Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

ROBICAR, jeździsz nie w te miejsca bo np ja w Wetlinie spotkałem około 20 przeczep z naszym logo , a w Sławie około 26 i teraz na mazurach też będzie około 10 z naszym logo

 

Tak –tak, ale ja nie mówię o zlotach :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR, 28 lub 29 będę jechał z Oławy przez Namysłów , Kępno, Kalisz , Konin, Strzelno , Kutno, Włocławek do Lipna wyjedź na ta trasę mam logo z przodu autka i z tyłu podobnie na budce pomachamy sobie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR, i to jest przykład jak ciężko się spotkać na drodze , bo jedni albo jada drudzy jak ty na plaży drinkują , a inni dopiero planują wyjazdy, a za dużo nas z logo nie ma szybciej może 6 w totka się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku ja na drodze od zeszłego roku już paru widziałem w różnych stronach kraju z logo na przyczepie, a ciekawostka jest taka, że na campingach widziałem bardzo dużo przyczep, a żadnej z logo. Oznakowałem nawet dodatkowy sprzęt żebym ja sam był lepiej widoczny w terenie... :niewiem:

post-91569-imported-4573f581-5988-490c-95e9-3a12d4768313_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR napisał/a:

Oznakowałem nawet dodatkowy sprzęt żebym ja sam był lepiej widoczny w terenie...

 

Ehmmm żebyśmy byli widoczni , nie zapominaj o mnie

_________________

 

 

Sandruś tak naprawdę nie ja, nie my tylko znak rozpoznawalny ma być widoczny w terenie :hop1: . Za spostrzegawczość masz kolejne lody w Świecie Lodów :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za spostrzegawczość masz kolejne lody w Świecie Lodów

 

Ja bym na twoim miejscu Tatusiu :niewiem: tego nie sugerowała :ok: jeszcze troszeczkę i przez 2 tyg nie wyjdę z tej Lodziarni :ok: Dostanę kartę stałego klienta :bzik: ... o rabaciku nie wspominając :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pana prezesa trzeba było wysłać list motywacyjny no i 3 zdjęcia swojego pojazdu kempingowego i czekać na pozytywne rozpatrzenie... :niewiem:. Oczywiście Ci którzy jeżdzą ponad 80 km/h i nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną :ok::D:]:bzik:

 

Zamiast bajerować, załatwił byś nalepki odpowiednie :hop1:

A tak to ja teraz 2 tyg na Kaszubach bez nalepki byłem i kicha, ale innych przyczep z nalepkami też nie widziałem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii napisał/a:

 

(...) Pana prezesa trzeba było wysłać list motywacyjny no i 3 zdjęcia swojego pojazdu kempingowego i czekać na pozytywne rozpatrzenie... . Oczywiście Ci którzy jeżdzą ponad 80 km/h i nie mają żółtych tablic naklejek nie dostaną

 

 

Zamiast bajerować, załatwił byś nalepki odpowiednie

 

kartrait, Twoje podanie zostało odrzucone przez prezesa, bo nie posiadasz żółtych tablic :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja przypadkowo na Mazurach (Królewska Sosna) spotkałem kolegę z forum :] Początkowo przyuważyłem samą budkę (właściciela nie było), ale zaraz dojechał i zamieniliśmy kilka słów. Był to kolega Telapik :ok:

 

Więcej budek nie widziałem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zagadac, bo mało jest CB na wyposażeniu ,teraz GPSsą na topie.

Witam, z tym sformułowaniem bym się nie zgodził :piwo: ale co prawda to prawda jeżdżąc po kraju również mijając budki z różnych stron kraju nie zauważyłem żadnej od nas :ok: od 29.07 poruszam się po wybrzeżu i również nie mijałem nikogo z forum( no może inaczej oznakowanego logo forum). U mnie na pokładzie jest CB i GPS, gps tylko po to żeby nie wjechać dzięki kolegom z CB w "kanał" - pytając dwu o to samo mówią całkiem co innego :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.