Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

Warto dodać, że są 2 wersje - proste i wypukłe - żeby się kolega nie naciął.

Ja miałem je od poprzedniego właściciela, bo zmienił cepe na kampera.
Dopiero po kilku miesiącach się jorgnąłem, że obraz z dwóch lusterek jest rożny nie dlatego, że tak ma być, a po prostu pewnie po uszkodzeniu jednego dokupił drugie innego typu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 14.01.2021 o 15:40, Commander napisał:

Jakość obrazu i cena to tylko excelent, które zalinkował Benior. Polecam Ci je bardzo. Nie łap się na tanie lustra , bo nic w nich nie widać w czasie jazdy, ponieważ drgania są ogromne.

Z tego co wiem to przesyłka już dotarła tylko otrzymam je w stosownym czasie ? 

Na razie przyczepa śpi pod kołderką i może pierwszy wyjazd w tym roku uda się uskutecznić pod koniec lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez dotarły lusterka REICH , polecane przez forumowiczów.

W szoku byłem ze całe, bo nie zabezpieczone w żaden sposób. I na dodatek włożone do kartona lustrami przylegającymi do ścianek ?

Produkt pasuję do mojego auta 

mercedes ML W164.

Wykonanie solidnie , montaż prosty , zakres ustawień duży ?

Nie trzęsą sie podczas jazdy i nie znacznie zasłaniają kierunki w odbudowie fabrycznych lusterek.

IMG_20210122_171917.jpg

IMG_20210122_182504.jpg

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te lusterka od 2-3 lat. Są naprawdę spoko. Ja podobnie jak ktoś wcześniej mocowania wożę cały sezon, a między wyjazdami odkręcam tylko lusterka z pałąkami. Jedyny problem jaki miałem to kilka razy podmuch przejeżdżającej blisko ciężarówki składał mi całe lusterko. Faktycznie ich aerodynamika jest mizerna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, reflexes napisał:

Faktycznie ich aerodynamika jest mizerna. 

Coś za coś. Chcesz dobrze widzieć, musi być w czym. :) Też mi tiry składają lusterko. Na szczęście tylko lewe to sobie poprawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BUMERANG napisał:

Coś za coś. Chcesz dobrze widzieć, musi być w czym. :) Też mi tiry składają lusterko. Na szczęście tylko lewe to sobie poprawiam :P

To kwestia samych lusterek wg mnie. U mnie nigdy się lusterka nie złożyły, ani w C4 Picasso, ani w obecnym Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jest kwestia lusterek fabrycznych, które też u mnie nie są małe a do tego dość delikatny mają mechanizm składania. Ja sobie z tym poradziłem owijając kilka razy taśmą izolacyjną na tym przegubie. Auto czarne to nie widać. Może druciarstwo ale ważne że działa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
24 minuty temu, Artur1983Jed napisał:

A jaka wersja będzie lepsza, płaska czy wypukła? Zamówiłem wypukłe i nie wiem czy dobrze zrobiłem. Też sie zorientowałem po zamowieniu że są dwie wersje ?

Będzie Pan zadowolony. Przeszedłem z płaskich na wypukłe i nie żałuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka wersja będzie lepsza, płaska czy wypukła? Zamówiłem wypukłe i nie wiem czy dobrze zrobiłem. Też sie zorientowałem po zamowieniu że są dwie wersje

No to przypadkiem udało Ci się w 100% będziesz zadowolony
Choć później jak zdemontujesz to przez chwile będzie Ci się wydawało, że w samochodowych nic nie widać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze właściwie wybrałem, choc to przypadek raczej był... ?

Właśnie odebrałem lusterka. Od razu do auta i przymierzanie. Pasują bardzo dobrze. Mocowanie jak i całe lusterko wyglada na solidne. Tylko cepka zimuje i nie mozna sprawdzic. Ale jestem pewien ze będzie dobrze służyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy ,a ma ktoś V klasę i jakich lusterek używa? 

Po przeczytaniu tematu skłaniam się do zakupu Milenco tylko nie wiem , które Grand Aero ,czy Aero 3 czym one się różnią w używaniu ? 

Oba rodzaje lusterek są chwalone ,ale nikt nie pisze o komforcie jazdy ,czy Grand Aero przy swojej wielkości nie hałasują wam w autach,

bo chyba ten parametr jest dosyć istotny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla kogoś kto ma "cienkie uszy" tak ale zważywszy na prędkość dopuszczalną 80km/h to chyba ten parametr nie jest aż tak istotny
Jeździłem ze starymi polskimi lustrami dosłownie jak od Żuka - ja ich nie słyszałem chyba że wiał halniak wmordewind z przeciwka  :)  o tych modelach co piszesz się nie wypowiem - nie trenowałem w praktyce , jednak uważam że przy doborze luster należy głównie się kierować ich stabilnością , widocznością oraz pewnością i wygodą  mocowania a parametr głośności brać jako już ostatni - właśnie ze wzgl. na predkośći - zestaw z przyczepa to nie F1 :) choć  owszem aerodynamika ma tu pewne znaczenie ze wzgl. na stabilność luster

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,że F1 to nie jest. Prędkość max 100 nie powinno przeszkadzać, ja kupując nawet osobówki jadę na autostradę prędkość 140 i zwracam uwagę na hałas jaki 

jest we wnętrzu ,a przeważnie słychać właśnie wiatr od lusterek. 

Wracając do tematu , jedne i drugie mają opinie bardzo dobre, czy duża różnica w widoczności pomiędzy tymi dwoma modelami, może jest ktoś na forum, kto korzystał z w/w 

rodzajów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.