Skocz do zawartości

Transit mkVII Challenger Mageo


marek230482

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Misio napisał(a):

Co to za okleina?

Jakaś z allegro :) taka z delikatną strukturą drewna i ciut elastyczna. 

1 godzinę temu, Misio napisał(a):

Udanego urlopu - a gdzie myślisz ruszać?

Zaczynamy od pomorza zachodniego bo tam najchłodniej :)

1 godzinę temu, Misio napisał(a):

a nie lepiej było wziąć 1000km od PZM?

Nie dostałem :( w zeszłym roku na starego transolka tak, w tym roku na tego nie :( nigdzie więcej nie dostanę :( 

IMG_20230816_084519496_HDR.thumb.jpg.22ca9c5e589174d5b19909fbd886119d.jpgIMG_20230816_084500149.thumb.jpg.f6da34ea5fa42c43cc0df62a9fbf258c.jpgIMG_20230816_084434544_HDR.thumb.jpg.23913c205b291b119f82690cb2f4be4a.jpg

Generalnie nie jestem zadowolony z opływek. Jest lepiej niż bez lub z połamanymi ale niestety szału nie ma. Tym razem zastosowałem najpierw żywicę epoksydową a na nią dużo tańszą poliestrową. Ale.... styren przeszedł przez epoksyd, albo się z nim pogryzł no i zniekształciło mi formatki. Dużo mniej, ale jednak. Muszę niestety zrobić to jeszcze raz od nowa i tym razem zastosować już tylko epoksyd. Wyszło jak wyszło. Czasu na poprawki nie mam. Nawet spasowania boku z tyłem już nie męczyłem. Będzie tak roboczo się testować pewnie do przyszłego roku. Z daleka jest git, a z bliska jak reszta :lol: lakier na laminacie jest już tak zmęczony przez słońce że głupi mechanik jak się dotkną boku tak brud jest już nie do zmycia. Na wiosnę myślę o totalnym refresh`u jak w poprzednim. Czas pokaże czy się uda.

A na koniec zamontowałem nowy znaczek forda. Co prawda miała to być wisienka na torcie a jest raczej wisienką w zakalcu ale jak już doszło z chin to grzech nie było zamontować. A to nie są tanie rzeczy w tym rozmiarze :D(w chinach kupiłem 3x taniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zaczęliśmy od początku Pomorza Zachodniego :) czy i gdzie dojedziemy to zależy od kampera ile da radę :) 

 

IMG_20230817_174551860.jpg

Miejscówka na dużym parkingu za dwie dychy przy samej granicy i prawie przy morzu. Było spokojnie i luźno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, marek230482 napisał(a):

Zaczęliśmy od początku Pomorza Zachodniego :) czy i gdzie dojedziemy to zależy od kampera ile da radę :) 

 

IMG_20230817_174551860.jpg

Miejscówka na dużym parkingu za dwie dychy przy samej granicy i prawie przy morzu. Było spokojnie i luźno. 

A jak z silnikiem trochę się uspokoił ? Czy chodzi jak chodził :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marek230482 napisał(a):

Bez zmian na lepsze. Teraz jeszcze wywalił inny błąd i na ciepłym trzeba dłużej kręcić. Błędu też się nie da skasować. Olewam to na razie. Aby jechał :)

 

Tego życzymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marek230482 napisał(a):

Wczoraj dotarliśmy do dzikiej leśnej miejscówki 800m od plaży. Okolice Dziwnówka. Będzie plażing. 

 

IMG_20230818_105934614_HDR.jpg

Może podziel się znalezieniem tak ciekawej miejscówki pinezką :) … z drugiej strony może być później tam tłok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są tajemnicze miejscówki :) po prostu parking leśny między Dziwnowkiem i Łukecinem. Jest zaznaczony na mapach google. Bardzo duży więc stając głębiej  ruch na drodze nie doskwiera.

Dzisiaj przerelokowalismy się w okolice Kołobrzegu. 

 

 

IMG_20230818_194318155.jpg

Jakieś 100m do tego widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przemiescilismy się dalej na wschód. Oglądając raczej mniej ciekawe rzeczy po drodze, dotarliśmy do wiochy zwanej Łazy. Gdzie znaleźliśmy całkiem kameralną miejscówkę blisko plaży. Więc jutro od rana znowu plażing.

IMG_20230819_204533890.thumb.jpg.6325f363f707aaaf10fa25baf05559c3.jpg

P.S. A jadąc przez zatłoczone i odpustowe Mielno wyłowił nas wzrokiem były forumowicz Peja :) taki tu płynny ruch był że nas hulajnoga na drodze dogonił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.