Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jacekzoo napisał:

generalnie ja też sobie chwalę. oprócz tego że są trochę za krótkie. ale na początku chciałem wymienić na te same tylko z dłuższym ramieniem, a teraz wymyśliłem, że moze strzelić sobie te co Ty masz. niedość, że ramię dłuższe to samo lustro wielkości patelni. tylko właśnie pytanie czy ktoś miał zwykłe małe i wymienił na te grand i ma porównanie? ewentualnie Ci co mają grand czyli Ty i @Tomii czy same lustra nie są już jednak za wielkie

Ten mój kolega przymierzał moje i stwierdził że do auta osobowego są za duże i kupił te co podesłałeś, do aut suv/van jak dla mnie są idealne te co ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 minut temu, peja76 napisał:

Ten mój kolega przymierzał moje i stwierdził że do auta osobowego są za duże i kupił te co podesłałeś, do aut suv/van jak dla mnie są idealne te co ja mam.

no i to jest konkret info. co prawda w okolicach czerwca lipca chcę wymienić auto na jakieś sorento, ale to na razie plany. chyba zamówię te co mam, tylko wypukłe i na dłuższym ramieniu

2 minuty temu, szwedki napisał:

Miałem normalne i grand . Aktualnie mam normalne .Wersja dużych żeby nie drgały podczas jazdy musi być mocowana do dużych stabilnych luster. Mój samochód nie spełnia tych warunków .

właśnie tego się obawiam, dziękuję za info :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ile ja w moich Grand XXL widzę. Drgań zero w Disco, w L200 trochę drżą podczas jazdy. Miałem Excellenty i nie narzekałem ale przy tych jazda i widoczność o wiele lepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w nich widać? Nie zniekształcają? Ja mam płaskie. Ale ponoć w wypukłych więcej widać

Też mam płaskie i w nich nic nie widać. Porażka straszna. Przy najbliższej okazji muszę to wymienić.

6179c18b7c3ab461a5b699c2d4714019.jpg

W zeszłym roku wkleiłem w nie takie wynalazki z baseusa i było w końcu super.

Lusterka do wymiany przy najbliższej okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacekzoo napisał:

 

@Tomii też wrzucał, że ma te grandy, tylko jakąś cene podałeś z czapki :) teraz trzeba dać 5 stówek

kupić zwykłe czy grandy? jak grandy to płaskie czy wypukłe?

Cena z czapki bo chyba sprzedający nie wiedział co sprzedaje. 
Po zmianie auta (Touran->Sharan), Reich EV nie najlepiej mi "usiadły". Stwierdziłem że zerknę na allegro i olx co by kupić coś nowego. Jak zobaczyłem że ktoś wystawił te Grandy na licytację w cenie od 120 zł (w tym wysyłka i faktura) to nawet konto na "Snajperze" odświeżyłem :D. Ostatecznie nikt poza mną nie licytował. Sprzedający też nie bardzo wiedział co to jest, bo uważał że jakiś stary, śmierdzący pokrowiec na siodełko rowerowe to komplet do zestawu...
lusterka_grand.png

Tak to wygląda u mnie w akcji. Delikatnie drżą, jednak nie wiem czy nie spróbuję zakładać uchwytów na dół lusterka samochodowego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz auto..

Kupiłem ostatnio Aero 3 , nie miałem okazji testować z przyczepą ale założyłem jak pasują na auto to powiem szczerze że jak wysunąłbym je na maska to ciężko byłoby coś w nich zobaczyć z perspektywy kierowcy.

 

Ja akurat jeżdżę BMW i przy mojej Hobby jak ją kupiłem to leciałem bez dodatkowych lusterek do domu to dało się od biedy jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ventyl napisał:

Jakie masz auto..

Kupiłem ostatnio Aero 3 , nie miałem okazji testować z przyczepą ale założyłem jak pasują na auto to powiem szczerze że jak wysunąłbym je na maska to ciężko byłoby coś w nich zobaczyć z perspektywy kierowcy.

 

Ja akurat jeżdżę BMW i przy mojej Hobby jak ją kupiłem to leciałem bez dodatkowych lusterek do domu to dało się od biedy jechać

@Ventyl takie jak w opisie, c4gp. Ja z tymi jeżdżę już długo, przy hobby 230cm były spoko. Przy lmc co ma 250cm są trochę krótkie. A że mój tato teraz potrzebuje to weźmie te moje a ja sobie kupię te same tylko z dłuższym prętem. Wtedy powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Wreszcie znalazłem i kupiłem przyczepę która mi odpowiada, jednak temat nie o niej.

Do holowania używam Skoda Octavi IV 2021r. problem jest taki że ma ona bardzo duże masywne i o ostrym kształcie lusterka, praktycznie żadne jakie przymierzałem nie pasuje (te z gumkami nawet nie wchodzą).

Czy ktoś z Was dobierał może lusterka do tego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem do swojej przyczepy z tyłu kamerę cofania którą mogę włączyć podczas jazdy ( do przodu ) na stałe. Zastanawiam się  tylko czy muszę mieć w takim przypadku lusterka dodatkowe.  Może kamerka by rozwiązała problem ???

·               Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Patollo13 napisał:

Cześć,

Wreszcie znalazłem i kupiłem przyczepę która mi odpowiada, jednak temat nie o niej.

Do holowania używam Skoda Octavi IV 2021r. problem jest taki że ma ona bardzo duże masywne i o ostrym kształcie lusterka, praktycznie żadne jakie przymierzałem nie pasuje (te z gumkami nawet nie wchodzą).

Czy ktoś z Was dobierał może lusterka do tego auta?

Milenco aero 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.