Skocz do zawartości

Lista chętnych


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

"Wybacz - ale powitam Cię dopiero na zlocie w Zdworzu.I nie za bardzo rozumię nad czym się zastanawiasz.Do zobaczenia (na powitanie stawiam "flachę&quot ;) ."

 

Po takim zaproszeniu robina 1950 i skypowaniu z nim nie pozostaje mi nic innego jak zapisać się na zlot.

Jeszcze nie wiem czy uda mi sie być przez cały czas zlotu.

Zgłaszam: załoga dwuosobowa +pies-Lusia, ciągnik i przyczepka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie się zarejestrowałem i proszę o wpisanie na listę. Kamperek z 4 osobami na pokładzie (dwie dorosłe i dwójka dzieci (2 i 5 lat) - będziemy w sobotę wieczorem (28 kwietnia) do poniedziałku rano (30 wkietnia).

 

Pozdrawiam wszystkich.

Sasquatch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się chętnie pojawię w Zdworzu, zachęcony wspaniałą atmosferą spotkania w Zielonej, 3 osoby + kamper (albo na odwrót). Planowany przyjazd wieczorem w piątek (chyba to będzie 27 kwietnia), czas pobytu conajmniej do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooooooo.kaimar ! To jest wiadomość.Teraz mogę spokojnie zasnąć.A co do niedzieli - to - nie bądź "indyk".Do zobaczenia ! Pozdrawiam - Robin :zlo: (zrobili mi na złość i żarówkę umieścili na samym końcu "ikon emocji&quot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no to pięknie, Robin żeby Ci nie było przykro Martes tez jedzie :))

 

Kaimar czyli mam rozumieć, że o 16 dobijamy do Małej Karawany pod Warszawą ??? :ok:

Zgadamy się jakby co na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaimar czyli mam rozumieć, że o 16 dobijamy do Małej Karawany pod Warszawą ???

Niestety :ok: , ale z Katowic najwcześniej wyjadę około 18, jak dobrze pójdzie. W Zdworzu będę więc późnym wieczorem albo nawet w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaimar czyli mam rozumieć, że o 16 dobijamy do Małej Karawany pod Warszawą ???

 

Będziecie jechać ze Śląska do Zdworza przez Warszawę :ok: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak.Już jutro wyjeżdżam do W -wy.A tak nawiasem - to zlot nie kończy się 6- go ani 13-go lecz trwa nadal.Ze Zdworza będziemy jeździć na krótsze lub dłuższe wypady po EU.I tak aż do zakończenia sezonu.Może również w Zdworzu ?

Pozdrawiam - Robin :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.