Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem swojej pierwszej cepki?.

Moja staruszka Avento H-385 i witaj przygodo?

Poki co pomimo dobrej kondycji wymaga trochę nakladow pracy a przy tym wiedzy… Chętnie skorzystam z doświadczenia i wiedzy użytkowników tego forum. 

A na tę chwilę pozdrawiam serdecznie i zabieram się do czytania bo jest dużo do nadrobienia na forum od 2h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich kolegów i koleżanki :) . Dopiero co się zarejestrowałem i chętnie będę uczestniczył w życiu forum. W poprzednim roku nabyliśmy z żoną swoją pierwszą przyczepkę Tabbert Puccini 590. Wymaga troszkę dopieszczenia wiec co za ty idzie pomocy szanownych forumowiczów z większym doświadczeniem. Jak na razie to moja wiedza jest bliska bardzo mała ale z czasem myślę że się pogłębi. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na wyjazdach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów już napisałem, ale nie było oficjalnego powitania?

Od tygodnia jestem posiadaczem knausa 450. W międzyczasie udało się go szczęśliwie przetestować na 4 dniowym pobycie w suchedniowie. 

Jest jeszcze parę rzeczy do ogarnięcia w przyczepie, ale jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Tym bardziej że to nasza pierwsza przyczepa ?

Do zobaczenia na campingach, mam nadzieję że uda nam się z Wam spotkać w czerwcu?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja pierwsza przyczepka Swift Silhouette Diamond. Na pewno będę miał kilka pytań wiec zapraszam do dyskusji ;) Jestem z woj Kujawsko pomorskiego. Łabiszyn ok. Bydgoszczy. 20230502_204212.thumb.jpg.2c8e71413833b8cc6bb0efdc1e88eba0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry Wszystkim.Z początkiem maja br.staliśmy się właścicielami Chateau Grand Prix 364.Przed nami wspólny weekend"zapoznawczy"żeby dowiedzieć się czego będzie nam trzeba,i co nas czeka do zrobienia.Dziwna konstrukcja na zdjęciu to"pamiątka"po poprzednich właścicielach którzy podróżowali z dzieckiem-do demontażu 

20230529_151651.jpg

20230529_151620.jpg

20230529_151604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kareta napisał(a):

Ładne wnętrze ale tyle desek,czy czasami nie przekroczone DMC

Raczej nie.Jesteśmy trzecim właścicielem,a remont robił po troszku i pierwszy i drugi.Poza tym w orginale była łazienka której teraz nie ma.Nasz poprzednik zwiedził całą Polskę i problemów z wagą podczas kontroli nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam z Ostródy.

Forum czytam od jakiegoś czasu a od trzech tygodni jestem w posiadaniu przyczepy Dethleffs 530 FSK MY2019.

Przede mną i moją familią dziewicza podróż ale jeszcze jestem na etapie doposażenia przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Rozpoczynam przygodę z podróżowaniem z przyczepą. Pierwszy zakup i kupione 2005 rok Swift challenger 470. Pozdrawiam serdecznie. Jestem z Bielska-Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

na forum zaglądam już od jakiegoś czasu i w końcu nadeszła pora na rejestrację i przywitanie!

W zeszłym roku po raz pierwszy wyjechaliśmy na wakacje z wypożyczoną przyczepą do Chorwacji. Tak nam się spodobało, że na początku roku odwiedziliśmy p.Jeremiego i Kamp.pl w celu zamówienia własnej ;)

Jako, że skrótów jak mogę to nie stosuję, we czwartek odbieramy już doposażoną Fendt Bianco Activ 560 SKM! Kilka dni temu mieliśmy okazję ją zobaczyć i podotykać jak jeszcze stała na lawecie :)

Aby nie marnować czasu i aby przyczepa się odpowiednio amortyzowała, w sobotę wyjeżdżamy. 7 tygodni i prawie 6000km przygody czeka :)

Marcin

IMG_1801.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich , tydzień temu kupiliśmy COMPASS CALIBRA 360/2

To nasza pierwsza przyczepa i już nie możemy się doczekać pierwszej wyprawy .

Teraz czas na zakupy , płyny , naczynia i w drogę . Trochę pracy przede mną bo przyczepa nie była używana 3 lata i krany ciekną lekko , tzn sączy się na łączeniu , chyba gumowe oringi skruszały 

IMG20230709161447.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.