Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ventyl napisał:

Wyjazd z Omisia 26/08 po śniadanku. Planuje koło 9/10 opuszczać już camp.

Mam zamiar jechać tak długo aż umysł i siły dadzą rady :D

W Marina di Venezia booking jest od 15 do 21.

Czyli w dzień w szczycie sezonu, to najgorsza pora, ale za to nie masz 24 a 35 godzin więc luzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, filipert napisał:

Czyli w dzień w szczycie sezonu, to najgorsza pora, ale za to nie masz 24 a 35 godzin więc luzik.

Po podróżach do Caorle drogami lokalnymi we Włoszech wiem że tam źle niema jeżeli chodzi o ruch, czasami to nawet jest puściutko a drogi lokalne złe u nich nie są. Także byle przedostać się do Włoch :).

 

Co powiesz o tym drugim pomyśle aby do Włoch przejechać tak jak na mapce

image.png.13c1e49a31ac8afd04aea98591d46d6d.png

Edytowane przez Ventyl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ventyl napisał:

Także byle przedostać się do Włoch :).

Osobiście uczulam na prędkości. Byłem w 2019 i mają strasznie gęsto poustawiane fotoradary, czasem poukrywane. Tolerancji nie ma żadnej. Przekroczenie o ok 3 km/h będzie oznaczać ok 500 zł mandatu.

Mi jeszcze rok po powrocie z Włoch przychodziły pamiątki. Bardzo bolesne pamiątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. jakby ktoś był zainteresowany to kolega ma zarezerwowaną parcelę na Straśko na dwa tygodnie w okresie od 24.06.2022 do 09.07.2022

Niestety musiał zrezygnować z wyjazdu a już za późno na zwrot zaliczki więc jeśli byłby ktoś zainteresowany "przejęciem" rezerwacji to podam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Czołem. jakby ktoś był zainteresowany to kolega ma zarezerwowaną parcelę na Straśko na dwa tygodnie w okresie od 24.06.2022 do 09.07.2022

Niestety musiał zrezygnować z wyjazdu a już za późno na zwrot zaliczki więc jeśli byłby ktoś zainteresowany "przejęciem" rezerwacji to podam namiary.

Zapodaj też na CT. Ja tam byłem w ub roku rowerem pozwiedzać ten kemping, to nie dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

Czołem. jakby ktoś był zainteresowany to kolega ma zarezerwowaną parcelę na Straśko na dwa tygodnie w okresie od 24.06.2022 do 09.07.2022

Niestety musiał zrezygnować z wyjazdu a już za późno na zwrot zaliczki więc jeśli byłby ktoś zainteresowany "przejęciem" rezerwacji to podam namiary.

Ja mam z kolei rezerwację od 17.06-2.07. Jeżeli dzisia nie będzie chętnych to odwołuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2022 o 14:40, Ventyl napisał:

Po podróżach do Caorle drogami lokalnymi we Włoszech wiem że tam źle niema jeżeli chodzi o ruch, czasami to nawet jest puściutko a drogi lokalne złe u nich nie są. Także byle przedostać się do Włoch :).

 

Co powiesz o tym drugim pomyśle aby do Włoch przejechać tak jak na mapce

image.png.13c1e49a31ac8afd04aea98591d46d6d.png

W 2021 na początku lipca na tym przejściu granicznym na wyjeździe z CRO był korek chyba z 5km.....wczoraj było za to pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2022 o 11:04, Ventyl napisał:

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Jak nie pojadę to się nie dowiem.

I to mi się podoba :ok:

Trzy razy przejechałem magistralę chorwacką z budą i jak dla mnie to jest esencja karawaningu i jedna z najładniejszych dróg, jakie widziałem :D Autostrady nie znam i nie poznam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lbuster napisał:

Jacek, i jak się skończyła ta przygoda?

Jeszcze się nie skończyło. W aso powiedzieli, że na ori rurę mam czekać 14 dni i 80€ a jak chce to zamiennik 4 dni i 140€. To zamówiłem ten zamiennik i stawiłem się w umówiony czwartek. Jak zrobili to powiedział, że jej nie wymieniali tylko dziura była w takim miejscu, że trochę ją skrócili i założyli i żebym w PL sobie to zrobił. Nie wiek czy nie chciał mnie naciągać na droższy zamiennik czy w ogôle zamiennika pakować. W pon jestem umowiony w serwisie żeby to zrobić do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lbuster napisał:

No to w sumie chyba dobrze wyszło, bo chyba za robociznę Cię za bardzo nie skroili?

Ważne, że cało i w domu :ok:

Za robote zapłaciłem ?? Nie wiem jak adac do tego podejdzie, gdyby mi tam od razu zrobili to by oddali, a tak nie wiem czy za to zrobienie w PL jeszcze raz mu oddadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a w razie awarii na drodze dzwoniąc do ADAC po pomoc, czy jest tam obsługa w naszym języku, czy trzeba się mętlić angielszczyzną?

Jak to wyglądało?

Edytowane przez Socale (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.