Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

w przeciągu ostatniego tygodnia pokonałem 4 razy drogę Warszawa-Hel-Warszawa. Spotkałem po drodze mnóstwo zestawów z przyczepami. Żadna nie oznakowana logo naszego forum. Z tymi co odezwali się na radiu zamieniłem kilka słów i mają zajrzeć na forum po powrocie. Niby nas dużo a mało :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku 3 raz pokonałem krajową 11 Poznań – Sarbinowo - Poznań i wiele przyczep mijałem i żadnej z logo forum nie widziałem. Na kampingu również zero oznak naszego forum. Dopiero wczoraj 12.07.09r moje córki widziały jak przez miasteczko w Sarbinowie jechał kamper z logo forum, a kiedy wracaliśmy wczoraj to mijałem tylko jeden zestaw również z naklejką. Kto to taki był może okaże się po czasie jak to przeczyta i skojarzy date.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr J

w przeciągu ostatniego tygodnia pokonałem 4 razy drogę Warszawa-Hel-Warszawa. Spotkałem po drodze mnóstwo zestawów z przyczepami. Żadna nie oznakowana logo naszego forum.

Nasi nie śmigają tą trasą gdyż odcinek: Obwodnica 3-miasta - Hel pokonuje się tak samo długo jak resztę trasy do W-wy. Ale nasi są w Białogórze, wracałem z tamtąd wczoraj wieczorem ale bocznymi drogami więc mnie nie widziałeś. A dlaczego musiałeś ganiać do stolicy dwa razy? Czyżbyś za pierwszym razem zapomniał przyczepy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie kilka razy jadę na trasie Bydgoszcz - Koronowo (taką mam pracę).

Mijam wiele zestawów i kamperów jadących na wybrzeże lub z powrotem zwłaszcza w weekendy jest ich dużo. W tym sezonie nie widziałem żadnego oznakowanego symbolem naszego forum :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego musiałeś ganiać do stolicy dwa razy?

 

w sumie zrobiłem 4x trasę W-wa - Hel ale służbowo, niestety :-] ale miło było popatrzeć na zestawy ciągnące nad morze, większość z Kozienic, Kielc, Krakowa, Białegostoku, :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omijam Trójmiasto skręcając na Pruszcz Gd i wypadam dopiero na obwodnicy, wszystko zależy od pory, wracałem ostatnim kursem w sobotę po południu po prostu MASAKRA, pocieszające było tylko to że w kierunku Władka korek ciągnął się od obwodnicy aż do Władka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczaraj wracając ze 100Pą z Bieszczad mijaliśmy się z załogą JAN T1000. Miło spotkać na drodze swojaka. Poza tym widzieliśmy srebrnego Egebere, ale się nie odezwał przez radio. Za to pięknie nas pozdrowił światłami. Naprawdę imponujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również sporo na tasie spotykam cycepk i , mrugam ,mrugam , macham i nic, przez SB nawołuję to tylko opierdantus dostaje chiba od tirowców, ale i również kampeki spotykane na trasie udają , że nie widzą :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,mrugam ,mrugam , macham i nic, przez SB nawołuję to tylko opierdantus dostaje chiba od tirowców, ale i również kampeki spotykane na trasie udają , że nie widzą beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

 

No bo trzeba przez CB wołać a nie tak ostro przez SB :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,mrugam ,mrugam , macham i nic, przez SB nawołuję to tylko opierdantus dostaje chiba od tirowców, ale i również kampeki spotykane na trasie udają , że nie widzą :'( :'( :]

 

No bo trzeba przez CB wołać a nie tak ostro przez SB :]

 

,S, pomyliłem ,C, :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również spotykam wiele przyczep po drodze i nigdy nie udało mi się spotkać naszych.

Myślę ,że fajnie było by wymyślić jakiś znak , aby sobie pokazać podczas mijania.

Jak druga strona odpowie to będzie znaczyło że ktoś z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że fajnie było by wymyślić jakiś znak , aby sobie pokazać podczas mijania.

 

 

Znak to już jest wymyślony tylko myślę, że nie wszyscy go mają lub nie wszyscy chcą się ujawniać. Na forum jest może… strzelam 20 - 30 aktywnych forumowiczów zajmujących głos i może tyle samo logo forum na naszych przyczepkach i co to jest w porównaniu do ilości przyczep istniejących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo karawaningu mam z przodu autka i z tylu , podobnie w przyczepce jeździłem z flaga z forum , ale porwało mi ją jak wracałem z Warki :( i jak do tej pory po drodze nie spotkałem nikogo z naszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.