Skocz do zawartości

"Profesjonalizm" naszych dealerów...


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba nie bardzo rozumiem ? w celu zniwelowania uginania się podłogi zastosowano jakiś profil pod podłoga? Czy to jest zgodne ze sztuką, tak powinno się to naprawiać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, borek6 napisał(a):

Chyba nie bardzo rozumiem ? w celu zniwelowania uginania się podłogi zastosowano jakiś profil pod podłoga? Czy to jest zgodne ze sztuką, tak powinno się to naprawiać? https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji848.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Skoro w orginale tego nie było to jest to chyba jakiś żart .Dzisiaj mamy 1 kwietnia ...

A jeśli nie jest to żart na pierwszego kwietnia to jest to kpina . Takie podparcie to ja zrobiłem w trzydziestoparoletniej przyczepie dwadzieścia lat temu bo jeszcze chciałem się z nią bujać ze dwa lata .

Tak z innej beczki. W samochodzie pod maską opada nam na przewody filtr powietrz z filtrem bo coś tam w mocowaniu się wyrobiło i on sobie tak po przewodach tańczy .Serwis zamiast wymienić całą obudowę to przykręca  kawałek profila i jest git  !! 

Nie jest git. Takie druciarstwo to robi Janusz w kilkunastoletnim sprzęcie po gwarancji  a nie w nowym gdzie gwarancja jeszcze jest. Nie odebrał bym tej przyczepy nawet kosztem moich wakacji w tym roku -IMO    

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocynkowany , z "ogrzewaniem podłogowym", do końca to nie jest ogrzewanie podłogowe, tylko podgrzewanie podłogowe dla komfortu stopy ;), i jest to pas szerokości ok 60 cm idący od łóżka do podkowy siedziska. No i jak się okazało to niby jest ok. Jak jest zimno na dworze to strefa brzegowa ogrzewania nie wydala i pas grzania się zwęża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, golob napisał(a):

W dłuższych Knausach 500 i w górę  na ramach alko taki profil podłużny stalowy jest fabrycznie ( przynajmniej przy szerokości budy 250cm )

A to zmienia postać rzeczy jak jest fabrycznie . A tu jego nie było od nowości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dłuższych Knausach 500 i w górę  na ramach alko taki profil podłużny stalowy jest fabrycznie ( przynajmniej przy szerokości budy 250cm )
U mnie też jest, ale nie idzie przez całą długość podłogi
Ocynkowany , z "ogrzewaniem podłogowym", do końca to nie jest ogrzewanie podłogowe, tylko podgrzewanie podłogowe dla komfortu stopy ;), i jest to pas szerokości ok 60 cm idący od łóżka do podkowy siedziska. No i jak się okazało to niby jest ok. Jak jest zimno na dworze to strefa brzegowa ogrzewania nie wydała i pas grzania się zwęrza
To u mnie w Knausie jest tak samo. To ogrzewanie podłogowe to pic na wodę. Jak jest zimno to ono praktycznie nie daje rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dłuższych Knausach 500 i w górę  na ramach alko taki profil podłużny stalowy jest fabrycznie ( przynajmniej przy szerokości budy 250cm )

No taki oryginalny profil to i ja mam w swojej też, nie idzie przez cała długość przyczepy. Ale na tym zdjęciu wyglada to jak zwykły dołożony profil stalowy ? wiec może tak zdjęcie zrobione.

Pytanie dlaczego nie było tego od nowości, a jeśli nie miało być to dlaczego sztywność podłogi jest zachwiana…

Akurat na serwis u Smolicza to bym też uważał, kolega wstawił przyczepę bo wysiadł mu mover, nie doczekał się naprawy i przyczepę zabrał…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Maras napisał(a):

A to zmienia postać rzeczy jak jest fabrycznie . A tu jego nie było od nowości ...

Był ale miał 115 cm długości i był przykręcony do podłogi i dlatego podłoga się uginała po moim niedużym ciężarem ;)

13 minut temu, borek6 napisał(a):


No taki oryginalny profil to i ja mam w swojej też, nie idzie przez cała długość przyczepy. Ale na tym zdjęciu wyglada to jak zwykły dołożony profil stalowy ? wiec może tak zdjęcie zrobione.

Pytanie dlaczego nie było tego od nowości, a jeśli nie miało być to dlaczego sztywność podłogi jest zachwiana…

Akurat na serwis u Smolicza to bym też uważał, kolega wstawił przyczepę bo wysiadł mu mover, nie doczekał się naprawy i przyczepę zabrał…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pomalowali go na czarno bo kleili na biały klej

Taka jest ich wersja, ale przy mocowaniu widać profil ocynkowany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczałem w 2019 przyczepę od Smolicza...miała być sprzątnięta, czysta i ozonowana....umówiony odbiór na 17:00....jeszcze chwila bo nie gotowa, musimy skończyć sprzątanie....o 19:00 wyjechałem....ozonowania po poprzednim wypożyczającym nie było, w lodówce zostały jakies produkty, a w szafce znalazłem czyjąś skarpetę....jak dla mnie straszne brudasy, więc nie dzisię się, że i serwis kuleje.

Kolego, w grudniu 2022 kończyła mi się gwarancja na 540FU, zareklamowałem jedną z rolet w oknie dachowym, że ciężko się przesuwa i siatka i zaciemnienie...wszystko wymienione na gwarancji bez zbędnego kombinowania serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, golob napisał(a):

W dłuższych Knausach 500 i w górę  na ramach alko taki profil podłużny stalowy jest fabrycznie ( przynajmniej przy szerokości budy 250cm )

Nawet w 420 mam taki profil. Zatem, to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.