Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z kol Jackiem.

Niestety będąc krótko na forum - nie mialem pojęcia o logo :piwo: .

Nie zdąrzyłem doczytać. Stąd brak znaczka u mnie jak również nie zareagowałbym na taki znak u innych.

Na początku wyjazdu machałem ręką do budek. Odmachała mi ... jedna osoba, plus pozdrówka od innej przez CB.

Spędziłem 2 tygodnie w trasie i nad morzem. Ponad tydzień spędziłem w Mrzeżynie. Być może kogoś spotkałem z forum - więc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc na urlopie i przejeżdżając przeszło 800km z budką pozdrawiałem 21 załóg (liczyłem) i odmachnął mi tylko JEDEN kierowca! Pocieszenie, że Polak i z niewiadówką :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już byłem załamany,bo przez cały sezon nikt mi nie odmachał,a było już kilka wyjazdów i dużo mijanych zestawów.

Dopiero wczoraj,wracając z weekendu na 3 mijane zestawy, jeden sam pozrowił mnie na radyjku,a dwóch odkiwało.

 

Ale najmilszym zaskoczeniem było dla mnie to,że jechałem koło domu irka w.i wywołał mnie na radiu i pozdrawiał.Irek, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając wczoraj 09.08.09r z wakacji do Poznania na krajowej 11 mijaliśmy wiele przyczep, ale niestety żadnej z logo forum. Córki Sandra (Sanrok) i Roksana machały na powitanie zestawom jadącym z przeciwka… no i się namachaliśmy, bo nikt nie zareagował.

 

Zatrzymaliśmy się na stacji BP po lewej stronie za Chodzieżą w miejscowości Podanin o godz. 19:15 i tu wielkie zaskoczenie i niesamowita radość stojąc przy samochodzie tyłem do drogi usłyszeliśmy trąbienie, kiedy się obejrzeliśmy kierowca przez otwarte okno machał nam radośnie na powitanie. Była to nasza pierwsza miła przygoda z powitaniem w naszej historii karawaningowej.

Po około 20 min ruszyliśmy dalej do Poznania. Przed samym Poznaniem z prawego pobocza – parkingu jakieś 4 samochody przed nami ten sam zestaw włączał się do ruchu. Samochody, które jechały między nami zaczęły wyprzedzać i tak został tylko między nami Opelek. Córce udało się zrobić zdjęcie tyłu tej przyczepy z rejestracją zaczynająca się na DW. Po zrobieniu tego zdjęcia niestety, ale trop się urwał, bo właśnie na pierwszych światłach przed Poznaniem odbiliśmy w prawo na Złotniki omijając centrum. Jesteśmy ciekaw czy ktoś się przyzna do tak miłego gestu powitania na drodze.

post-93283-imported-b2c07f60-7a66-4909-a4cb-ab6e186b92a4_thumb.jpg

post-93283-imported-6c55baa9-c773-4dad-bf6f-179113633333_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! I na wszelki wypadek przepraszam, że nie odpowiedziałem na ewentualne znaki pozdrowienia kierowane ku nam w dniach 17/18 i 30/31 lipca na trasie Kielce-Chłapowo-Kielce (zestaw - granatowa Omega combi + Burstner na kieleckich /TK/ numerach) Na swoje usprawiedliwienie, a może i innych mijanych przez Was karawaningowców podam, iż czasami można ich nie zauważyć (znaków a CB nie posiadam)- ze względu na różne okoliczności - ruch na drodze, jazda pod słońce i inne. Ale na wszelkie objawy sympatii staramy się odpowiedzieć. A tak na marginesie chciałbym zaznaczyć, iz zauważyłem że czasami mrugnięcie światłami ku innemu zestawowi objawia się tym, iż kierowca spogląda od razu na deskę, czy aby przypadkiem ma nie właczone światła.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z załogą daniego na wspólnym weekendzie w Bieszczadach :czerwona: . I niespodziewanie spotkaliśmy załogę adje +grace + ich synowie .Okazało się ze bazują na cyplu w Polańczyku. Wpadli wieczorem do naszego obozowiska nad solinką ,było ognisko, pograli na gitarze .,pogadaliśmy .Teraz pływają gdzieś po jeziorze solińskim na jachcie.. Fajnie tak spotkać niespodziewanie kogoś z naszego forum a jeszcze takich ludzi jak Grażyna i Adam :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przejechaniu ponad 800km z Ciechocinka do Świnoujścia -Międzyzdroje- Kołobrzeg-do domu w dniach od 1-17.08 przykro mi stwierdzić oprócz naszych zachodnich sąsiadów Holendrów i innych nacji :ok: a naszych sympatycznych kolegów z forum niestety nie widziałem beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> . Lecz na pewno to się zmieni w Nieborowie :jump::-]:niewiem::piwko::):czerwona:.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydwórz w Dniach 7/08 - 15/08

 

flaga forumowa cały czas na widoku, sumując V przyczep na polu-odzew jedynie od sąsiadów, reszta, jak by przyczepy wynajęte miała :/

 

A na trasie CB cały czas włączone, swiatełkami mrugałem - 0 odzewu :/

post-94121-imported-34d4cbad-0e00-4d67-b847-a8a5c71ec50b_thumb.jpg

post-94121-imported-94267362-7086-4850-8f54-bb57bdefb712_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem na Węgrzech kogoś z karawaning.pl Fordem Galaxy ( albo auta podobne Alhambra, Sharan) z naklejką karawaning.pl. Rejestracja GST chyba? Czy ktoś przyzna się kogo widziałem? :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.