Skocz do zawartości

Mam średniego vana i szykuje się zamiana


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacek, bądź tylko świadomy że w przypadku MLa a zwłaszcza GLa mała pierdołka może Cię szarpnąć tyle co pół roku rat leasingowych za cytrynę. A takie pierdołki mogą być co chwile. Jak masz świadomość i możliwości to takie auta będą super. 

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Mój ulubiony Merc z tamtych lat. Zwłaszcza polift jak powyżej. Jedno jest pewno, będzie drogo ale za to super komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dudek_t a wiesz, czy ma jakieś typowe bolączki czy w miarę kijowo ale stabilnie?  :) 

Dobra, nie ma tematu. Żona pogoniła mnie z R’ką. Mówi że tylko trupa z tyłu brakuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacekzoo napisał:

lexus, jakoś nie mam przekonania do hybrydy ? 

Najlepsza alternatywa na dzisiejsze czasy niepokoju energetycznego i paliwowego ;)

Ja mocno mierzyłem się do RAV4 w hybrydzie ale jednak zbyt ciasno było (w hybrydzie ciaśniej niż w tradycyjnym napędzie) ale teraz jest Highlander.

Do RXa cały czas jeszcze wzdycham, kiedy mnie mija jakiś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, filipert napisał:

Najlepsza alternatywa na dzisiejsze czasy niepokoju energetycznego i paliwowego ;)

Ja mocno mierzyłem się do RAV4 w hybrydzie ale jednak zbyt ciasno było (w hybrydzie ciaśniej niż w tradycyjnym napędzie) ale teraz jest Highlander.

Do RXa cały czas jeszcze wzdycham, kiedy mnie mija jakiś. 

Teraz popatrzyłem dokładniej, w środku jest tak masakrycznie brzydki, że szok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/subaru-outback-jedyny-taki-w-polsce-68-tys-km-4x4-automat-bezwypadkowy-jak-nowy-CID5-IDLKxTS.html

A coś takiego?

Co do Outlandera: nie jest urodziwy, nie jest nowoczesny, ale przestronny (po Smaxie nie mamy dyskomfortu ze zmniejszeniem przestrzeni, przewiezie awaryjnie 7 osób i taką wersję ewentualnie trzeba szukać ze względu na większą ładowność, sztywność tyłu i zamontowaną lepszą regulowaną kanapę), z niezłym 4x4 z blokadą do 60km/h, dobrymi silnikami (2.4 benzyna i 2.2 diesel  ma jak dobrze kojarzę 2tony na jaki), jest dopracowany technologicznie i zwykle bezproblemowy, o niezłym wyciszeniu i komforcie. My jesteśmy bardzo zadowoleni i raczej nie zamieniłbym na żadnego z konkurentów patrząc przez pryzmat 10 miesięcy eksploatacji i 18.5tys. km.

A z wymienianych innych tu aut chyba bym za Sorento optował. Powinno spełnić wszystkie wymagania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, szary11 napisał:

kompletnie nie znam subaru, ale wygląda jak zwykły kombiak podwyższony na łapach ? chociaż o subarkach ze słyszenia kojarzę, że to jest nie do zarypania... po prostu jeździ

 

22 minuty temu, szary11 napisał:

po Smaxie nie mamy dyskomfortu ze zmniejszeniem przestrzeni,

hmmm, to najważniejsze info...  

 

23 minuty temu, szary11 napisał:

nie jest urodziwy, nie jest nowoczesny,

to mi nie przeszkadza, do pewnego poziomu, ale tu jest w miarę

 

musiałbym pomacać i obejrzeć, ale też ciekawa opcja

 

24 minuty temu, szary11 napisał:

A z wymienianych innych tu aut chyba bym za Sorento optował. Powinno spełnić wszystkie wymagania.

też tak mi się wydaje, ale szukam alternatyw jakby dostępność była słaba. czasy porąbane... 

np taki nie wygląda żle...

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-outlander-ID6EaqHJ.html#38d78ca6e5

po fotkach i opisie widać, że nie handlarz :) całkiem z tyłka, i jedno i drugie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel 2.2 ma fabryczną wadę z napędem wałków. Jest głośny i trudno nazwać go ekonomicznym-generalnie kibel. Z plusów - Bardzo dobra skrzynia biegów i DOSKONAŁA skrzynia rozdzielcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

Zakładałem już taki temat kilka miesięcy temu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, danielpoz napisał:

Diesel 2.2 ma fabryczną wadę z napędem wałków. Jest głośny i trudno nazwać go ekonomicznym-generalnie kibel. Z plusów - Bardzo dobra skrzynia biegów i DOSKONAŁA skrzynia rozdzielcza. 

mówisz o Outlanderze, Sorento czy R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, danielpoz napisał:

Diesel 2.2 ma fabryczną wadę z napędem wałków.

pytanie ignoranta, czym to skutkuje? 

30 minut temu, danielpoz napisał:

Jest głośny

to nie problem

31 minut temu, danielpoz napisał:

rudno nazwać go ekonomicznym

normalne, średnie użytkowanie- ile? 10? 12?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.