Jump to content
Piotr J

Spotkałem, widziałem forumowicza

Recommended Posts

Michalc3

No to i ja. Pisałem, że macham i pozdrawiam. W tym roku wakacje nieco objazdowe - Budapeszt, Chorwacja (2 miejsca pobytowe) i powrót na Węgry - Eger. w sumie ponad 2,5 tys. km. Początkowo machałem do wszystkich, ale już w Chorwacji, kiedy co drugi mijany to albo kamper, albo przyczepka i NIKT nie odpowiedział, w końcu poddałem się. W radio odezwali się tylko koledzy zainteresowani drogą, natomiast moje próby kontaktu z zestawami z antenką kończyły się milczeniem. Cóż - zwyczaj chyba jednak umiera :-(

ROBICAR

Wracając do tematu napotkanej załogi karawaningowej podczas naszego powrotu z wakacji mam pytanie do użytkowników tego forum. Jak do tej pory nikt się nie przyznał, a miałem wielką nadzieję, że to ktoś z naszych forumowiczów. Na tylnej szybie tej przyczepy było coś charakterystycznego, a mianowicie coś w rodzaju roletki coś jakby foto tapeta. Na niej były delfiny, palmy i błękitne niebo :czerwona: może ktoś z was widział gdzieś na jakimś zlocie lub campingu przyczepę odpowiadająca tej na zdjęciu z rejestracją zaczynającą się na DW?

kapete
Cóż - zwyczaj chyba jednak umiera :-(

Tak, zgadzam się. Wracając w niedzielę 7 w kierunku Gdańska, napotkałem mnóstwo zestawów( głownie z rejestracjami woj. mazowieckiego), które pozdrawiałem poprzez podniesienie ręki - ale zero odzewu. Tylko jeden zestaw mignął mi światłami i jak się później okazało - stała dalej policja, a ja już myślałem, że to pozdrowienia, oj tradycja umiera, oj umiera :bukiet:

widelec
Tak, zgadzam się. Wracając w niedzielę 7 w kierunku Gdańska

o ktorej jechales ?

szkoda ze sie nie zgadalismy bo ja zeby ominac korki i duze natezenie ruchu pojechalem "bokami" przez Ilawe,Lubawe,Lidzbark itd

kapete
o ktorej jechales ?

Z Wawy wyjechałem około 11.30, potem godzinna przerwa na obiadek i Elbląg około 17.30 osiągnąłem.

widelec

no to moze gdzies kolo Ostrody bysmy sie mijali :ok:

Luksiak

teraz poznacie mnie na 100% - na razie z tyłu auta , ale jutro naklejka będzie też na Luksusowej_budzie

post-96102-imported-04ee5039-ac11-4075-a34e-833823fb046c_thumb.jpg

gfizyk

Fajne!

A ja znów machałem jak ten głupi do wszystkich po kolei we łykend. I nic. A raczej nikt mi nie machnął :)

Trasa Lublin-Bałtów-Chęciny-Częstochowa-Lublin z noclegiem pod Częstochową :)

Trafko
teraz poznacie mnie na 100% - na razie z tyłu auta , ale jutro naklejka będzie też na Luksusowej_budzie

Oj kolego nareszcie rozwiązałeś mój problem.

Nie wiedziałem jak pogodzić logo z pseudonimem.

Myślałem zrobić podobnie jak Tomo z Tarnowa (kamper) podpatrzono w Warce.

Twój pomysł jest taki jak ma być.

Napisz jeszcze jak to zrobiłeś :) będę wdzięczny.

jimo

No i ja dostałem dziś naklejki, idę nakleić na holownik, na przyczepkę przykleję w przyszłym tygodniu w czasie przygotowywania jej do użytku.

KONZIO

Ja też machałem, ale po około 100km dałem sobie spokój.

Patrzyli na mnie jak na wariata, to mówię, sobie szkoda czasu.

gfizyk
sobie szkoda czasu

i ręki !

Chyba zakupię w końcu flagę, naklejki itepe.

mark

Witam . Mnie także już widać. Naklejki zamówiłem w punkcie gdzie wykonują banery i napisy reklamowe. Dodam, że są to naklejki odblaskowe.

jimo

No to radiowóz obklejony :)

karawaning.pl w lewym dolnym rogu szyby :)

post-96223-imported-262eecbe-4184-42f0-bbc4-2afc4a75e5b7_thumb.jpg

Luksiak

Oj kolego nareszcie rozwiązałeś mój problem.

Nie wiedziałem jak pogodzić logo z pseudonimem.

Myślałem zrobić podobnie jak Tomo z Tarnowa (kamper) podpatrzono w Warce.

Twój pomysł jest taki jak ma być.

Napisz jeszcze jak to zrobiłeś :) będę wdzięczny.

nooo poszedłem w pracy do działu plastyki kilka uśmiechów do koleżanki :) , dałem jej logo z pliku do wydruku identyfikatorów ... a ona przerobiła to na jakieś krzywe :) wcisnęła ENTER i poszło na ploter .... i mam :) jak coś to daj znać to zamienimy mój login na twój i .... mówisz i masz :)

pozdrawiam Marcin

zastanawiam się nad fluorescencyjnym :)