Skocz do zawartości

Robimy zestawienie kempingów


petek

Rekomendowane odpowiedzi

(ciekawym, kto będzie decydował o przypisaniu kempingu do regionu, bo przypisanie do województwa jest bardzo jednoznaczne, do regionu już niezupełnie)

 

A zobacz jakoś w komisach nie mamy z tym problemów :bzik:...

 

 

Powiem tak: wszystkim się już poplątało. Myli się portal z forum, a poza tym każdy chce czegoś innego. Konzio zachęca do demokracji a tu w dyskusji biorą udział 4 osoby i już jest bałagan...

 

Szkoda czasu Panowie, ale chyba powinniśmy wrócić do początku i ustalić po co to ma być, dla kogo i w jakiej sytuacji...

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szkoda czasu Panowie, ale chyba powinniśmy wrócić do początku i ustalić po co to ma być, dla kogo i w jakiej sytuacji...

 

od samego początku pisze , że mam obawy , że będzie małe zainteresowanie, aby wypełnić ankietę , a opisy co jakiś czas się pojawiają - obym się mylił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spadliśmy na :bzik: , Władza się pyta po co to ma być i dla kogo , Wirek pisze że nie będzie zainteresowania , a założenia były tak szczytne ....

Może przypomnę :

1. Uporządkowanie bazy campingów

2. Ocena campingów / czy z punktami czy bez to teraz nieważne /

3. Przyznawanie nagrody najlepszym campingom w postaci naklejki

4. Wpływ opiniotwórczy forum na właścicieli pól campingowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wir, czemu qrde mam wrażenie, że masz za dużo racji??? :bzik:

 

Dlatego też ja bym na razie skorzystał z arkusza, który już jest do wypełniania informacji o kempingach. Tylko trzeba by go lekko zmodyfikować o wartości, które już zaproponowaliśmy. Po wakacjach zobaczymy jaki będzie odzew. Ale poza tym sugerowałbym, żeby wprowadzić informację przy użytkowniku ile opinii dopisał. To po to, żeby w przyszłości (jeśli, daj Boże, będzie zainteresowanie) móc wybrać grono tych, którzy będą mogli przydzielać nalepki. Takie punktowanie ilości ankiet może zainteresować "ciułaczy punktów" Wówczas choćby po to, żeby zebrać jakieś punkty, będzie wypełniać ankietę. I jeszcze jedno - do zastanowienia, czy nie ograniczyć dopuszczalności wypełniania tych ankiet dla użytkowników o odpowiedniej liczbie postów? Chodzi mi o przykład oceny kempingu w Gackach, gdzie gostek wyżył się na kempingu tylko po to, żeby zaistnieć. Za chwilę wyleciał z forum, bo się tu nie nadawał, ale jego ocena by figurowała w ankiecie. Dlatego myślę, że byłoby dobrze, gdyby ocenę mógł wprowadzić użytkownik, który ma np. 20 postów na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spadliśmy na :bzik: , Władza się pyta po co to ma być i dla kogo ,

 

Możesz wskazać miejsce gdzie się PYTAM po co to jest i dla kogo?

 

Uważam iż dyskusja idzie w złą stronę ponieważ jest trzech dyskutujących i każdy oczekuje czegoś innego...

 

Czytaj ze zrozumieniem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr... powiało chłodem .... Koledzy, bez nerw. To nam nie pomoże. Dzisiaj jest nas 3, wczoraj było też 3, ale innych i tak się to powoli ciągnie. Coś z tego zrobimy. Każdy ma swój pomysł i razem może to przynieść efekt. A wyrzucanie sobie nie pomoże :bzik: Koledzy po :bzik: i dyskutujmy dalej. Powiedzcie raczej, co myślicie o przyznawaniu punktów za ocenę, czy to ma szansę zainteresować uczestników forum. To może być jednym z elementów zachęcających do udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Michale, na pewno masz rację co do tego, że żeby móc wyrażać opinię trzeba być użytkownikiem forum, a nie pojawiam się i znikam (taki murzyn na pasach), dodał opinię i go nie ma, ale co do punktów za opinię....

Hm, tu też masz rację, że dla wielu mogło by to być motywujące, ale pytanie, czy nie zrobi się to w formie, "kopiuj - wklej", lub jakiś ambitny nie zacznie pisać co mu tylko do łba przyjdzie, nie koniecznie zgodnie z prawdą lub w ogóle o kempingu na którym nie był, byle tylko mieć punkcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś ambitny nie zacznie pisać co mu tylko do łba przyjdzie, nie koniecznie zgodnie z prawdą lub w ogóle o kempingu na którym nie był, byle tylko mieć punkcik.

 

Wiesz, ja myślę, że nawet jakby sie taki trafił to szybko mu przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, Ty tu reprezentujesz władzę. Jakbyś zaprezentował swoje stanowisko to dyskusja by się też łatwiej potoczyła. Jak na razie stoisz z boku, choć doskonale wiesz, że bez Ciebie i Piotrka poza gadaniem nic nie wskóramy. Tylko Wy tu macie możliwości, żeby sfinalizować pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub jakiś ambitny nie zacznie pisać co mu tylko do łba przyjdzie, nie koniecznie zgodnie z prawdą lub w ogóle o kempingu na którym nie był, byle tylko mieć punkcik.

 

Jest taka szansa w ankiecie , raczej nie ma w opisie campingu bo to i trzeba kilka słów napisać , i zdjęcia campingu porobić ...

Więc może prawo do wypełnienia ankiety powinno się ukazać dla użytkownika po poście z opisem campingu na którym był ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zrobil regionami i dopiero w regionach szpilkowal, bo wiadomo, ze na urlopie to caly kraj niepotrzebny jest.

A regiony to takie bym zrobil

http://gim3byd.prace.cyberfair.pl/pol/polska/images/krainy.jpg

czyli:

Pomorze Zachodnie, Pomorze Gdanskie, Mazury,

Wielkopolska, Mazowsze, Podlasie,

Slask, Malopolska - razem 8 regionow geograficznych.

 

Jak jedziemy na wakacje to pewnie w jeden region i na 2 tygodnie wystarczy...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.