Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim . Od półtora roku posiadacz hobby 540 uff, po 10 letniej przerwie w kamperowaniu, wcześniej posiadałem 10 lat knausa na forum jestem pierwszy raz . Pozdrawiam z Lubuskiego

Edytowane przez BLPOL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór:) Jesteśmy małżeństwem z pognanymi dziećmi z domu z coraz większym apetytem na drastyczną zmianę życia i skupieniu się na podróżach, poznawaniu smaków, miejsc i ludzi. Do zobaczenia w trasie :) Ps w kwietniu ruszamy do Hiszpani może ktoś tez w tym ierunku ? ;) Ps na Facebooku można nas znaleźć jako kamperem w nieznane

Edytowane przez przemch73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od 2012 roku każde wakacje spędzam gdzieś w świecie na świeżym powietrzu, ale w końcu nadszedł czas na pierwszy twardy dach?Po długich poszukiwaniach wybór padł na Knausa Sudwinda 8805 z 92r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam na imię Andrzej żona Kasia.

Na jesieni sprzedaliśmy po ośmiu latach Knausa i zakupiliśmy Adrię.

Od kilku lat jeździliśmy do Powidza ale zamknęli pole więc chyba w tym roku rozbijemy się w Przybrodzinie bo z Inowrocławia mamy blisko.

Od dłuższego czasu obserwuje forum i dzięki niemu wiele się dowiedziałem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Kilka słów o sobie.

Mam 65+, moja żona podobnie. Jestem jak najbardziej aktywny zawodowo, żona na emeryturze, przyczepę kupiliśmy w zeszłym roku, niewielką ale nową, jak dla nas dwojga zupełnie wystarczy.

Wszyscy mówili, że nie ma to sensu ekonomicznego, ale my postąpiliśmy po swojemu, kupiliśmy i korzystamy.

Oczywiście, kilka drobnych poprawek producenta będzie, ale jak się ociepli, przyczepa stoi pod dachem, kilka kilometrów od domu.

Dla mnie i dla żony przesiadka spod namiotu (do roku 2020, jeździliśmy na południe Europy z namiotem co rok), to teraz jest jak w luksusowym hotelu.

W tym roku wybieramy się we włoskie Dolomity we wrześniu, na trzy tygodnie (razem z przejazdem w dwie strony).

Przy każdym wyjeździe są oczywiście jakieś przygody.

W ubiegłym roku byliśmy w Toskanii. Wspominamy bardzo dobrze. Pozdrawiam wszystkich zakręconych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

zaczynamy z żoną i dziećmi przygodę z karawaningiem, na razie jesteśmy na etapie szukania przyczepy ( a może ktoś z Was ma na sprzedaż coś do 20000tys ,po 1997 roku, dla 3-4 osób?).

Dzięki forum wiem już coś o co chodzi z tymi przyczepami z Anglii:)

Pozdrawiam Tomek z Gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy.  Mając 66 lat, wciąż jestem bardzo młody.  My, moja żona Polka i ja mieszkamy w Baninie od roku.  Ponieważ nie mówię jeszcze dobrze po polsku, wybacz moje błędy w mowie i piśmie.  Brakuje mi jeszcze miejsca parkingowego dla naszej Adrii.  Nasza własność jest dla niego za mała.  

 

Pozdrowienia dla wszystkich wczasowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzień dobry, od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu przyczepy lub campera i wygląda na to, zwycięży opcja przyczepy. Najlepiej aby pasowała do 30- letniego mercedesa :)

Życzę wszystkim tutaj obecnym udanego nadchodzącego sezonu wakacyjnego :) Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam na imię Tomek, aktualnie mieszkam w środkowej Polsce. 

W związku z 40+ urodził się pomysł na zakup niedużej, używanej przyczepy, która będzie mi służyć za mobilne, drugie mieszkanie - pewnie aż do października. Jestem kompletnym laikiem w temacie karawaningu (pomijając dwie rodzinne, tygodniowe wyprawy po Polsce - raz kamperem, a potem holownikiem z przyczepą), więc zaczynam od studiowania Forum. Z czasem oczywiście pojawią się z mojej strony konkretne pytania, będę wówczas zobowiązany za Wasze rady i wskazówki.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.