Jump to content
Piotr J

Spotkałem, widziałem forumowicza

Recommended Posts

pianim
nooo poszedłem w pracy do działu plastyki kilka uśmiechów do koleżanki , dałem jej logo z pliku do wydruku identyfikatorów ... a ona przerobiła to na jakieś krzywe wcisnęła ENTER i poszło na ploter .... i mam jak coś to daj znać to zamienimy mój login na twój i .... mówisz i masz

pozdrawiam Marcin

zastanawiam się nad fluorescencyjnym

Marcinie, a ile by to szczescie kosztowało gdybym Cie poprosił o zrobienie dla mnie? Fluorescencyjne - brzmi jeszcze fajniej niż zwykłe... :)

Luksiak
nooo poszedłem w pracy do działu plastyki kilka uśmiechów do koleżanki , dałem jej logo z pliku do wydruku identyfikatorów ... a ona przerobiła to na jakieś krzywe wcisnęła ENTER i poszło na ploter .... i mam jak coś to daj znać to zamienimy mój login na twój i .... mówisz i masz

pozdrawiam Marcin

zastanawiam się nad fluorescencyjnym

Marcinie, a ile by to szczescie kosztowało gdybym Cie poprosił o zrobienie dla mnie? Fluorescencyjne - brzmi jeszcze fajniej niż zwykłe... :)

daj adres to w poniedziałek zrobimy i wyślę :) bo jutro do Nieborowa już jedziemy :)

koszt 0,01 zł hihihi

pozdrawiam

ps : jak z fluo sprawdzę to napisze jak działa

pianim
koszt 0,01 zł hihihi

przelew na konto czy gotówka przy odbiorze ??? :)

adres wrzuciłem Ci na PW...

DZIĘKUJE !!!

BJoe
No to i jacoś dodam.

Dziś (20.07.2009 r.) około godz. 12 na obrzeżach Władysławowa miałem ciekawe spotkanie. Jechałem bez przyczepy ale mam naklejone logo naszego forum na tylnej szybie samochodu. Patrzę w lustrerko a tam ktoś daje długimi i klaksonem. Zjechałem grzecznie na pobocze i okazało się, że to kolega z naszego forum. Krótko rozmawialiśmy ale zdązył mi powiedzieć, że jest juz jakiś czas nad morzem (przyczepa ustawiona stacjonarnie) i nie widział na kempingach ludzi od nas z forum tzn zero flag bądź naklejek.

Tak sie spieszyłem do Warszawy, że nie zapamiętałem nicka ale liczę na to że kolega przeczyta bo pozdrawiam serdecznie i życzę dobej pogody. :bukiet:

He He

ja też zapomnialem Twojego nika i dopiero teraz przypadkiem grzebiąc w schowku w samochodzie znalazłem karteczke z zapisanym nikiem

pozdrawiam

i do następnego spotkania

SANROK

Jadąc dzisiaj rano do szkoły, :hehe: lekko zaspana :ok: na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Rejmonta w Poznaniu o godzinie 7,40 widziałam :ok: jadącego w stronę ulicy Grochowskiej Citroena Berlingo :ok: z naklejka naszego forum. Aż się obudziłam :ok: .Pojazd był na Poznańskich tablicach rejestracyjnych! Naklejka znajdowała się po lewej stronie na tylniej pokrywie bagażnika. Jeżdżąc zarówno samochodem, jaki i tramwajem zawsze wyglądam :ok: samochodów z naklejką forum, jednak do dziś bez skutecznie :ok: Wszystkiego bym się spodziewała, ale,żeby spotkać forumowicza w drodze do szkoły :bzik: ?? Był to pierwszy przypadek ujrzenia naklejki formowej na pojeździe innym niż samochód mojego Taty,tak wiec byłam ogromnie zaskoczona :ok: ! Jestem ciekawa, kto to był?? :ok:

Spablo1

Zapewniam, że to nie ja. Sporo poruszam się po mieście ale też nie spotkałem w Poznaniu nikogo z "naszych" :hehe:SANROK, pamiętasz kolor tego auta ?

kit

Spablo może przyznać się niechcesz? :hehe: chyba nikt inny nie ma na forum berlingo na PO :ok:

Spablo1
nikt inny nie ma na forum berlingo na PO

Też jestem zaskoczony. Nie jeżdże tym autem od jakiegoś czesu. Interesuje mnie zatem info od SANROK dotyczące koloru.

kit

a może któraś twoja kobietka nim jeździła? :hehe: tak trzeba poczekać za kolorem a do tego czasu mamy rebus :ok:

Spablo1
a może któraś twoja kobietka nim jeździła?

Kaśka - za młoda

Magda - połamana

Klaudia - jeździ służbowym

Benek stoi grzecznie przed domem :hehe:

SANROK

Pomimo, że rano jestem zaspana :hehe: to :ok: i kolory rozpoznaje, a tym bardziej logo forum :ok: Berlinko było koloru jasnego -srebrnego.

Zapewniam, że to nie ja.

Ja nie sugeruje, że to byłeś Ty Spablo1.

Spablo1
Berlingo było koloru jasnego -srebrnego.

No to mój jest błękitny :ok:

No chyba, że.... SANROK jako, że była zaspana, do końca nie zapamiętała koloru a mojego Benka ktoś pożyczył :hehe:

SANROK
Magda - połamana

A co sie stało Magdzie ? :hehe:

Spablo1

Magda 26 lipca, będąc na wakacjach w Jarosławcu, złamała sobie kość strzałkową lewej, dolnej kończyny. Pomimo upłynięcia od tamtej chwili prawie 7 tygodni, kość się nie zrosła. Niestety kość strzałkowa zrasta się różnie. Trwa to nawet do 12 miesięcy. To tyle :hehe:

Sorki za OT.

Jarekkow
Kaśka - za młoda

Magda - połamana

Klaudia - jeździ służbowym

A małżonka jak ma na imie ? :hehe::ok::ok: