylko dlaczego to nie wychodzi od redakcji. Oni nie powinni wychodzić z naszego forum i innych o tej tematyce i działać, proponować pytać.

Przecież to Ich firma i zyski i to Im w pierwszej kolejności powinno zależeć na poczytności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje Mrsulki ale wyobrazasz sobie jak to by wygladalo gdyby ktos z PC nagle do wszystkich pisal i prosil o wywody?

Jak dotychczas to spora czesc artykulow powstala z wlasnej inwencji autorow.

To jest czasopismo O NAS i DLA NAS wiec kazdy moze sie przyczynic do jego tworzenia. Wiekszosc z nas ma swoje przyczepy i niechaj tylko 1/3 je opisze to kacik " czytelnicy oceniaja" na dwa lata jest pewny. Warto o tym pomyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin T, no jak jakie??? nie bylo artykulow autorstwa tu obecnych kolegow??? za duzo maselka kolego???

odnoszac sie do

jak to by wyglądało gdyby ktoś z PC nagle do wszystkich pisał i prosił o wywody?
a jak ma wygladac praca reportera????? siedziec na du..e i czekac??? no moze ktos czuje potrzebe aby samemu sie zaangazowac i samemu zglaszac gotowaosc nieisenia pomocy w redagowaniu pisma .. moze to procentowac .. jasne ze tak... moze wowczas tych siedzacych redaktorkow zamienia osoba aktywne.... tylko dla mnie takie pismo na takim suuuuuper papierze i dla niektorych za minimalna cene powinno moim zdaniem opierac sie na zdaniu karawaningowcow i ich doswiadczeniu.. a nie byc pisanym przez nich (no moze z wyjatkiem relacji w wypadow..chmm...) . jezyk nasz , niestety nie jest taki jakiego bym sie spodziewal w druku ..NO chyba ze ktos ma przygotowanie do tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uwazasz, ze reporterzy PC siedza na d....to znaczy, ze nie masz zielonego pojecia o pracy tej Redakcji a to co tu wypisales to tylko przypuszczenia

. jezyk nasz , niestety nie jest taki jakiego bym sie spodziewal w druku .

tzn jaki jezyk?

 

ps. nie uzywam masla, uszczypliwosci sobie daruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jak mam inaczej zartobliwie okreslicz ze nie pamietasz... ze masz skleroze!? ... no OK nie bede zartowac - moze i glupie mam poczucie humoru...

Marcin T, napisal:

... jak to by wyglądało gdyby ktoś z PC nagle do wszystkich pisał i prosił o wywody?

Jak dotychczas to spora część artykułów powstała z własnej inwencji autorów.

sam zasugerowales ze tylk czekaja na material....

 

jezyk? chmmmm. no chyba jakim stylem jest pisany artykol to kumasz?? oj sory znow zle slowo... rozumiesz? chyba nie uwazasz ze slowo pisane przez osobe do tego przygotowana znaczy studia dziennkikarskie czy inne takie , nie bedzie sie roznilo od wypocin powiedzmy elektryka czy stra... - oj sorki .. zmianie.. - kolejarza...

a pisemka typu my dla nich oni dla nas to za PRL na scianie w podstawowce wisialy... ja przynajmniej oczekuje (znow sie kurde powtorze) pelnego profesjopnalizmu ... pewnie przegladasz entera czy pc kuriera... tam nie ma miejsca na wywody ludzi co zaoferuja napisanie czegokolwiek o czymkolwiek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jest tu święta prawda, prawda i gówno prawda.

 

Może zastosujemy metodę Kiszona i poprosimy o wrzucenie do śmietnika?

 

Ze stwierdzeniem "z kaszanki szynki nie zrobisz" Mrsulki zgodze się z Tobą. Ale nie odnośnie PC ale naszych wypowiedzi. Kaszanę mamy już niezłą. Dyskusję zchodza do takiego poziomu, że nikt nikomi nie przyzna racji nawet wtedy gdy już jej nie ma.

 

Skoro niektórzy nie widzą sensu kupowania PC po takich cenach niech nie kupują - widocznie nie stanowią grupy docelowej klientów. Konstruktywnej krytyki tu nie widze, bo jest ona tylko kierowana do poszczególnych osób z forum podyktowana sympatią i negatywnym nastawieniem. Macie jakieś uwagi piszcie do PC. Może wysłuchają. Zawsze można jeszcze zgłosić się do Najwyższego...

 

Ja swoje zdanie i tak podtrzymyje. PC jeszcze nie jest najwyższych lotów, ale widze jakiś rozwój i to mnie zadowala by być ich dalszym czytelnikiem.

Cena jaka jest taka jest - czymś musiała być podyktowana. Jeśli tylko własnymi korzyściami to niech i tak będzie - nie jestem ani zawistny ani nie zamierzam niczego zazdrościć. Każdy ma to na co zasługuje.

 

Jeśli uważacie, że opier...nie i krytykowanie bez konkretnych podstaw ma być czynnikiem motywującym to się mylicie. Powiedzieć, że realiów brakuje to za mało. Konkretów! żadne pismo bez czytelników i ich doświadczeń nie będzie istniało. Podepre się Auto Światem (czytuje od 96 roku i mam niemal wszystkie numery czyli ok 700) i oni zaczynali podobnie. Nic swojego (poza reklamami), same przekłady (nawet używanych aut) a jeśli się trafi coś cennijszego informacyjne to raz na kilka numerów. Ale z czasem wszystko się rozkręciło. Używano tekstów z forum AŚ (też na nim kiedyś nieco siedziałem i kilka razy moje teksty były drukowane), pojawiały się samochody osób z forum i teraz można powiedzieć, że jest to niezła gazeta. Mają i obsadę ludzi do testów, jeżdżą na targi, dostają info od dilerów samochodowych... dają to czego czytelnik oczekuje.

Więc Panowie piszmy o konkretach, nakierujmy, wtedy stanie się to NASZE pismo... :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezyk? chmmmm. no chyba jakim stylem jest pisany artykol to kumasz?? oj sory znow zle slowo... rozumiesz? chyba nie uwazasz ze slowo pisane przez osobe do tego przygotowana znaczy studia dziennkikarskie czy inne takie , nie bedzie sie roznilo od wypocin powiedzmy elektryka czy stra... - oj sorki .. zmianie.. - kolejarza...

a pisemka typu my dla nich oni dla nas to za PRL na scianie w podstawowce wisialy... ja przynajmniej oczekuje (znow sie kurde powtorze) pelnego profesjopnalizmu ... pewnie przegladasz entera czy pc kuriera... tam nie ma miejsca na wywody ludzi co zaoferuja napisanie czegokolwiek o czymkolwiek....

No a jak Ci sie podoba slowo tych kolegow, ktorzy juz cos tam napisali dla PC?.

Widzisz kiszon, nawet nie masz zielonego pojecia o Tym, Jak Pan Darek Wolodzko potrafi pomoc w zredagowaniu artykulu.... no ale najlatwiej jest skrytykowac a jesli sie zostanie poproszonym o wlasny wklad i opisanie przykladow z zycia wzietych czy jakiejs ciekawej historii to juz wiemy, jest prosta wymowka "Nie mam studiow dziennikarskich". :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezyk? chmmmm. no chyba jakim stylem jest pisany artykol to kumasz?? oj sory znow zle slowo... rozumiesz? chyba nie uwazasz ze slowo pisane przez osobe do tego przygotowana znaczy studia dziennkikarskie czy inne takie , nie bedzie sie roznilo od wypocin powiedzmy elektryka czy stra... - oj sorki .. zmianie.. - kolejarza...

a pisemka typu my dla nich oni dla nas to za PRL na scianie w podstawowce wisialy... ja przynajmniej oczekuje (znow sie kurde powtorze) pelnego profesjopnalizmu ... pewnie przegladasz entera czy pc kuriera... tam nie ma miejsca na wywody ludzi co zaoferuja napisanie czegokolwiek o czymkolwiek....

No a jak Ci sie podoba słowo tych kolegów, którzy już coś tam napisali dla PC?.

Widzisz kiszon, nawet nie masz zielonego pojęcia o Tym, Jak Pan Darek Wołodźko potrafi pomóc w zredagowaniu artykułu.... no ale najłatwiej jest skrytykować a jeśli się zostanie poproszonym o własny wkład i opisanie przykładów z życia wziętych czy jakiejś ciekawej historii to już wiemy, jest prosta wymówka "Nie mam studiów dziennikarskich". :swieca:

 

No właśnie... myślicie, że sam bym umiał tak artykuł napisać? Ja stworzyłem jednolity tekst z akapitami bez podpunktów. Wszystko później omówiliśmy, dostałem propozycję zmian, współpraca była bardzo przyjemna. Na koniec Pan Wołodźko zapytał mnie co jeszcze warto zmieniać w PC ogólnie, co mi się podoba co nie. Też to napisałem. I być może bedzie to wykorzystane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wyobrażasz sobie jak to by wyglądało gdyby ktoś z PC nagle do wszystkich pisał i prosił o wywody?
No taką sobie pracę wybrali ja też dzień w dzień zasuwam i nie mam do nikogo o to pretensji (czasem szef ma do mnie że na forum siedze zamiast pracować :swieca: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.