Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znalazłem w sieci lusterka milenco aero4 za 150 Zeta podobno nowe

Powiedzcie proszę czy cena dobra i jak się sprawują te lusterka .

Chce je zamontować na BMW F31 plus hobby 420

Na lusterkach pisze że są do przyczepy max 2,5 metra więc powinny być ok

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ventyl napisał:

Znalazłem w sieci lusterka milenco aero4 za 150 Zeta podobno nowe

Powiedzcie proszę czy cena dobra i jak się sprawują te lusterka .

Cena dobra a jak wpiszesz w wyszukiwarkę forumową, to chwalą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka dodatkowe, pasujące do C4 Picasso, po taniości, 42 zł z Julki, duże,

Co do wad: brak możliwości zainstalowania / odwrócenia jak na fotce z opakowania z małym lustrem w pionie, które jest ruchome osobno (patrz fotka z kartonu producenta strzałeczki)

Uniemożliwia to sama konstrukcja mocowania, ale jest na to rada, trzeba dorobić tulejkę dystansową pomiędzy mocowaniem a lustrem.

Niestety duże lustro przybliża, jakość powierzchni znośna. Jak za tą cenę OK. Dla bezpieczeństwa można dać po srytytce od strony szyby

lustr1.jpg

lustrer2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeszcze pytanko o lusterka, wstępnie zapytałem w temacie @peja76 ale nie chce mu robić syfu w temacie, dlatego tu będę kontynuował. do tej pory używam milenco aero 3, są ok tylko za krótkie do budy 250cm. te dam mojemu tacie, a ja chciałem wymienić na te same tylko z dłuższym ramieniem. ale właśnie u peja zobaczyłem grand aero, z tego co patrzę też są z tym dłuższym ramieniem, ma 41cm vs 31cm w tych co mam obecnie. i nie wiem czy warto dopłacić stówke, i czy nie są ,,za duże,,. 

@Tomii też wrzucał, że ma te grandy, tylko jakąś cene podałeś z czapki :) teraz trzeba dać 5 stówek

kupić zwykłe czy grandy? jak grandy to płaskie czy wypukłe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

jeszcze pytanko o lusterka, wstępnie zapytałem w temacie @peja76 ale nie chce mu robić syfu w temacie, dlatego tu będę kontynuował. do tej pory używam milenco aero 3, są ok tylko za krótkie do budy 250cm. te dam mojemu tacie, a ja chciałem wymienić na te same tylko z dłuższym ramieniem. ale właśnie u peja zobaczyłem grand aero, z tego co patrzę też są z tym dłuższym ramieniem, ma 41cm vs 31cm w tych co mam obecnie. i nie wiem czy warto dopłacić stówke, i czy nie są ,,za duże,,. 

@Tomii też wrzucał, że ma te grandy, tylko jakąś cene podałeś z czapki :) teraz trzeba dać 5 stówek

kupić zwykłe czy grandy? jak grandy to płaskie czy wypukłe?

 Ja bym brał na dłuższym ramieniem, jest regulacja więc w niczym to nie przeszkadza, może tylko pomóc, jak nie uszkodzisz ich mechanicznie to będziesz długo używał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, peja76 napisał:

 Ja bym brał na dłuższym ramieniem, jest regulacja więc w niczym to nie przeszkadza, może tylko pomóc, jak nie uszkodzisz ich mechanicznie to będziesz długo używał.

tak, tylko czy dłuższe te co mam czyli te

image.png.b62ef8b5043cb9f424600af8b849b5db.png

 

czy  te wielkie grandy co Ty masz

 

 

długość ramienia mają taką samą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

tak, tylko czy dłuższe te co mam czyli te

image.png.b62ef8b5043cb9f424600af8b849b5db.png

 

czy  te wielkie grandy co Ty masz

 

 

długość ramienia mają taką samą

Takie ma mój kolega do BMW G30 i sobie chwali, niby mu starczają a budę ma taką jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, peja76 napisał:

Takie ma mój kolega do BMW G30 i sobie chwali, niby mu starczają a budę ma taką jak ja.

generalnie ja też sobie chwalę. oprócz tego że są trochę za krótkie. ale na początku chciałem wymienić na te same tylko z dłuższym ramieniem, a teraz wymyśliłem, że moze strzelić sobie te co Ty masz. niedość, że ramię dłuższe to samo lustro wielkości patelni. tylko właśnie pytanie czy ktoś miał zwykłe małe i wymienił na te grand i ma porównanie? ewentualnie Ci co mają grand czyli Ty i @Tomii czy same lustra nie są już jednak za wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.