Skocz do zawartości

Lista chętnych


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj Jerry!

Lubię wiosenny klekot bociana inaczej pracę diesla.jestem szczęśliwy z posiadania Berlingo. :) Jest to samochód, którym jadąc można polubić każdą drogę. Reklama nie kłamie. :-] Jest to wspaniały holownik mojej przyczepy :-] !!!!!!!

 


To mój citroen i moja porzyczepa.

post-9125-imported-02cb13c6-946e-4865-af45-c1ff87f27a6e_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mirek!! Ach bywało się tu i tam. :) Zwiedzaliśmy piękne tereny nie tylko w kraju lecz również za granicą. :-] Zdjęcie zrobione jest na parkingu gdzieś na Słowacji. :) Jak widę jesteś z Inowrocławia, tak jak i ja, to może pojedziemy razem w konwoju na zlot! Może pochwalisz się zdjęciem swojego kampera! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem zdjecie to czulem po kosciach powiedz jeszcze ze przyczepa twoja parkuje w zimowym snie przy wjezdzie do ina od strony Poznania to powiem ci ja ze widzialem twoj zestawik w sobote przejezdzajac ta trasa Moze jeszcze ktos jeszcze jest z Ina niech sie ujawni moze spasujemy termin i pojedziemy razem Wrzuc nr tel do spisu na zlot obgadamy wyjazd na zlot :):-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o osobiste zgłaszanie się w tym wątku osób gotowych na przyjazd do Zdworza w dniach od 28.04.2007 do 06.05.2007

 

[*]Tomii

[*]Robin

[*]Piotrek

[*]tomekk z żoną i pociechami (2 córki 7 i 11 lat)

[*]Irek3 z żoną

[*]szary11 ze swoją drugą połówką

[*]Maciej z żoną i pociechami

[*]martest1967 z pociechą (córka 9 lat)

[*]marek z żoną i córką :-]

[*]baja02 + 1

[*]pabloo

[*]fil - wizytator + wizytatorka

[*]jarek69 (na92%) z pociechą (syn 9,13 lub 15 lat-któryś na pewno zechce)

[*]Paweł 66 (na 50%) z załogą ( razem 2 + 2)

[*]Marcin T- (być może) z żoną i synem i PitBullem :-]

[*]Mirek- załoga 2 osoby + piesek :-]

[*]Lepciak z żoną + może wnuczka

[*]Muchol + 9-cio miesięczna pociecha

[*]Effendi na 60% 2 + 2 + pies

[*]wieslaw6622 2 + pies

[*]Robert + :-] + 2 pociechy :-]

[*]MAQ 2 + 1

[*]Dzidas z rodziną

[*]]Rysiaczek z żona Barbara

 

czekamy na kolejnych :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cały skład karawaning.pl :-] , mam nadzieję, że się poznamy na zlocie. Proszę o wpisanie uczestnictwa mojej załogi: Sylwia, Paulina (10), i ja. A tak o kotach na smyczy to my weźmiemy naszego brytana, niezłomnego, myśliwego i mordercę cykorii - Boooobbkkaaaaaa!!! To nasza świnka morska. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.