Skocz do zawartości

Mam średniego vana i szykuje się zamiana


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2021 o 22:33, peja76 napisał:

GLK jak przebieg do 150tyś km 2.2cdi i cena w miarę jeden dzień i nie ma

W ogóle to handlarze nie próżnują, była taka sztuka w mojej okolicy, wystawiona przez 1 właściciela z salonu PL z małym przebiegiem 170tys km za chyba 53k (wiec poszła pewnie za jakies 50k) poszła w 1 dzień, a juz po paru dniach wystawiona przez handlarza za 59k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, golob napisał:

W ogóle to handlarze nie próżnują, była taka sztuka w mojej okolicy, wystawiona przez 1 właściciela z salonu PL z małym przebiegiem 170tys km za chyba 53k (wiec poszła pewnie za jakies 50k) poszła w 1 dzień, a juz po paru dniach wystawiona przez handlarza za 59k.

Na bank, bieda z nowymi autami EU drogie i jest jak jest, dziś rozmawiałem o Rav4, gościu kupował w kwietniu 2021r ładnie wyposażoną Rav4 za 180tyś teraz ponad 210tyś i jak teraz zamówisz to odbiór przyszły rok kwiecień, maj :bzik:

GLC 17-18r jak sprzedawałem rok półtora temu to 130-140 koła przynosiły, teraz 160 w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, peja76 napisał:

GLC 17-18r jak sprzedawałem rok półtora temu to 130-140 koła przynosiły, teraz 160 w górę.

Zgadza się, dzisiaj 10-letnie GLK z udokumentowana historią i przebiegiem ponizej 200kkm potrafi osiągać cene 90tys... Mało ta nasza waluta warta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
14 minut temu, jacekzoo napisał:

@filipert jak możesz wrzuć link do dealera gdzie kupowałeś swoją sorcie. Ten co wrzucałeś w tym temacie już nie działa

chyba chodzi Ci o link do otomoto

sam dealer jest dostępny pod tym adresem, ale nędznie u niego obecnie z używkami

EDIT

Jest więcej na oto

Sorento

Ceny widzę nie próżnują ?

 

Edytowane przez filipert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipert napisał:

chyba chodzi Ci o link do otomoto

sam dealer jest dostępny pod tym adresem, ale nędznie u niego obecnie z używkami

EDIT

Jest więcej na oto

Sorento

Ceny widzę nie próżnują ?

 

Całe dwa i to ceedy ?

celuję teraz na takiego do 75k, ale na olx nic kompletnie nie ma. Totalna padaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jacek00 napisał:

Za 75k? To może przed covidem emoji1787.png

Ja rozumiem trochę starszego, tylko w tych pieniądzach nie ma w ogóle

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do zorientowanych. Sorento i santa fe to są bliźniaki jak ducato  i jumper czy to jest tylko podobne i konkurencyjne auto? Chodzi mi o to, że kia są względnie nieawaryjne, a jak wygląda to przy santa fe? Jest sens sie za tym rozglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

Pytanko do zorientowanych. Sorento i santa fe to są bliźniaki jak ducato  i jumper czy to jest tylko podobne i konkurencyjne auto? Chodzi mi o to, że kia są względnie nieawaryjne, a jak wygląda to przy santa fe? Jest sens sie za tym rozglądać?

Przy kia sens jest tylko z gwarancją, jeżeli celujesz w auto 2-5 letnie. Kolega właśnie od jednej do drugiej awarii. Kia płaci za wszystko,  tylko czekanie na części- na teraz ma na wrzesień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kia sens jest tylko z gwarancją, jeżeli celujesz w auto 2-5 letnie. Kolega właśnie od jednej do drugiej awarii. Kia płaci za wszystko,  tylko czekanie na części- na teraz ma na wrzesień. 
Za 75k to będzie 10 letnie Sorento. Albo i starsze. Imo nie ma sensu się w to pchać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jacek00 napisał:
Godzinę temu, maarec napisał:
Przy kia sens jest tylko z gwarancją, jeżeli celujesz w auto 2-5 letnie. Kolega właśnie od jednej do drugiej awarii. Kia płaci za wszystko,  tylko czekanie na części- na teraz ma na wrzesień. 

Za 75k to będzie 10 letnie Sorento. Albo i starsze. Imo nie ma sensu się w to pchać

Wow. Nie jestem na czasie z cenami używanych osobowych. Świat stoi na głowie. 10 letnia kia za 75k ? To podobnie jak nowe kosztowało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 letnie sorento chodzą w cenie do 50 tysięcy.

Z tym do bym nie przesadzał, bo górnej granicy nie ma. Tu z 2013 roku za 72k:

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-sorento-kia-sorento-2-2d-automat-4x4-salon-polska-pierwsza-rej-2014r-ID6ErBJi.html

 

Ale co do zasady masz rację. 10 letnie faktycznie można znaleźć w okolicy 50k, rok dwa młodsze są już dużo droższe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jacek00 napisał:

Z tym do bym nie przesadzał, bo górnej granicy nie ma. Tu z 2013 roku za 72k:

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-sorento-kia-sorento-2-2d-automat-4x4-salon-polska-pierwsza-rej-2014r-ID6ErBJi.html

 

Ale co do zasady masz rację. 10 letnie faktycznie można znaleźć w okolicy 50k, rok dwa młodsze są już dużo droższe

 

Tylko to jest 2.2, one są sporo droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.