Skocz do zawartości

"Profesjonalizm" naszych dealerów...


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Marcin T napisał(a):

Nawet w 420 mam taki profil. Zatem, to standard.

Faktycznie, nie zgłębiałem jak to w krótszych wygląda. Dziwne że duża Hobby nie miała ale tam chyba rama BPW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj zrobiłem przegląd szczelności u Wadowskich w Jankach. Jaki szok pozytywny przeżyłem jak się okazało, że cena przeglądu spadłą o 30%. Rok temu płaciłem koło tysiąca, a obecnie przegląd z konserwacją podwozia i myciem kosztuje tylko 694 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał(a):

Dzisiaj zrobiłem przegląd szczelności u Wadowskich w Jankach. Jaki szok pozytywny przeżyłem jak się okazało, że cena przeglądu spadłą o 30%. Rok temu płaciłem koło tysiąca, a obecnie przegląd z konserwacją podwozia i myciem kosztuje tylko 694 zł :)

W  pozycji konserwacja podwozia to co tam się kryje :hmm:   co oni robią ? czym i jak ?

 694 zł to brutto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał(a):

Dzisiaj zrobiłem przegląd szczelności u Wadowskich w Jankach. Jaki szok pozytywny przeżyłem jak się okazało, że cena przeglądu spadłą o 30%. Rok temu płaciłem koło tysiąca, a obecnie przegląd z konserwacją podwozia i myciem kosztuje tylko 694 zł :)

Cenę za przegląd to oni mieli światową - nawet nie europejską, natomiast jakość i standardy obsługi dalekowschodnie. Może zmądrzeli albo ich rynek zweryfikował. Jeśli do tego zrobili coś w kwestii jakości to OK.

Ja na nich postawiłem "krzyżyk". Trzy wizyty i trzy wtopy. Jak dla mnie to przynajmniej o dwie za dużo. Dodatkowo spieprzona naprawa gwarancyjna okna, na którą się wypieli.

Co prawda mam do nich najbliżej, ale zarówno Polska jak i Europa piękna, więc przeglądy robię "przy okazji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał(a):
Dzisiaj zrobiłem przegląd szczelności u Wadowskich w Jankach. Jaki szok pozytywny przeżyłem jak się okazało, że cena przeglądu spadłą o 30%. Rok temu płaciłem koło tysiąca, a obecnie przegląd z konserwacją podwozia i myciem kosztuje tylko 694 zł

Szok i niedowierzanie, normalnie mogłem kupić Knausa ;-) WCC nadal woła ponad 1000pln za przegląd szczelności małej Adrii... Ciekawe czy coś więcej chociaż zrobią w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W  pozycji konserwacja podwozia to co tam się kryje default_hmm.gif   co oni robią ? czym i jak ?
 694 zł to brutto ?
Jadą elementy podwozia dekalinem. Cała puszka na to idzie. Czyli za 694 masz konserwację podwozia, puszkę tego specyfiku oraz przegląd szczelności zabudowy, przegląd gazowy, no i mycie budy na zewnątrz
Szok i niedowierzanie, normalnie mogłem kupić Knausa ;-) WCC nadal woła ponad 1000pln za przegląd szczelności małej Adrii... Ciekawe czy coś więcej chociaż zrobią w tej cenie?
Dziwnym trafem wszystkie firmy nagle miały przegląd za 1000 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacek00 napisał(a):

Dziwnym trafem wszystkie firmy nagle miały przegląd za 1000 zł...

Wszystkim się wydawało, że klienci karawaningowi wszystko kupią i za każdą cenę. 

We Wrocławiu w zeszłym roku płacilem 800 zł bez mycia. 

Ciekawe ile kosztuje przegląd po piątym roku gdzie Knaus każe wymieniać uszczelnienia otworów w dachu.

 

Edytowane przez Bercik77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eastnomad napisał(a):

ale bez dachu ;) 

Zgadza się ;) Oni pewnie osobiście nóg też nie myją :P bo skoro nie widać, to nie trzeba :hehe:

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bercik77 napisał(a):

We Wrocławiu w zeszłym roku płacilem 800 zł bez mycia.

U Wadowskich też można było bez mycia i wtedy też tyle brali. Inna kwestia, że myli tylko tam gdzie widać :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bercik77 napisał(a):

We Wrocławiu w zeszłym roku płacilem 800 zł bez mycia.

Czyli cena ta sama co u Wadowskich rok temu, bo tam bez mycia wychodziło podobnie. Co ciekawe to jeszcze 2 lata temu Procamp wołał 400 zł za przegląd szczelności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacek00 napisał(a):

Czyli cena ta sama co u Wadowskich rok temu, bo tam bez mycia wychodziło podobnie

U mnie u Wadowskich bez mycia w grudniu 2022 r. było 1000 zł- jak się potem okazało również bez sprawdzenia szczelności instalacji gazowej jak i wykonania sprawdzenia szczelności w zakresie wymaganym przez producenta. Finalnie w kwietniu 2023 r. oddali kasę za przegląd z 2021 (ten też nie był zrobiony zgodnie z wymaganym zakresem) i 2022 r. Z mojego punktu widzenia to tam "nieszczęście, nieszczęściem pogania/poganiało" Ale jak sądzę muszą też być zadowoleni z ich usług. 

Wpadki z przeglądami to był tylko wycinek ich "profesjonalizmu", któremu poddali moją przyczepę i mnie osobiście :(.

Po dwóch poważnych wtopach - dostali trzecią szansę w kolejnym roku z innym pojazdem i ją koncertowo spie....li :D Także jak to mówią "Ja to mam szczęście"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jacek00 napisał(a):

Co ciekawe to jeszcze 2 lata temu Procamp wołał 400 zł za przegląd szczelności :)

Czyżby boom na karawaning przeminął i powoli trzeba będzie bardziej zawalczyć o klienta? czas pokaże chociaż przy tej w zasadzie nieistniejącej konkurencji krajowej wątpliwe. Dobrze, że poza naszym krajem jest ta konkurencja "nieco" większa ;)

3 minuty temu, Bercik77 napisał(a):

U mnie u Wadowskich bez mycia w grudniu 2022 r. było 1000 zł- jak się potem okazało również bez sprawdzenia szczelności instalacji gazowej jak i wykonania sprawdzenia szczelności w zakresie wymaganym przez producenta.

Wychodzi na to że mają jakieś różne standardy obsługi niestety. U mnie np. minimalny wyciek gazu na instalacji wykryli i bardzo sprawnie zamówili i wymienili komponenty, aż sam byłem mocno na plus zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał(a):

U mnie przeglądy szczelności na pewno robią bo widzę po wkłuciach ;) 

Aż tak bardzo drastycznie destrukcyjnie to wykonali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.