Skocz do zawartości

Lista chętnych


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jestem tu nowy

 

jeśli mogę chętnie się zapisuje na zlot

 

ja+żona+roczna córeczka i nasz kamper

 

będziemy na 3 dni jeśli zdrowie córki dopisze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jako, że weekend majowy miałem już dawno zaplanowany w górach i na Słowacji, to postaramy się ( Ja, żona Kasia i córeczki Weronika 5 lat i Karolinka 2 lata) zajechać po drodze przynajmniej na jeden dzień (pewnie 27 - 28.04) aby poczuć atmosferę zlotu i poznać forumowiczów. Do zobaczenia na zlocie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :ok:

 

Zgłaszam chęć udziału w Zlocie (01.05-03.05) :zlo:

 

Dwie osoby dorosłe (ja z żoną),no i oczywiście nasz hymerek. :ok:

 

Namawiam jeszcze moich przyjaciół (nie zarejestrowanych na tym forum),dwa kampery po dwie osoby dorosłe,ale na 100% odpowiem po 20 kwietnia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

choć nie mogę jeszcze powiedzieć na pewno, że przyjadę to proszę Was w imiemiu mojego syna Karola (15), o podanie na liście wieku Waszych pociech - Tych, którzy tego nie napisali.

Z góry dziękujemy, Jacek i Karol

 

witam!

Łukasz 15 i Adrian 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień odbieramy swojš pierwszš przyczepę i chętnie zaczniemy naszš przygodę z caravaningiem nad Jeziorem Zdworskim.

Będziemy od 29.04 do 02.04.2007.

Agnieszka, Paweł i Olek 4,5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Maga mam nadzieję, że obejrzę Tojego Hymerka, bardzo mnie ciekawi tego typu kamperek. :zlo:

 

Pozdrawiam

 

Witaj Tomekk !

 

Zapraszam gorąco,kamper nie jest pierwszej młodości,w tym roku kończy osiemnastkę i będzie pełnoletni.W takim razie zapraszam na urodzinowego szampana. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.