Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Milenco grand Aero3 -wypukłe ale nie z Obelinka tylko campingwagner.de wysyłka natychmiast cenowo z wysyłką 430zł czyli minimum 50zł taniej niż Obelink.

Napiszę o realizacji przez ten sklep jak dojadą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, AdamWLKP napisał:

Dzisiaj Lusterka dojechały , wszystko ok, mogę śmiało polecić sklep

Co sądzicie o tych? https://allegro.pl/oferta/lusterka-dodatkowe-do-holowania-przyczepy-reich-x2-9858218466?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+do+maszyn+i+innych+pojazdów+-+Części+do+przyczep+i+naczep&gclid=EAIaIQobChMIrvzCk8357wIViakYCh1fGAjKEAQYDiABEgJtOvD_BwE  mam tej firmy, ale mają już swoje lata i są brzydkie w dodatku mimo wszystko paski  troszkę zasłaniają kierunkowskazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam optymalnych lusterek do holowania dla holownika RENAULT MEGANE IV Kombi. Ktoś poleci coś rozsądnego dla MEGANE IV? Jaki konkretny model lusterek do holowania sprawdzi się w przypadku MEGANE IV?

Poniżej poglądowe zdjęcia kształtu lusterka  MEGANE IV.

32496109_LusterkoMeganeIV.jpg.jpg.df87e35bdfe701bc2fe87058519cc82a.jpg1633552428_LusterkoMeganeIV.jpg.69698c589df2cf95460a805b6089a3ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Grzegorz1977 napisał:

Witam,

szukam optymalnych lusterek do holowania dla holownika RENAULT MEGANE IV Kombi. Ktoś poleci coś rozsądnego dla MEGANE IV? Jaki konkretny model lusterek do holowania sprawdzi się w przypadku MEGANE IV?

Poniżej poglądowe zdjęcia kształtu lusterka  MEGANE IV.

 

Czy te poniższe Reich Speed Fix będą pasowały do MEGANE IV?

https://allegro.pl/oferta/lusterko-do-holowania-przyczepy-reich-speed-fix-2x-10175541581 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 5.12.2020 o 02:21, pjetko napisał:

A ja dziś Excellenta załatwiłem na remontowanej gierkowce, ciemno już było i jeden sierzant stał ok 30cm na moim pasie (ktoś musiał go wcześniej trafic i przestawić) i lusterko wygląda tak jak poniżej.

Dobrze, ze tylko to lusterko oberwało, a nie samochodowe albo przyczepa...

Doraźnie podmieniłem lewe z prawym, zobaczymy czy uda się samo szkiełko wymienić...

20201204_211310.jpg

Lusterko naprawiłem. Zamówiłem wkład (samo szkło) asferyczne od VW LT II. Lokalny szklarz mi dociął na wymiar. Koszty: 26 zł wkład, 15 zł docięcie. 

Żeby tego było mało, to teraz, dzięki asferycznemu wkładowi o wiele więcej widać niż wcześniej na fabrycznym szkle. Od razu więc powtórzyłem operację na drugim lustrze i oba mam teraz asferyczne :)

 

20210512_152545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mundek28 napisał:

asferyczne?

No tak, asferyczne, co w tym dziwnego?

2 godziny temu, Commander napisał:

Elektryczne?

W pewnym sensie elektryczne - składają się razem z lusterkami holownika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 13:23, Jerzy i Beata napisał:

@Jerzy i Beata dobrze dokręcaj, ja na pierwszym wyjeździe lewe zgubiłem jak tir blisko przejechał i dmuchnęło ? milenco mają na uchwytach antypoślizgową gumkę, te mają goły plastik i łatwo się ześlizgują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jacekzoo napisał:

@Jerzy i Beata dobrze dokręcaj, ja na pierwszym wyjeździe lewe zgubiłem jak tir blisko przejechał i dmuchnęło ? milenco mają na uchwytach antypoślizgową gumkę, te mają goły plastik i łatwo się ześlizgują

Można spróbować podłożyć wycięty cienki pasek z gumy. Na pewno nie zaszkodzi.

 

18 godzin temu, pjetko napisał:

Lusterko naprawiłem. Zamówiłem wkład (samo szkło) asferyczne od VW LT II. Lokalny szklarz mi dociął na wymiar. Koszty: 26 zł wkład, 15 zł docięcie. 

Żeby tego było mało, to teraz, dzięki asferycznemu wkładowi o wiele więcej widać niż wcześniej na fabrycznym szkle. Od razu więc powtórzyłem operację na drugim lustrze i oba mam teraz asferyczne :)

 

 

 Super pomysł z tymi wkładami z LT :ok: 

To były same szkła czy z przyklejonymi  "plecami" z tworzywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Maras napisał:

Można spróbować podłożyć wycięty cienki pasek z gumy. Na pewno nie zaszkodzi.

Można, tylko jak kupować to lepiej dołożyć stówke i mieć porządne. Ja z tych reichów się wyleczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, tylko jak kupować to lepiej dołożyć stówke i mieć porządne. Ja z tych reichów się wyleczylem


Przecież one mają od groma gumek z tyłu z tego co pamietam. Zawsze trzymały się jak skała lusterka.

Możliwe, że nie były odpowiednie do Twojego samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.