Jump to content
Piotr J

Spotkałem, widziałem forumowicza

Recommended Posts

ROBICAR
ROBICAR, jeździsz nie w te miejsca bo np ja w Wetlinie spotkałem około 20 przeczep z naszym logo , a w Sławie około 26 i teraz na mazurach też będzie około 10 z naszym logo

Tak –tak, ale ja nie mówię o zlotach :niewiem:

Wirek

ROBICAR, 28 lub 29 będę jechał z Oławy przez Namysłów , Kępno, Kalisz , Konin, Strzelno , Kutno, Włocławek do Lipna wyjedź na ta trasę mam logo z przodu autka i z tyłu podobnie na budce pomachamy sobie :niewiem:

ROBICAR
ROBICAR, 28 lub 29

wir57, 28 lub 29 to ja będę na plaży sobie :niewiem: pił :hop1:

Wirek

ROBICAR, i to jest przykład jak ciężko się spotkać na drodze , bo jedni albo jada drudzy jak ty na plaży drinkują , a inni dopiero planują wyjazdy, a za dużo nas z logo nie ma szybciej może 6 w totka się trafi.

ROBICAR

Wirku ja na drodze od zeszłego roku już paru widziałem w różnych stronach kraju z logo na przyczepie, a ciekawostka jest taka, że na campingach widziałem bardzo dużo przyczep, a żadnej z logo. Oznakowałem nawet dodatkowy sprzęt żebym ja sam był lepiej widoczny w terenie... :niewiem:

post-91569-imported-4573f581-5988-490c-95e9-3a12d4768313_thumb.jpg

SANROK
Oznakowałem nawet dodatkowy sprzęt żebym ja sam był lepiej widoczny w terenie...

Ehmmm :hop1:żebyśmy byli widoczni :bzik: , nie zapominaj o mnie :niewiem:

ROBICAR
ROBICAR napisał/a:

Oznakowałem nawet dodatkowy sprzęt żebym ja sam był lepiej widoczny w terenie...

Ehmmm żebyśmy byli widoczni , nie zapominaj o mnie

Sandruś tak naprawdę nie ja, nie my tylko znak rozpoznawalny ma być widoczny w terenie :hop1: . Za spostrzegawczość masz kolejne lody w Świecie Lodów :niewiem:

SANROK
Za spostrzegawczość masz kolejne lody w Świecie Lodów

Ja bym na twoim miejscu Tatusiu :niewiem: tego nie sugerowała :ok: jeszcze troszeczkę i przez 2 tyg nie wyjdę z tej Lodziarni :ok: Dostanę kartę stałego klienta :bzik: ... o rabaciku nie wspominając :hop1:

kartrait

(...) Pana prezesa trzeba było wysłać list motywacyjny no i 3 zdjęcia swojego pojazdu kempingowego i czekać na pozytywne rozpatrzenie... :niewiem:. Oczywiście Ci którzy jeżdzą ponad 80 km/h i nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną :ok::D:]:bzik:

Zamiast bajerować, załatwił byś nalepki odpowiednie :hop1:

A tak to ja teraz 2 tyg na Kaszubach bez nalepki byłem i kicha, ale innych przyczep z nalepkami też nie widziałem :ok:

ROBICAR
Tomii napisał/a:

(...) Pana prezesa trzeba było wysłać list motywacyjny no i 3 zdjęcia swojego pojazdu kempingowego i czekać na pozytywne rozpatrzenie... . Oczywiście Ci którzy jeżdzą ponad 80 km/h i nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną

Zamiast bajerować, załatwił byś nalepki odpowiednie

kartrait, Twoje podanie zostało odrzucone przez prezesa, bo nie posiadasz żółtych tablic :niewiem:

kartrait

ROBICAR, a skąd prezes wie? :niewiem: może mam w bagażniku :hop1:

szary11

A ja przypadkowo na Mazurach (Królewska Sosna) spotkałem kolegę z forum :] Początkowo przyuważyłem samą budkę (właściciela nie było), ale zaraz dojechał i zamieniliśmy kilka słów. Był to kolega Telapik :ok:

Więcej budek nie widziałem :ok:

Wirek

Jadąc na Mazury po drodze spotkałem sporo budek - trudno gdy się mija dostrzec czy było logo naszego forum , pozdrawiałem i próbowałem przez CB zagadać bez efektów :ok:.

irek w

Ciężko zagadac, bo mało jest CB na wyposażeniu ,teraz GPSsą na topie.

California
Ciężko zagadac, bo mało jest CB na wyposażeniu ,teraz GPSsą na topie.

Witam, z tym sformułowaniem bym się nie zgodził :piwo: ale co prawda to prawda jeżdżąc po kraju również mijając budki z różnych stron kraju nie zauważyłem żadnej od nas :ok: od 29.07 poruszam się po wybrzeżu i również nie mijałem nikogo z forum( no może inaczej oznakowanego logo forum). U mnie na pokładzie jest CB i GPS, gps tylko po to żeby nie wjechać dzięki kolegom z CB w "kanał" - pytając dwu o to samo mówią całkiem co innego :jump: