Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz, filipert napisał:

ale tu chyba są zwykłe cisielskie właśnie?

 Tak wyglądają ale jakie były to :niewiem:,  jako rozwiązanie super, jak mocno wieje to rozsuwasz te pomarańczowe plastiki i zwijasz roletę (dużo szybciej jak z pasem), z tego co mi mówił nie potrzeba pasa sztormowego a jak jest prawda :niewiem:

Peggy Peg śledź śledzie wkręcane 2 szt. aluminium

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwiMu4r-hOf1AhVlRpEFHWEvC5AYABAKGgJscg&ohost=www.google.pl&cid=CAESWOD2gtvePTcMCt9j_LJaCvXbp84vsG2QqmDwGehc6u4uRMI748WqiZxhifFcsp3hVeB4SLf1B5Y2s0DXuzBVIJ_ajHmotE_160dtpA6UXN_Ssp9E-KLk2qg&sig=AOD64_1T5rTr09dxOCoCYtd-MhS4XX7g3Q&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwjzvIH-hOf1AhWImIsKHWxnDFcQ9aACegQIARBs&adurl=

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wkroczyliśmy w rok 2022 a tematu nie ma ?

wiem, że..

 

 

 

 

jak Wy zapatrujecie się na ten sezon letni ?

 

Mam to w d00pie

Pojadę tam gdzie da radę

Cro jest na końcu tej listy

 

A życia wiem że oficjalnie nie można a realnie nie ma problemu

 

Pieprzyć to wszystko

 

 

 

Wysłane z telefonu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, peja76 napisał:

jak mocno wieje to rozsuwasz te pomarańczowe plastiki i zwijasz roletę (dużo szybciej jak z pasem), z tego co mi mówił nie potrzeba pasa sztormowego a jak jest prawda :niewiem:

Pas sztormowy mocniej trzyma niż te 4 wkręty, ale głównym zadaniem pasa jest amortyzowanie uderzeń wiatru poprzez jego elastyczność (najczęściej sprężyna). Tu masz na sztywno, czyli mocny podmuch albo wyrwie wkręty, albo coś podrze, połamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, filipert napisał:

Pas sztormowy mocniej trzyma niż te 4 wkręty, ale głównym zadaniem pasa jest amortyzowanie uderzeń wiatru poprzez jego elastyczność (najczęściej sprężyna). Tu masz na sztywno, czyli mocny podmuch albo wyrwie wkręty, albo coś podrze, połamie. 

Też tak myślę ale co mi się przypomniało on miał jeszcze jakieś blokady na ramionach markizy, ale już nie pamiętam jakie:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, peja76 napisał:

Też tak myślę ale co mi się przypomniało on miał jeszcze jakieś blokady na ramionach markizy, ale już nie pamiętam jakie:wacko:

może fabryczne w nowych modelach Thule ? sam mam takie i w sumie bym nie zauważył, jakby mi jeden z kolegów forumowych nie rozłożył :)

pas sztormowy jest moim zdaniem ok. jeżeli trzeba składać na wietrze - można go poluźniać i cały czas jeszcze jest to zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 22:05, gusia-s napisał:

Na Pagu przybyło kempingów

W ub roku Gusiu, byliśmy wreszcie na Pagu. Wrzesień.

Rekonesans po wszystkich kempingach od Novalija w kierunku Lun. Ciasno wszędzie, pełno Niemców, wróciliśmy na nieparcelowaną część Terra Park - Phalaris

Tam zwodowałem okręt którym chętnie fruwałem na zakupy do miasta, raz do Lun i niemal codziennie pływaliśmy na pobliską zatoczkę, między skałami z dosłownie bałtyckim dnem. 

Raj normalnie. No i szajby dostałem też z rowerem, od Mostu po Lun objeździłem wszystko jak spuszczony ze smyczy :D

 

IMG_0068.JPG

IMG_0077.JPG

IMG_4347.JPG

IMG_4372.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 23:26, chris_66 napisał:

Mam to w d00pie

Pojadę tam gdzie da radę

Cro jest na końcu tej listy emoji867.png

A życia wiem że oficjalnie nie można a realnie nie ma problemu

Pieprzyć to wszystko emoji482.pngemoji33.png

Było pite :pub:

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chris_66 napisał:


emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png
powiedz kiedy nie było emoji33.png
zawsze emoji481.pngemoji1634.pngemoji485.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

tego nawet nie trzeba było pisać :)

myślę, że czasem na czas przejazdu jest odstawiane ? ja przynajmniej staram się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chris_66 napisał:


emoji1787.pngemoji1787.png
Bądźmy poważni emoji41.pngw drodze nie można pić bo za dużo rozlewa się emoji2957.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

Ja mam bidon ze słomką zintegrowaną. Idealnie trzyma się w drzwiach kierowcy. 

Ale to dopiero w Cro, tam można..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Zulos napisał:

Kto pierwsze pojedzie mostem peljesackim (tudzież peljeskim)??

Ja dopiero w połowie sierpnia, a otwarcie chyba planują na czerwiec...

u mnie max 30% szans. Plan jednak jest taki, że jeżeli jednak będzie w tym roku Chorwacja to jednocześnie będzie też Boka Kotorska czyli Czarnogóra a wtedy na pewno nie odpuszczę takiej atrakcji jak most, półwysep i jakiś camping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.