Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 minut temu, Sebeb napisał:

Milenco Aero 3 są w dwóch wersjach: krótkie i długie (chodzi o długość ramienia). Mam długie i nawet bardzo nie drżą podczas jazdy.

Żeby było śmieszniej są dodatkowo dwie wersje, ze szkłami płaskimi i wypukłymi ? ja miałem płaskie, a teraz wezmę chyba wypukłe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Patollo13 napisał:

Cześć,

Wreszcie znalazłem i kupiłem przyczepę która mi odpowiada, jednak temat nie o niej.

Do holowania używam Skoda Octavi IV 2021r. problem jest taki że ma ona bardzo duże masywne i o ostrym kształcie lusterka, praktycznie żadne jakie przymierzałem nie pasuje (te z gumkami nawet nie wchodzą).

Czy ktoś z Was dobierał może lusterka do tego auta?

Reich Speed Fix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Reich Speed Fix

Niestety to tania podróba milenco. Mocowanie mają plastikowe a nie podgumowane, na pierwszym wyjeździe z nimi podmuch z tira strącił mi lusterko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andsidz napisał:

Ja założyłem do swojej przyczepy z tyłu kamerę cofania którą mogę włączyć podczas jazdy ( do przodu ) na stałe. Zastanawiam się  tylko czy muszę mieć w takim przypadku lusterka dodatkowe.  Może kamerka by rozwiązała problem ???

·               Lubię to!

W Polsce jest ogólna definicja że kierowca ma mieć zapewnioną widoczność na boki k do tyłu. Np w Austrii lusterka mają być szersze min 5 cm od krawędzi przyczepki.

Więc moim zdaniem kamera z tyłu jest niewystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jacekzoo napisał:

Niestety to tania podróba milenco. Mocowanie mają plastikowe a nie podgumowane, na pierwszym wyjeździe z nimi podmuch z tira strącił mi lusterko ??

To cos musiałeś mieć niedokręcone bo ja śmigam trzeci sezon i ani drgną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KrzysztofCC napisał:

To cos musiałeś mieć niedokręcone bo ja śmigam trzeci sezon i ani drgną 

Dokręcone. To albo Ty masz szczęście albo ja miałem pecha ? ale fakt faktem porównując to milenco ma dużo porządniejsze mocowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Niestety to tania podróba milenco. Mocowanie mają plastikowe a nie podgumowane, na pierwszym wyjeździe z nimi podmuch z tira strącił mi lusterko ??

Moze ktos Ci opchnal jakas tania podrobe Reicha, bo cenowo to sa na podobnym poziomie, roznica 10% moze wynikac ze Milenco masz torbe zasuwana. A co do mocowan to przeciez Reich tez ma gumowane i jak je zaloze to mam wrazenie ze predzej urwe cale lusterko niz to mocowanie pusci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś poprawili, ja je miałem 5 lat temu. Wtedy też różnica w cenie była zdrowo ponad stówę dlatego połasiłem się na tańsze. Tak jak teraz jest 10% to w ogóle bym się nie zastanawiał tylko wziął milenco ? kupowałem wtedy u jednego z dwóch sprzedawcôw w bieruniu, wątpię że mieli podróbę reicha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacekzoo napisał:

To może coś poprawili, ja je miałem 5 lat temu. Wtedy też różnica w cenie była zdrowo ponad stówę dlatego połasiłem się na tańsze. Tak jak teraz jest 10% to w ogóle bym się nie zastanawiał tylko wziął milenco ? kupowałem wtedy u jednego z dwóch sprzedawcôw w bieruniu, wątpię że mieli podróbę reicha 

W takim razie bardziej podejrzewam, ze po prostu przez ten czas dopracowali i wtedy to tez mogl byc bardzo budzetowy produkt. A co do wyboru, u mnie zadecydowal czynnik estetyczny, jak kupowalem to oba byly dostepne w sklepie i swiadomie wybralem Reichy, bo jakos to zakonczenie jak kropla wody nie podobalo mi sie. Wolalem zaoblone i dlatego padlo na Reich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam i Polecam  ten model. Są  brzydsze , ale równie solidne i połowę tańsze od Reich2

W zależności od potrzeby mogą być ustawione jak na zdjęciu , co daje większy widok góra dół.

Lub poziomo , wtedy widać więcej od przyczepy w bok.

 

IMG_20220220_093041.jpg

Używam i Polecam  ten model. Są  brzydsze , ale równie solidne i połowę tańsze od Reich2

Edytowane przez Dsfpk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam i Polecam  ten model. Są  brzydsze , ale równie solidne i połowę tańsze od Reich2
W zależności od potrzeby mogą być ustawione jak na zdjęciu , co daje większy widok góra dół.
Lub poziomo , wtedy widać więcej od przyczepy w bok.
 
IMG_20220220_093041.thumb.jpg.a9845bdeeceec62ec519d72245223e37.jpg
Używam i Polecam  ten model. Są  brzydsze , ale równie solidne i połowę tańsze od Reich2
Ja też używam. Bazę zostawiam cały sezon a zdejmuję same ramiona. Plusem Excelentów jest to, że praktycznie nie drgają w czasie jazdy, są bardzo stabilne i wszystko w nich dobrze widać.

Polecane Mielenco jednak trochę drgają, a i zn głosy osób, które mówią, że drugi raz by ich nie kupiły bo nie są warte tych pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.