Jump to content
Piotr J

Spotkałem, widziałem forumowicza

Recommended Posts

gfizyk

Zgadzam się z kol Jackiem.

Niestety będąc krótko na forum - nie mialem pojęcia o logo :piwo: .

Nie zdąrzyłem doczytać. Stąd brak znaczka u mnie jak również nie zareagowałbym na taki znak u innych.

Na początku wyjazdu machałem ręką do budek. Odmachała mi ... jedna osoba, plus pozdrówka od innej przez CB.

Spędziłem 2 tygodnie w trasie i nad morzem. Ponad tydzień spędziłem w Mrzeżynie. Być może kogoś spotkałem z forum - więc pozdrawiam.

Wirek

Jadąc od siebie na Mazury ( około 600 km) , po drodze mijałem sporo budek , ale żadnej z naszym logo :piwo: , pozdrawiałem wszystkich z budkami rączką i tylko jedna odpowiedź :jump:.

Piotr J

Wracając wczoraj z ogonem z nad morza spotkałem kilkanaście budek mknących nad morze - żadnego odzewu, cisza w eterze. :piwo:

petek

A my wracając wczoraj z wakacji spotkaliśmy w okolicach Zakopanego AdamaH z żoną. Szkoda, że nie udało nam się zatrzymać i chwilę pogadać. Tak czy inaczej, jaki ten świat mały.

donacja

Ja ostatnio jechałam na Mazury z przyczepką i nikt mnie nie pozdrowił:piwo: ja na początku pozdrawiałam, ale nikt nie odpowiadał i się poddałam.

szary11

Ja będąc na urlopie i przejeżdżając przeszło 800km z budką pozdrawiałem 21 załóg (liczyłem) i odmachnął mi tylko JEDEN kierowca! Pocieszenie, że Polak i z niewiadówką :piwo:

Sowa_77

No ja już byłem załamany,bo przez cały sezon nikt mi nie odmachał,a było już kilka wyjazdów i dużo mijanych zestawów.

Dopiero wczoraj,wracając z weekendu na 3 mijane zestawy, jeden sam pozrowił mnie na radyjku,a dwóch odkiwało.

Ale najmilszym zaskoczeniem było dla mnie to,że jechałem koło domu irka w.i wywołał mnie na radiu i pozdrawiał.Irek, dzięki.

ROBICAR

Wracając wczoraj 09.08.09r z wakacji do Poznania na krajowej 11 mijaliśmy wiele przyczep, ale niestety żadnej z logo forum. Córki Sandra (Sanrok) i Roksana machały na powitanie zestawom jadącym z przeciwka… no i się namachaliśmy, bo nikt nie zareagował.

Zatrzymaliśmy się na stacji BP po lewej stronie za Chodzieżą w miejscowości Podanin o godz. 19:15 i tu wielkie zaskoczenie i niesamowita radość stojąc przy samochodzie tyłem do drogi usłyszeliśmy trąbienie, kiedy się obejrzeliśmy kierowca przez otwarte okno machał nam radośnie na powitanie. Była to nasza pierwsza miła przygoda z powitaniem w naszej historii karawaningowej.

Po około 20 min ruszyliśmy dalej do Poznania. Przed samym Poznaniem z prawego pobocza – parkingu jakieś 4 samochody przed nami ten sam zestaw włączał się do ruchu. Samochody, które jechały między nami zaczęły wyprzedzać i tak został tylko między nami Opelek. Córce udało się zrobić zdjęcie tyłu tej przyczepy z rejestracją zaczynająca się na DW. Po zrobieniu tego zdjęcia niestety, ale trop się urwał, bo właśnie na pierwszych światłach przed Poznaniem odbiliśmy w prawo na Złotniki omijając centrum. Jesteśmy ciekaw czy ktoś się przyzna do tak miłego gestu powitania na drodze.

post-93283-imported-b2c07f60-7a66-4909-a4cb-ab6e186b92a4_thumb.jpg

post-93283-imported-6c55baa9-c773-4dad-bf6f-179113633333_thumb.jpg

Arkady11

Witam! I na wszelki wypadek przepraszam, że nie odpowiedziałem na ewentualne znaki pozdrowienia kierowane ku nam w dniach 17/18 i 30/31 lipca na trasie Kielce-Chłapowo-Kielce (zestaw - granatowa Omega combi + Burstner na kieleckich /TK/ numerach) Na swoje usprawiedliwienie, a może i innych mijanych przez Was karawaningowców podam, iż czasami można ich nie zauważyć (znaków a CB nie posiadam)- ze względu na różne okoliczności - ruch na drodze, jazda pod słońce i inne. Ale na wszelkie objawy sympatii staramy się odpowiedzieć. A tak na marginesie chciałbym zaznaczyć, iz zauważyłem że czasami mrugnięcie światłami ku innemu zestawowi objawia się tym, iż kierowca spogląda od razu na deskę, czy aby przypadkiem ma nie właczone światła.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

leszek

Byliśmy z załogą daniego na wspólnym weekendzie w Bieszczadach :czerwona: . I niespodziewanie spotkaliśmy załogę adje +grace + ich synowie .Okazało się ze bazują na cyplu w Polańczyku. Wpadli wieczorem do naszego obozowiska nad solinką ,było ognisko, pograli na gitarze .,pogadaliśmy .Teraz pływają gdzieś po jeziorze solińskim na jachcie.. Fajnie tak spotkać niespodziewanie kogoś z naszego forum a jeszcze takich ludzi jak Grażyna i Adam :niewiem:

California

Witam, po przejechaniu ponad 800km z Ciechocinka do Świnoujścia -Międzyzdroje- Kołobrzeg-do domu w dniach od 1-17.08 przykro mi stwierdzić oprócz naszych zachodnich sąsiadów Holendrów i innych nacji :ok: a naszych sympatycznych kolegów z forum niestety nie widziałem beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> . Lecz na pewno to się zmieni w Nieborowie :jump::-]:niewiem::piwko::):czerwona:.

Pozdrawiam wszystkich.

elias26

Przydwórz w Dniach 7/08 - 15/08

flaga forumowa cały czas na widoku, sumując V przyczep na polu-odzew jedynie od sąsiadów, reszta, jak by przyczepy wynajęte miała :/

A na trasie CB cały czas włączone, swiatełkami mrugałem - 0 odzewu :/

post-94121-imported-34d4cbad-0e00-4d67-b847-a8a5c71ec50b_thumb.jpg

post-94121-imported-94267362-7086-4850-8f54-bb57bdefb712_thumb.jpg

Trafko

Kolego zmień tablice z żółtych na nasze , to każdy ci pomacha. :czerwona:

Brian

Spotkałem na Węgrzech kogoś z karawaning.pl Fordem Galaxy ( albo auta podobne Alhambra, Sharan) z naklejką karawaning.pl. Rejestracja GST chyba? Czy ktoś przyzna się kogo widziałem? :czerwona:

elaola
Już wkrótce 16 Trakerskie Spotkanie w Krakowie. Czerwiec 2009

Brian - może czas to zmienić? :czerwona: