Skocz do zawartości

Spotkałem, widziałem forumowicza


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

Spablo1 !!! Toż to Filip[8...coś tam coś tam :yay: ] ze swoja załogą !!!

Wszystko ładnie i pięknie ale Wy byliście tak blisko mnie i nie daliście znać , że w moje strony się wybieracie . W Sławie jak mnie zobaczycie to bez zastanowienia na kolana klękajcie i błagajcie o przebaczenie . :przytul::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie nie wyzywaj Artur telefonicznie już mi dość dziś nawciskał

I dobrze zrobił . W takim razie to już tylko piwo Ci zostało bez klękania . :przytul::piwo::yay:

Spabl'uniu z Filip'uniem !!! Jak bedziecie mieli jeszcze ochotę i okazję to spróbujcie wybrać się do Świeradowa .

Warto ! http://kolejgondolowa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde felek - o ja GUPI :mlot: - Spablo mówił , że wsadzi to zdjęcie na forum no ale ja oczywiście kurna ZNALE┼╣Ć NIE MOGŁEM (widać "kasek" za mocno ścisnął mi mózg i te ostatnie dwie szare komóry przestały działać prawidłowo) gdyby nie 100pa to bym nie znalazł chyba . Powiem tak - jade se jade krzesełkiem na puchatku razem z córkiem moim - patrze se na dół i normalnie kurde patrze a tu znajoma gęba :hmm: buzia znaczy - normalnie "żem się wzruszył" - kurde Spablo :hop1: i już chciałem ryja wydrzeć ale se myśle ....... jak znam siebie krzykne i kurna spadne :-] - to se myśle tak - szybko zjade i może jeszcze uda się porozmawiać .............. powiem tak - pędziłem z Puchatka "niczem wiater" :lol: małom se "girów i nartów" nie połamał ......................... tak pędziłem , że przy hamowaniu na dole prawie nore wyryłem a tu kolegi już ni ma :'( . Z rozpatrzony odpiąłem narty i co - zabrałem rodzinę do knajpy przy wyciągu (oczywiście coby ubolewać ) - no i nasuwa się jedno pytanie - GDZIE SIĘ NA PEWNO SPOTKA karawanignowiec Z DRUGIM KARAWANINGOWCEM ??? ................... :bukiet: .........oczywiście - W KNAJPIE !!! hihi .

ps. tak już na serio bardzo miło jest tak niespodziewanie spotkać znajomych i choć spotkanie trwało chwilę było mi i mojej rodzinie bardzo miło - Paweł dzięki za miłą relację ze spotkania - pozdrawiam serdecznie Filip "coś tam coś tam" hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spabl'uniu z Filip'uniem !!! Jak bedziecie mieli jeszcze ochotę i okazję to spróbujcie wybrać się do Świeradowa .
- finger znaczy Arturku - kurde następnego dnia byłem właśnie w Świeradowie na gondoli - no jasny ślag by to trafił "żem nie wpadł na pomysła" coby dać ci znać że tam będę

ps. ale Ty mieszkasz w Lubaniu a nie w "gondoli" hihi .................... a taki tam żarcik se trzepłem kurde - pozdrawiam Ciebie serdecznie "Filip coś tam coś tam" hihi

 

[ Dodano: Sro 03 Lut, 2010 14:11 ]

Filipie drogi być tak blisko i nie dać znać o tym fakcie żeby mi to było przed ostatni raz :hop1:
- a wiesz , że o Tobie myślałem jadąc przez Jelenią !!! Ale ja taki nie narzucający się kurde :hmm: - powiedział bym WSTYDLIWY :lol: ...... :mlot: następną razą na pewno dyndnę - pozdrawiam Robert (jakby któś zapomniał kurde)

ps. niestety sam sie przed chwilą pomyliłem ale co tam kurde ..........................chyba nie zabiją hihi

 

[ Dodano: Sro 03 Lut, 2010 14:13 ]

kurde - co ja teraz zrobiłem :bukiet:

 

[ Dodano: Sro 03 Lut, 2010 14:13 ]

"cóś sie pieprzłem" hihi

 

[ Dodano: Sro 03 Lut, 2010 14:17 ]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno w tym temacie kurde -

Wiem, wiem znam tą załogę.

Musiałeś się Pawełku nastawić na odbiór - nie zagadał Ciebie?

- Rysio my se jeszcze pogadamy na ten temat - nastaw się ODBIÓR !!!........................... :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysio my se jeszcze pogadamy na ten temat - nastaw się ODBIÓR !!!........................... :bukiet:

 

dostroję się na odbiór, a tak abyś złapał odpowiednią częstotliwość to tej wody rozmownej ile potrzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty mieszkasz w Lubaniu a nie w "gondoli"

Drogi Robercie znaczy Filipie coś tam coś tam :hop1: !!! Jak se wyjdę przed miedze to widzę te gondole . Pieknie widać oświetloną kolejkę nocą . Z daleka to wygląda jak warkocz komety .

Pozdrawiam :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wieczorem około godziny 18,00 - 18,30 na drodze numer 306 pomiędzy Bukiem a Dusznikami Wlkp. mijałem jadącego w kierunku Buku Citroena na zielonogórskich tablicach rejestracyjnych z przyczepką Cavalier z logo forum, kilka razy wołałem na CB ale jadący nie odezwał się.... może z czasem ktoś się ujawni :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.