Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jak tam ceny nad Jadranem w tym roku - trzeba się przygotować na większy drenaż portfela, czy u nich inflacja nieco mniejsza niż u nas?:D

Zwłaszcza najistotniejsze pytanie - po ile kuglica sladoledów i Karlovacko w kuflu?

Mój minimalny rekord w zeszłym sezonie to - odpowiednio: 9 i 16 Kun, a max to 12 i 30 Kun.

Rozpiętość - zwłaszcza w przypadku piwa - dość konkretna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2022 o 15:36, jacekzoo napisał:

A nam wypad przedłużył się o prawie tydzień ? a że trafiliśmy na lanterne, parcela przy aqua parku to można czekać

Zdrowe podejście do tematu :ok:

Jak jeszcze robota człowieka nie wzywa, to ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos moze obecnie w chorwacji? Chodzi mi dokladnie o istrie. Wybieram sie w przyszlym tygodniu i zastanawiam sie jak oblozenie kempingow. Nie mam rezerwacji i jade w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kackub napisał:

Jest ktos moze obecnie w chorwacji? Chodzi mi dokladnie o istrie. Wybieram sie w przyszlym tygodniu i zastanawiam sie jak oblozenie kempingow. Nie mam rezerwacji i jade w ciemno.

Podłączam się pod pytanie, tyle, że interesuje mnie centralna Chorwacja. Wyjeżdżam za tydzień. Oczywiście w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maarec napisał:

Dziesiątki kamer online przyjdą Wam z pomocą. Na dziś teoretycznie z relacji wynika, że tłoku nie ma, z 2 strony ruszyły ferie zielonoświątkowe w Niemczech. 

O jakich kamerach piszesz? Na autostradach? Jeśli tak, to nie znając standardowego ruchu ciężko odnieść do frekwencji na kempingach. Zielone światki w Niemczech chyba w dużej mierze landów kończą się za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś w Chorwacji jakieś tzw kempingi rodzinne? Mój tato słyszał i czymś takim, że lokalesi wynajmują miejsce np na 3-4 przyczEpy, bez żadnej infrastruktury, tylko dostęp do wody, prądu i kawałek trawnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na campingu Polari na miejscach nienumerowanych? Początkiem sierpnia większość campingów jest pełna i tylko Polari posiada miejsca ale nie na parcelach tylko w strefie nienumerowanej. Ciekaw jestem jak to wygląda, czy to teren zacieniony itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Zacienione, to jest ta część kampu 

5D41879B-F257-462D-80F2-D0F1B0DFF6A6.thumb.jpeg.fa11b0e1457599c71e05e8fd6e61a7bc.jpeg

 

tylko weź pod uwagę to, że przy tej części plaża jest dla naturystów

Nie zgadzam się. Pokazujesz parcele numerowane dla nudystów   chyba że coś się zmieniło.

Nieparcelowana była polana obok wjazdu  - ścisk i patelnia.

Pod napisem campsite.

Screenshot_20220604-165844_Maps.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacekzoo napisał:

Zna ktoś w Chorwacji jakieś tzw kempingi rodzinne? Mój tato słyszał i czymś takim, że lokalesi wynajmują miejsce np na 3-4 przyczEpy, bez żadnej infrastruktury, tylko dostęp do wody, prądu i kawałek trawnika

zna :winner: , kiedyś byłem ale nie pamiętam gdzie :lol:i żadne google nie są w stanie pomóc

kawałek placu nad urwiskiem z wejściem do wody po drabince, nic z wygód poza pomocą traktorem przy wjeżdzie i wyjeździe, plus zamrożone butelki wody do drinków

tylko kampery (4-5 sztuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.