Skocz do zawartości

Mam średniego vana i szykuje się zamiana


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, Cichy56 napisał:

Też byłem zdziwiony tak niskim zużyciem paliwa. Przez pierwsze 700km było nawet 9,7 l/100km. To zasługa przyczepy która ma ścianę czołową 2x2m. A średnie spalanie  to 12l chociaż teraz jest mniejsze niż na początku. Tak wygląda zestaw.20201202_093301.thumb.jpg.654e9f0fc565b76dc840ed5e2ed00884.jpg

Za pokazywanie takiego (10.4) spalania z budą, bez jednoczesnego pokazania o jaką przyczepę chodzi, powinno być ostrzeżenie :) 

Z takim "maluchem" spokojnie byłbym w stanie zejść poniżej dyszki (9,5 osiągalne na luzie).

Z "pełnowymiarową" (cirka 2,30x2,20 ściany czołowej) wyszłoby spokojnie o litr więcej, co i tak nie jest złym wynikiem, ale przy odrobinie wyczucia z turbobenzynami już tak jest, że potrafią palić niewiele więcej niż diesle, a sporo mniej niż wolnossące, jak do tego jest 8-stopniowa skrzynia, to tym bardziej.

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cichy56 napisał:

Też byłem zdziwiony tak niskim zużyciem paliwa. Przez pierwsze 700km było nawet 9,7 l/100km. To zasługa przyczepy która ma ścianę czołową 2x2m. A średnie spalanie  to 12l chociaż teraz jest mniejsze niż na początku. Tak wygląda zestaw.20201202_093301.thumb.jpg.654e9f0fc565b76dc840ed5e2ed00884.jpg

Piękny masz ten zestaw, do tego budka widzę doposażona fest. Gratulacje. Spalanie genialne, w mieście pewnie solo więcej by paliła przy mojej jeździe :). Z budką @jacekzoo pewnie dałby radę 15l wykręcić :P

Odnośnie smaxa - będę za kilka dni w salonie to popatrzę, mam na oku jednego forda na przyszły samochód :). Aż się wierzyć nie chce w taki spadek jakości, chyba faktycznie jakaś bieda wersja wyposażenia. Niski segment Ecosport -mojej małżonki w wersji titanum z dodatkami po 3 latach wygląda na pojazd nowy.

4 godziny temu, Mandrol napisał:

bardzo ładny, w sam raz na miejskie bulwary :P gdzie tam na zimowy wyjazd z budką 250cm pod stok na śniegu i lodzie :P:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maarec napisał:

Prawie 15.000km?

A kto Cie tam wie,  kto bogatemu zabroni ?

A wracając do tematu, co myślicie o pajero? 
https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-pajero-mitsubishi-pajero-sport-intens-at-krajowy-salon-100-000-km-ID6EahCe.html#6ada85c7f3

 

Też kawał kloca, jakieś typowe poważne usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.