Skocz do zawartości

Zimowanie przyczepy


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

koszt powinien się zamkąć w 100-150 zł

 

tu bym dyskutował. Wykonanie podnośnika w dużej serii to może nieduże koszty. Ale PRZYZWOITE zrobienie jednej sztuki nie jest takie tanie. Samo cynkowanie ogniowe ( wraz z dowozem i przywozem ) pochłonie podaną przez Ciebie kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy malowane i też będzie ok

 

jednemu wystarczy a drugiemu nie. Ja lubię mieć nie tylko użyteczne ale i estetycznie wykonane przedmioty, dlatego piszę o cynkowaniu.

 

Zresztą przyzwoite malowanie/lakierowanie też nie jest za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą przyzwoite malowanie/lakierowanie też nie jest za darmo.

20zł bo tyle kosztuje duża puszka sprayu :ok:

to jest urzadzenie które i tak leży na ziemi i pod przyczepą więc nie jest konieczne aby było piękne.

Ale są rózne gusta, a na temat gustów się nie dyskutuje :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20zł bo tyle kosztuje duża puszka sprayu

 

:ok::ok::ok:

 

1. Stal nawet do sprayu trzeba odtłuścić i położyć podkład, najlepiej antykorozyjny. ( następne 20 zł min. )

 

2. Żeby kupić tę chemie musisz pojechać do sklepu. ( paliwo lub bilety )

 

3. Poświęcasz czas na zakupy i malowanie - Twój czas to też pieniądz. ( nie wiem na ile się cenisz, ale godzina to najmarniej 25 zł, a tych godzin ze dwie albo i trzy poświęcisz )

 

Nie ma nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przekonasz mnie że kawałek pospawanej rurki wart jest ponad 300zł

Jak inni chcą niech sobie placą mi nic do tego.

Do administracji wydzielcie co nie na temat żeby bałaganu nie robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki uprzejmości kolegi Wotar, już za kilka dni moja przyczepka zamiast stac pod chmurka, będzie spędzała spokojnie i bezpiecznie

szare codziennościa przepełnione dni w suchej i strzeżonej hali.

Bardzo dziękuję koledze za umożliwienie mi przetrzymywania w komfortowych warunkach mojej p-pki.

 

:winner::winner::winner::winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje przechowywanie przyczepki "pod dachem" w Radomiu. Znalazłem parking - zamykaną i strzeżoną halę - 130 zł / mc. Swoją już wstawiłem.

 

 

Hej, wysłałem ci pytanie o szczegóły na PW - jestem zainteresowany.

Ciekaw jestem gdzie znalazłeś miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

przeczytałem cały watek i o ile z przykryciem nie mam dylematu bo kupiłem specjalny pokrowiec na przyczepe dopasowany do wymiaru, nie przepuszczający wilgoci a przepuszczający powietrze to nurtuje mnie to czy mam zdjąc koła i zostawic na samych łapach czy nie. przyczepa jest długości 590 bez dyszla. w zeszłym roku stała cała zime na samych łapach i absolutnie nic sie nei stało. ale jak przeczytałem wątek mam teraz dylemat co zrobic. chyba jednak bedzie najlepiej wybrac rozwiazanie posrednie i podłozyc cos pod oś pozostawiajac na lapach i zdejmujac koła. szkoda mi oponek bo sa swieze i jakis model wzmacniany z jakim dodatkowym indeksem wytzrymałosci, nie wiem o co do konca chodzi ale podobno tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonanie tego ustrojstwa jest banalnie proste. Każdy ślusarz to będzie potrafił zrobić. Myśle że koszt powinien się zamkąć w 100-150 zł

wydanie ponad trzech stów za to jest poprostu chore.

 

zrobie jedną sztuke przelicze i dam znać ile by kosztowało zrobienie jak sie zbieże więcej chętnych to z cynkowaniem ogniowym też niebedzie problemu koszt cynku nie jest taki duży tylko transport bo ogniowy robią jakieś 60 km odemnie więc trzeba doliczyć koszt 240 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.