Skocz do zawartości

Idzie nowe 7 - czyli Tabbert Da Vinci 560 HTD


Prokot

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, PLopaPL napisał(a):

A jak w przyczepie producent lodówki nie dołączył kratek zimowych? 

nic się nie stanie. po prostu lodówka może mieć mniejszą wydajność  przy zewnętrznych ujemnych temperaturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Póki co temat zewnętrznej kratki olewam. Później raczej wykonam sam, bo płacenie 250 zł za jedną sztukę jest nieracjonalne.

Dzisiaj nic wielkiego, tak na spokojnie, wleciało oświetlenie przedniej bakisty:

image.thumb.png.918b1e5857b8edf15c885dd94222c346.png

image.thumb.png.8a54a6debc99af95416746a1000a1d91.png

image.thumb.png.e146e1a3b0f4d24825af00d4f1148c8f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2024 o 19:05, Prokot napisał(a):

Oglądałem ostatnio materiał na YT od @Tomii o wyprowadzeniu odwodnienia lodówki i myślę sobie, że dobry pomysł, musze też to zrobić póki przyczepa nowa.

Otwieram kratkę a tam:

image.thumb.png.dc10617f2d3de9280844fc97c7c4947a.png

 

Elegancko zrobione! Zdziwiłem się, że ten sam producent tego nie robi w innych swoich produktach.

 

 

W Fendt też jest wyprowadzenie ale pod podłogę, a nie na kratkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wąski P napisał(a):

W Fendt też jest wyprowadzenie ale pod podłogę, a nie na kratkę.

Racja, jak wyłączę i rozmrażam lodówkę to pod przyczepą mokra plama, pod lodówką.

Dobre to rozwiązanie 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas weekendowego wyjazdu do Wawy, zastąpiłem fabryczną torbę na chleb, koszem na śmieci. I była to bardzo praktyczna decyzja, polecam. Nie zdążyłem skorzystać z torby na chleb :P

image.thumb.png.c9ac5074c72e9bec3ab5c0063a4534f9.png

 

Zauważyłem jak mi z lodówki/kratki kapie po  listwie na koło grrrr... Jeszcze nie wiem czy coś z tym będe robił, ale pomysł zaczyna kiełkować.

 

Po zmianie akumulatora i relokacji na przód, przyczepa się prowadzi jak po sznurku. Jazda zrobiła się bezstresowa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Prokot napisał(a):

Podczas weekendowego wyjazdu do Wawy, zastąpiłem fabryczną torbę na chleb, koszem na śmieci. I była to bardzo praktyczna decyzja, polecam. Nie zdążyłem skorzystać z torby na chleb :P

image.thumb.png.c9ac5074c72e9bec3ab5c0063a4534f9.png

 

Zauważyłem jak mi z lodówki/kratki kapie po  listwie na koło grrrr... Jeszcze nie wiem czy coś z tym będe robił, ale pomysł zaczyna kiełkować.

 

Po zmianie akumulatora i relokacji na przód, przyczepa się prowadzi jak po sznurku. Jazda zrobiła się bezstresowa.

 

 

O Panie... Toż to na chleb:D Ja myślałem, że Tabbert wymyślił taki designerski kosz i ładowałem tam worek i śmieci. Chyba zrobię tak samo, bo to jest średnie rozwiązanie.

Co do wyważenia to ja mam podobne spostrzeżenie - po dociążeniu przodu przyczepy jedzie się bardzo stabilnie i pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Prokot napisał(a):

zastąpiłem fabryczną torbę na chleb, koszem na śmieci. I była to bardzo praktyczna decyzja, polecam. Nie zdążyłem skorzystać z torby na chleb :P

Bo jedynie można jej użyć jako schowka podręcznego na najistotniejsze małe graty. Opcja z koszem sprawdza się lepiej, ale już nie wygląda tak trendy :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Eastnomad napisał(a):

Opcja z koszem sprawdza się lepiej, ale już nie wygląda tak trendy :].

Spadłby z fotela krawaciarz, który w pocie czoła projektował ten jedyny w swoim rodzaju woreczek na chleb, a klient to miejsce sprofanował koszem jakimś :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko skomentować tą torbę na drzwiach. Zamysł dobry, aby mieć miejsce na torbę pod ręką, ale wykonanie delikatnie mówiąc, przerost formy nad treścią :P

Pamiętam jak w latach 2000 na śląsku, kwitł handel jednorazowych papierowych toreb z logo ekskluzywnych marek. Ludzie kupowali używane torby papierowe (nie te podjebki z bazarów) np. HUGO BOSS, pakowali do środka cokolwiek, żeby wyglądało, że właśnie sie obkupili i śmigali po centrach handlowych żeby się pokazać publicznie :P Zabawne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Cieżko skomentować tą torbę na drzwiach. Zamysł dobry, aby mieć miejsce na torbę pod ręką, ale wykonanie delikatnie mówiąc, przerost formy nad treścią
Pamiętam jak w latach 2000 na śląsku, kwitł handel jednorazowych papierowych toreb z logo ekskluzywnych marek. Ludzie kupowali używane torby papierowe (nie te podjebki z bazarów) np. HUGO BOSS, pakowali do środka cokolwiek, żeby wyglądało, że właśnie sie obkupili i śmigali po centrach handlowych żeby się pokazać publicznie  Zabawne czasy.


I może o to w tym chodzi? Aby śmigać z tą torbą po polach kempingowych? Muszę spróbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Hermogenes napisał(a):

Piszesz o tej torbie na suchy chleb dla konia? :D Pozdrawiam Hermogenes

No tak!

 image.thumb.png.96032064132a920920a05d9fedb712ad.png

 

Białe skarpety, sandały i jazda nia miasto ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomii napisał(a):

Torba, torbą - zawsze można w niej śmieci trzymać :]. Pytanie kto w specjalnym schowku ma parasol :hehe:

Schowek to dramat, bo jak coś CI tam dziecko wrzuci to tego nie ma jak wyjąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.