Skocz do zawartości

Chorwacja powoli szykuje się na przyjazd turystów


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jacek00 napisał:

Ja najbardziej lubię 0,33, ale tych niestety w sklepach jak na lekarstwo. Najczęściej wszędzie spotkamy 0,5. We Francji mi sie podobało bo mieli masę piw 0,25l :) 

 Piwo 0,25 we Francji bardzo źle smakuje gdy na plaży jest po 6 euro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod, raczej negatywne, opinie poprzedników nt "Camp Park Soline" w Biograd na Moru. Byłem tam tylko na rekonesansie ale nas nie przekonał, zwłaszcza plaża. Głośno, tłoczno, dużo betonu, cała linia w barach, itp Chciałem tam przyjechać z przyczepą ale cieszyłem się, że wybrałem inny a tam tylko byłem samym holownikiem zbadać sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaż w Chorwacji jest cała masa. Polecam kemping Adriatic w Primostenie. W czerwcu i wrześniu cicho i spokojnie. Piękna plaża i niesamowity zapach sosen piniowych oraz rozmarynu z którego robią tam żywopłoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 10:08, Suzu4x4 napisał:

Cro jak zwykle nas nie zawiodła choć ludzi w stosunku do zeszłego roku miałem wrażenie że 5x tyle.

Jestem tego samego zdania. Pierwszy raz widzę takie obłożenie na kempingach w Cro. W miastach jeszcze gorzej. W przyszłym roku zmiana terminu i kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bw81 napisał:

Jestem tego samego zdania. Pierwszy raz widzę takie obłożenie na kempingach w Cro. W miastach jeszcze gorzej. W przyszłym roku zmiana terminu i kraju...

Musisz spojrzeć w kalendarz  :) . Na początku  lipca było jeszcze luźno.  Za rok wszystko wróci do normy. Ludzie rozjadą się na więcej kierunków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maarec napisał:

Musisz spojrzeć w kalendarz  :) . Na początku  lipca było jeszcze luźno.  Za rok wszystko wróci do normy. Ludzie rozjadą się na więcej kierunków. 

dlatego napisałem, że m.in. zmiana terminu ;) przyszły rok albo Włochy albo Grecja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bw81 napisał:

dlatego napisałem, że m.in. zmiana terminu ;) przyszły rok albo Włochy albo Grecja. 

Zawsze tak mówię a przeważnie kończy się Chorwacją :). Grecja w czerwcu na pełne 3 tygodnie wygląda oczywiście fajnie w kalendarzu na 2022 rok :). Fotki z tematu Grecja 2021, relacje kolegów zachęcają. W  końcu spełniłem też mój podstawowy warunek - kamper i do tego w dobrym stanie technicznym.  W głównej mierze byłbym zależny od kempingów, gdyż nie wyobrażam sobie Grecji bez klimy przy tych 35C w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, ze bez żadnych je…ych „szeczepionek” ani nawet żadnych głupich testów udało nam się znowu spędzić cudowny letni urlop w Chorwacji. Faktycznie w ostatnich dniach zaczęło się robić tłoczno jak nigdy na kempingu. Jak zwykle trzymaliśmy się odludnych miejsc z dala od aglomeracji i zgiełku  ale turystów przybywa … pozostaje nadzieja, ze nie wszystkim to wybrzeże przypadnie do gustu i już nie wrócą ? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się ktoś szwędał w okolicy Lanterny i szukał dobrej oliwy to polecam gospodarstwo VillaRossa: https://m.facebook.com/villarossa.olives/

Zajechaliśmy tam zupełnie przypadkowo. Oliwę mają wyborną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info o CP Soline. 

Drugoplanowym miał być Straśko ale boje się, że jak na wypad wrześniowy to jest "za blisko" Bałtyku i może być ciut chłodniej. ;). 

Zaczynam po malu szukać innej opcji (baseny raczej powinny być ;) a przynajmniej dobre dojście do wody aby córka mogła się woda nacieszyć). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, strus251 napisał:

Dziękuję za info o CP Soline. 

Drugoplanowym miał być Straśko ale boje się, że jak na wypad wrześniowy to jest "za blisko" Bałtyku i może być ciut chłodniej. ;). 

Zaczynam po malu szukać innej opcji (baseny raczej powinny być ;) a przynajmniej dobre dojście do wody aby córka mogła się woda nacieszyć). 

Pomyśl o Solarisie k. Sybenika. Ma baseny i nam się tam wszystko, oprócz ceny, podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, strus251 napisał:

Drugoplanowym miał być Straśko ale boje się, że jak na wypad wrześniowy to jest "za blisko" Bałtyku i może być ciut chłodniej. ;). 

W zeszłym roku było we wrześniu na Straśko idealnie, mało ludzi, woda ciepła jak nigdy w Bałtyku i spokój totalny.

 

4 minuty temu, mirmar napisał:

Pomyśl o Solarisie k. Sybenika. Ma baseny i nam się tam wszystko, oprócz ceny, podobało.

A mi subiektywnie się nie podoba, byłem w czerwcu, oczywiście warunki i standard bardzo dobry, ale subiektywnie dla mnie brak klimatu choć dużo ludzi go lubi. I rzeczywiście drogo w porównaniu do innych w tych samych okresach (restauracja, bar przy basenie, market).

 

5 godzin temu, bw81 napisał:

przyszły rok albo Włochy albo Grecja. 

Podobnie myślę i słyszę coraz częściej takie zdanie od różnych osób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.