Skocz do zawartości

Lista chętnych


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

 

Jeśli można to chętnie z żoną i dzieckiem wjedziemy na chwilę poznać miłych ludzi i odpocząć. Jeszce takie małe pytanko, czy nie ma nic przeciw aby z futrzaną jamnicą? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak kąsa to uładzimy muzyką... :ok:

A propos - jest tam się gdzie podpiąć pod "prund" z instrumentem? nie chce mi się kupować 6xR20 :ok:

Pozdrawiam

Pabloo

 

 

Jak cuś to zawsze u mnie w przyczepie jest 230V z baterii ograniczone do ok 100W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy 20 załóg :palacz: Oj będzie się działo :swieca: Kolega, dla którego sprzedałem przyczepe, zastanawia się nad dołączeniem... narazie nie pewne, ale chyba nie będzie problemu, no nie?

Prosze o ewentualne pozytywne rozpatrzenie sprawy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :-]

 

i chcę poinformować że możecie mnie wpisać na listę chętnych. Moja załoga to 2 dużych + 2 pociechy.

Jadę tak na 95% bo w końcu to daleko nie mam ok 45km.

jako smarkacz jeździłem tam z rodzicami :palacz: i stąd wiem że tam jest fajnie. :swieca:

 

A poza wypadałoby odwiedzić stare śmieci i odświeżyć wspomnienia.

 

Możecie na mnie liczyć. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.