Skocz do zawartości

Robimy zestawienie kempingów


petek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiedzcie raczej, co myślicie o przyznawaniu punktów za ocenę, czy to ma szansę zainteresować uczestników forum. To może być jednym z elementów zachęcających do udziału.

 

Ja myślę, że to dobry pomysł.

 

myślę , że to mogło by trochę zmobilizować .

Jacek1 pomysł tych regionów tez uważam za dobry :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko za bardzo skomplikujemy to nic z tego nie wyjdzie.

Camperparki ze szpilkami juz sa, kolega Sas sie tu dobrze spisuje. :bzik:

Popatrzcie na zadawane czesto pytania - jakie znacie fajne miejsca na Mazurach, nad morzem,

gdzie w Wielkopolsce, itd...

Tego ludzie szukaja wedlug mnie, ale w formie opisu najbardziej, mozna ozywiscie tam tez zamieszcac oceny, ale to zapelni sie dopiero po jakichs 2-3 sezonach...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, Ty tu reprezentujesz władzę.

Władzę ale nie zaplecze techniczne :bzik:. Powiedziałem na samym początku że jestem za bazą i zdania swojego nie zmieniłem. Sprawę trzeba na pewno dobrze przemyśleć, a następnie konsultować z Piotrkiem czy on da radę coś takiego zrobić. Powtarzam przemyśleć co nie zawsze jest równoznaczne z przedyskutowaniem na forum bo nie ma podstawowych ustaleń a niektórzy chcą już "kolory i czcionkę" wybierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spadliśmy na :bzik: , Władza się pyta po co to ma być i dla kogo , Wirek pisze że nie będzie zainteresowania , a założenia były tak szczytne ....

Może przypomnę :

1. Uporządkowanie bazy campingów

2. Ocena campingów / czy z punktami czy bez to teraz nieważne /

3. Przyznawanie nagrody najlepszym campingom w postaci naklejki

4. Wpływ opiniotwórczy forum na właścicieli pól campingowych

 

Tego bym sie trzymal.

 

Moze na razie skupmy sie na pkt.1.

Jesli regiony zaproponowane wyzej moga byc, to moge zaczac wyszukiwac opisy i pod nazwa regionu podawac linki do postow z forum opisujacych kempingi, zeby je tam przeniesc (opisy nie linki ).

Ja tego nie umiem zrobic i chyba nie moge, nawet jakbym sie nauczyl.

Calych dyskusji o tych juz zamieszczonych kempingach nie ma co zamieszczac, proponuje tylko opis i ewentualne zdjecia jesli sa, a na koncu dopisek - jesli chcesz zobaczyc reszte dysusji o tym miejscu zajrzyj tu - czy jakos tak i link do starej dyskusji o tym miejscu.

 

To moze przed wakacjami jeszcze troche zrobimy...

 

J.

 

Petek, to bylo TYLKO o pkt 1.!!!

Do pkt 2 sie nie wtracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ekhm... nie wiem czy tego typu propozycja już była, ogrom tego tematu mnie przerósł... ale, oglądałem właśnie takie zestawienie na fanklubie niewiadówek, wygląda to bardzo ciekawie, można by to ew. jeszcze podzielić bardziej regionami, albo chociaż na województwa, można się wtedy łatwo połapać czy jest coś w interesującej okolicy.

Tam nie ma żadnego rankingu punktowego i wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, jak mam gdzieś w necie czy innej ankiecie oceniać różne pozycje w skalach numerycznych, to mnie szlak trafia...

Jednak fajną sprawą by było, jak by do każdej pozycji kempingu była opcja dodawania przez innych opinii, wiadomo są różne gusta i guściki... Bo tak jak ktoś wprowadzi jakiś kemping i napisze tam że np. sanitariaty - super to już tak zostanie, a ktoś się może zawsze z tym nie zgodzić i lekko zawsze sprostować. Do tego ważną sprawą będzie pokazana data wprowadzonych opisów i opinii, bo na przestrzeni czasu wiele może się zmienić.

Ale jeśli już to tutaj zostało wcześniej napisane, to sorka, ale nie dałem rady wszystkiego przeczytać :niewiem:

Ja już będzie gotowy jakiś silnik do wprowadzania i oceniania, chętnie się swoimi doświadczeniami podzielę :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petek , byłeś dzisiaj , widzisz i nie grzmisz ? To Twój temat :niewiem:

 

Ostatnia wizyta: Dzisiaj 15:48 (Minut: 1)

Wizyt: 1920 Łączny czas wizyt Godzin: 344,2

 

Bez Ciebie nic tu do przodu nie pójdzie ... jak jesteś na wakacjach - pięknej pogody :czacha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja nie bardzo wiem co miałbym w tym wątku powiedzieć. W pewnym momencie miałem wrażenie, że ja tu jestem przeszkodą. Przedstawiłem swoją wizję zestawienia, a każdy kto tu wchodził próbował w mniejszym lub większym stopniu ją negować. Dlatego chciałem przez jakiś czas pomilczeć, żeby zobaczyć co się wyklaruje. Tymczasem temat umarł. :niewiem:

Wnioski są takie, że albo nie dorośliśmy do tematu, albo nie trzeba zbędnie dyskutować, a potrzeba nam lidera, który pociągnie temat do końca. Pytanie tylko czy zrobienie silnika do bazy coś da, bo jak jedna osoba narzuci swoją wizję, reszta się zbuntuje i powie, żeby sama sobie to wypełniała.

Tak naprawdę to mam wrażenie, że do końca nikomu na takim zestawieniu nie zależy. Szkoda więc naszych dalszych wypocin. Większość chciała czytać opisy i oglądać zdjęcia w kąciku turystycznym i może niech tak zostanie. Pełna dowolność takiego opisu ma swoje dobre i złe strony. Z jednej strony zachęca opisującego, bo nie narzuca formy i każdy pisze tylko to co mu się podoba. Z drugiej, większość opisów przez to jest słabych i zbyt pobieżnie opisujących miejsca. Dobrze, że jest to forum i ewentualnie można autora o coś dopytać.

Z góry narzucona forma w postaci ankiety i ocena w postaci punktów ujednoliciłaby dział turystyczny, ale jest, jak wszyscy widzimy, trudna (o ile możliwa) do wprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.