Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Rozglądam się w zasadzie zawsze i raczej nie widzę przyczep z forumowymi nalepkami. Ale w sobotę 24.10. po południu przy pl. Wilsona w Warszawie widziałem czarną Maryśkę z nalepką forum. Może to był widelec ? :bukiet:

Zauważyłem też na parkingu na warszawskim Powiślu campera z forumową nalepką. Pozdrawiam tą drogą kolegę z campera :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sobotę 24.10. po południu przy pl. Wilsona w Warszawie widziałem czarną Maryśkę z nalepką forum. Może to był widelec

 

nie bylem osobiscie ale to byl nasz holownik :bukiet: - moja Monika byla u rodzicow :jump:

 

ja w sumie po wawie nacodzien jezdze astra I w kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem jej to byla napewno ona

 

i Monika i ja w dziecinstwie mieszkalismy na zoliborzu (jakies 500 metrow od siebie) teraz mieszkaja tam tylko nasi rodzice.

To jak jestes z zoliborza to moze trzeba zorganizowac jakies spotkanko przy :bukiet: np: w starym mlynie ale to juz nie w tym temacie tylko raczej w "spotkaniach" :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widelec, mieszkałem na Żoliborzu wiele lat temu i niedawno wróciłem na stare śmieci. Trochę się zmieniło, nie ma co ukrywać, ale to nadal najlepsze miejsce na świecie. Tęskniłem za Placem Wilsona i Laskiem Bielańskim.

 

Co do spotkania - jestem za. W Starym Młynie to może być już za zimno... ale co tam, koledzy jadą do Ojcowa to nam Zimny Młyn też niestraszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja 11grudnia około 14,40 widziałem forumowicze w Szamotułach przed torami ,w srebrnym audi bez przyczepy,ale była naklejka pod rejestracją z początkiem PO ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zbieg okoliczności… :ok: zapewne widziałeś moje Audi, a właściwie już nie moje, bo właśnie je sprzedałem i nowy nabywca w tych godzinach jechał przez Szamotuły do Trzcianki :ok: Nie zdążyłem odkleić naklejki forumowej tak, więc jak gdzieś kiedyś ktoś zajedzie Wam drogę srebrnym Audikiem to nie wyzywajcie mnie :ok: bo to nie ja :bukiet:

post-112210-imported-85a86a67-6775-4f88-96f9-cb30538f240a_thumb.jpg

post-112210-imported-0cc09019-fd1b-481c-8d2f-3a702aad7bbe_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piątek spędziliśmy na deskach w Karpaczu. W sobotę jeździliśmy w Szklarskiej Porębie. Taki mały, spontaniczny, rodzinny wypadzik na nartki. Pogoda super, śniegu dużo, lekki mrozik więc można poszaleć. Generalnie wyjazd udany.

Przy okazji potwierdziło się powiedzenie, że: "Góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem itd..."

Spotkaliśmy forumowicza wraz z małżonką i córką. Krótka rozmowa, wspomnienie poprzedniego spotkania w Sławie i umówienie się na kolejne także w Sławie.

Pamiątkowa fotka i się rozstaliśmy :piwo:

Kto zgadnie jaką załogę spotkaliśmy (w kaskach) ? :przytul:

post-118291-imported-3a1a5211-1ddd-48e4-9d09-2a32a3627e7d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.