Jump to content

Recommended Posts

maarec

Wkroczyliśmy w rok 2022 a tematu nie ma ?

wiem, że covid, drożyzna, ciężko coś planować.... ale trzeba żyć, trzeba marzyć i planować.

Temat zakładam a sam szukam alternatyw :) myślę też o Grecji, Włoszech a może Czarnogórze ? 

Jednak w dziwnych czasach dobrze znana Chorwacja daje poczucie bezpieczeństwa.

jak Wy zapatrujecie się na ten sezon letni ?

ufolz

Marek, chcesz rozśmieszyć Boga powiedz mu o swoich planach...:lol:

filipert

Jeszcze nie jestem pewny gdzie, ale 2 sprawy mam do załatwienia w CRO

IMG_20210726_213225.jpg

IMG_20200704_142649.jpg

Tomii
16 minut temu, filipert napisał:

Jeszcze nie jestem pewny gdzie, ale 2 sprawy mam do załatwienia w CRO

Obie z tych spraw załatwisz taniej i przy mniejszym ścisku :D. Jedyny minus w Twoim wypadku, że niestety na mniejszych kempingach (w takiej np. Grecji) ciężko będzie o toaletę przystosowaną do osób niepełnosprawnych. 

W CRO z przyczepą pierwszy raz byłem w 2008, ostatnio w 2019. Było zawsze fajnie i nigdy narzekać nie mogłem (nie pamiętam żebym nie wjechał na jakiś kemping z powodu braku miejsca), ale jakoś po tym co widzę na fotkach na forum, czy fb to nie tęsknie. Czerwiec czy wrzesień z chęcią bym pojechał, ale lipiec czy sierpień to wolę do roboty przechodzić niż pchać się w te tłumy. 

maarec
2 godziny temu, Tomii napisał:

lipiec czy sierpień to wolę do roboty przechodzić niż pchać się w te tłumy. 

Oczywiście, podpisuje się dwie rękami.

My w 2021 zaliczyliśmy Cro w czerwcu i pod koniec sierpnia - było bardzo przyjemnie, ale w sierpniu dalej pełno.

3 godziny temu, ufolz napisał:

Marek, chcesz rozśmieszyć Boga powiedz mu o swoich planach...:lol:

On zna moje plany i wie na jak cienkim lodzie są pisane... czas pokaże.

gusia-s

Po rocznej przerwie od Cro też bym tam coś pozałatwiała 😁

Co prawda jestem na świeżo po 🏝️🌴👙

ale  i tak tęsknię za Jadranem 🥰🌊 

pjetko
1 godzinę temu, maarec napisał:

My w 2021 zaliczyliśmy Cro w czerwcu i pod koniec sierpnia - było bardzo przyjemnie, ale w sierpniu dalej pełno.

A nam Chorwacja po wrześniu 2020, czerwcu 2021 i październik 2021 trochę się przejadła. Teraz wstępny plan jest bardziej na Włochy (oczywiście poza sezonem), ale w tej chwili nic nie jest pewne. Myślę, że i tak skończy się Chorwacją, bo tam będą najmniejsze ograniczenia, chociaż chciałbym się mylić.

Suzu4x4

loguję się do tematu.

jak dożyjemy i nowy nieład nas finansowo nie wykończy to będziemy w czerwcu.

chris_66
.........jak zapatrujecie się na ten sezon letni ?

Jeszcze nie wiem gdzie, ale CRO na pewno nie. Nikt w domu nie wyraził zainteresowania ww kierunkiem.

Wysłane z telefonu

Sebeb

w 2021 byłem pierwszy raz w CRO przez cały czerwiec i było super, na każdym campie były wolne miejsca i nawet parcele w pierwszej linii....drugi raz pojechaliśmy oststnie 2 tyg. sierpnia i 2 tyg. wrzesnia i to był meeeega błąd....wszędzie ciasno.

Na 2022 jest plan w czerwcu Albania, a w sezonie lipiec - sierpień Szwecja - tam podobno tłumów nie ma......ale jak to w życiu bywa, planować to sobie można....

Wszystkim życze cudownych podróży w 2022.

janm

No nie .... a już miałem nadzieję , że temat ruszy bliżej wiosny i masz ci :smirk:  Po ubiegłorocznych 5-ciu wyjazdach nad kochany Bałtyk w tym roku jak dożyjemy to choćby nie wiem co to jedziemy na południe popływać w ciepłej wodzie . Chorwacja ??? , raczej Grecja ze względu na tłok na plaży . :hej:

DSCN3369.JPG

szwedki

Tradycyjnie do Grecji i tradycyjnie w czerwcu .Jak chcę zdenerwować moją żonę to mówię że jedziemy do Chorwacji .

Benior

Plan na wakacje x2 i Chorwacja tylko jako rezerwa. Chcemy do Włoch i Grecji. Włochy przed sezonem z kartą acsi a Grecja to może być i środek sezonu. Tłumów tam nie ma a kempingi znośnie cenowo. 

Co będzie to się okaże i najważniejsze jak granice będą pootwierane i na jakich zasadach. 

Ventyl

My z Żoną planujemy jako pierwszy wyjazd pierwszą przyczepą tak więc dziewiczy będzie,

Chorwacja 20/08 - 27/08 a potem przejazd do Włoch pod Wenecje na MDV

Miejsce na MDV już zarezerwowane teraz szukam czegoś w CRO może ktoś cos poleci.

Adam od którego kupiliśmy przyczepę polecał CAMPING M w Duce - ale cenni na rok 2022 nie powala.

Zacząłem szukać alternatywy w tych rejonach wpadłem na coś takiego https://www.campingsplit.com/  - może ktoś był i jest w stanie coś powiedzieć - dla rodzinki 3 osobowej auto + przyczepa wychodzi ok 45 euro / dobe

In the requested period from 20.08.-26.08.2022, the prices are as follows: 

ADULT: 8,10€ / 61,00 HRK

·         CHILD (5-11,99) - 4,30€ / 32,30 HRK

·         CHILD (0-4,99) – free of charge

·         PITCH: 20,90€ / 157,00 HRK

·         DOG: 4,80€ / 36,00 HRK

W CRO chcielibyśmy jakiś malutki spokojny kamping gdzie będzie cisza i spokój.

Kamping M w Duce miał być taki, ale ceny jakie podali wyszły wyższe niż na campingu który podałem wyżej a jest według mnie lepszy.

W MDV będziemy szaleć :)

Edited by Ventyl (see edit history)

Pierzasty

Ładna ta Chorwacja, ale 'zadeptana". Trzeba dupę w troki i ruszyć gdzieś dalej.  Boję się tylko żeby Albania nie podzieliła losu z Chorwacją, bo w naszym środowisku coraz mniej pochlebnie  mówi się o Chorwacji